• GoHome Professional
novogradnje primorska balkon do 430000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje primorska balkon do 430000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje primorska balkon do 430000 eur

  • Za iskalni niz "novogradnje primorska balkon do 430000 eur" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 400000 eur (malo cenejši)
    • 450000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, IZOLA, 398.000 €, 84,00 m2 cca 4740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111001-770 Ogled oglasa na strani ponudnika IZOLA, na mirni lokaciji v Izoli nudimo možnost nakupa 3 sobnega stanovanja v novozgrajenem VILA BLOKU. Stavba je zgrajena leta 2022, sestoji iz 4 stanovanj, skupaj ima preko 550 m2 uporabnih površin v treh etažah, stoji na....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 470.000 € na 420.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IZOLA, 420.000 €, 104,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.12.2025 - 470.000 €
10.04.2026 - 420.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

104,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA Posredujemo pri prodaji končne vrstne hiše v središču Izole. Nepremičnina ima tri etaže in skupna uporabna površina je 98,10 m2 ( in neto tlorisna površina je 104,70 m2). Ena lepših lastnosti te....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 400.000 €, 151,00 m2 cca 2650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Goriška – Bovec, zgrajeno l. 1985, prenovljeno v zadnjih letih, P+1+2+M, neto tlorisna površina 151,70 m2, bivalna površina 125 m2, balkon 8,40 m2, garaža 14,30 m2, zemljišče 331 m2. Cena: 400.000 EUR. Na mirni lokaciji v nesposredni bližini središča Bovca prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 389.000 €, 89,00 m2 cca 4370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.indomio.si

89,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1987, adaptirano l. 2020, 3/5 nad., Izredno lepo, temeljito prenovljeno, svetlo in prostorno stanovanje s troslojnimi okni, protivlomnimi vrati in dodatno izoliranimi zunanjimi stenami. Stanovanje ima lastniško parkirno mesto v garaži in dve kleti. V....

 
 
 
  Hiša, KOSTANJEVICA NA KRASU, 388.000 €, 365,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

365 m², vrstna, adaptirana l. 2020, 991 m² zemljišča, v celoti Adaptirana, okusno urejena kraška hiša z pomožnimi objekti, Bivalni prostori pritličje kuhinja z jedilnico, dnevna soba, soba za bivanje, Medetaža, tuš-Wc. I.nad. 3 spalnice z izhodom na balkon in teraso. Centralna kurjava....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 380.000 €, 116,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje oz. hiša na skupaj 1200m2 velikem okrasnem in zelenjavnem vrtu s parkirišči je bila pred časom v celoti obnovljena. Pred petimi leti je bila narejena nova fasada s 25cm izolacijo in nova granitna obloga na stopnicah. Razpored: vhod z zastekleno teraso, predprostor, kuhinja....

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 350.000 €, 139,00 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

139,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1915, adaptirana l. 2004, 119 m2 zemljišča, P+1+M, Na Pomjanu prodamo vstno hišo s teraso in parkiriščem za 1 avto. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na Pomjanu prodamo vrstno hišo, obnovljeno med leti 2004 in 2009. Razpored: PRITLIČJE:....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 360.000 € na 350.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 71,00 m2 cca 4930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 360.000 €
14.05.2026 - 350.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 7/9 nad., sončno lepo, prostorno in urejeno stanovanje, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na odlični lokaciji je naprodaj svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 7. nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 340.000 €, 54,00 m2 cca 6300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

54 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, 3/5 nad., SL: 54 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, 3/5 nad., prodamo. Cena: 320.000,00 EURIT: 54 m2, 2 camere, costruito nel 1980, 3° piano su 5, in vendita. Prezzo: EUR 320.000,00, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR SL: Pozdravljeni, naprodaj je 2 - sobno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 340.000 €, 68,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

68,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2017, Nahaja se v manjšem bloku z 8 stanovanji. Odlikuje ga odlična razporeditev, odprti prostori z obokanimi prehodi ter kakovostno masivno leseno pohištvo. Stanovanje obsega prostoren balkon in klet, ogrevanje je na elektriko, nameščena....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • primorska balkon do 430000 eur (64)
  • novogradnje primorska do 430000 eur (2)
  • novogradnje primorska balkon (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti