• GoHome Professional
novogradnje primorska do 2000 eur/m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje primorska do 2000 eur/m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje primorska do 2000 eur/m2 padla cena

  • Za iskalni niz "novogradnje primorska do 2000 eur/m2 padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 1900 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2100 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-8%

Spremembe cen iz 25.000 € na 23.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Garaža, AJDOVŠČINA, 23.000 €, 13,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.03.2026 - 25.000 €
21.04.2026 - 23.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1969, 13 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji štirih garaž/parkirnih mest/skladišč v garažni hiši na naslovu Ambrožev trg 4, Ljubljana, ki stoji v središču mesta Ljubljana. Garaže se nahajajo v stolpu A in B, v etaži št. 1. Garaže so primerne za....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 298.000 € na 249.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PLAVJE, 249.000 €, 141,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

29.01.2026 - 298.000 €
24.03.2026 - 249.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

141 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2011, 1/1 nad., Takoj vseljivo, razgibano 4 sobno stanovanje z dvema balkomoma, prodamo. Cena: cca 249.000,00 EUR Zanimiva,mirna in sončna lokacija v bližini italijanske meje. Stanovanje se nahaja v 1 nadstropju dvostanovanjske stavbe. Zajema odprto dnevo....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 249.000 € na 209.000 € z dne 25.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVA GORICA, 209.000 €, 144,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.05.2025 - 249.000 €
25.02.2026 - 209.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

144 m2, samostojna, zgrajena l. 1959, 9.155 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 209.000,00 EUR To je starejša hiša v čudovitem mirnem naselju Lokve, na Trnovski planoti, le 30 minut od Nove Gorice. Hiša ima čudovito in odmaknjeno lokacijo. Hiša je bila zgrajena leta 1959 in ima 144 m2. Potrebna....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 195.000 € na 175.000 € z dne 13.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 175.000 €, 134,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.09.2025 - 215.000 €
07.11.2025 - 195.000 €
13.02.2026 - 175.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2025.,

www.indomio.si

134,1 m2, neživilska trgovina, trgovski center, zgrajena l. 1980, polklet, primerno za investicijo, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v podhodu Ajdovščina, v samem središču Ljubljane. Prostor je po podatkih GURS registriran kot trgovski del....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 477.000 € na 445.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 445.000 €, 635,00 m2 cca 700 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 477.000 €
10.05.2026 - 445.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR IZOLA - EKSKLUZIVNA PONUDBA STAVBNO ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM! za izgradnjo enostanovanjske hiše, na eni izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v bližini mestnega jedra. Predmet prodaje: stavbno zemljišče....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 250.000 € na 233.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SPODNJA IDRIJA, 233.000 €, 350,00 m2 cca 670 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 250.000 €
21.04.2026 - 233.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

350,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, adaptirana l. 2022, 749 m2 zemljišča, P+1+2+M, prodamo. Cena: 233.000,00 EUR V okolici Spodnje Idrije v prodajo ponujamo enostanovanjsko hišo s pripadajočo parcelo in delavnico. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije bruto tlorisna....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 291,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.08.2025 - 169.000 €
15.01.2026 - 159.000 €
10.03.2026 - 149.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2025.,

www.indomio.si

291 m2, vrstna, zgrajena l. 1600, adaptirana l. 1970, 411 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Predmet prodaje je vmesna vrstna hiša, ki se nahaja na parceli v velikosti 411 m2. Prednost je lokacija saj se nahaja v zelo mirni okolici, blizu infrastrukture z prekrasnim pogledom....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 165.000 € na 160.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, AJDOVŠČINA, 160.000 €, 1175,00 m2 cca 140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.02.2026 - 175.000 €
06.03.2026 - 165.000 €
30.04.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

1.175 m2, zazidljiva, zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem, ravna parcela na odprti in sončni lokaciji z lepimi razgledi, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Naprodaj je zazidljiva parcela velikosti 1.175 m² v naselju Tevče, na mirni in sončni lokaciji z odprtim razgledom na Vipavsko....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 413.750 € na 397.200 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 397.200 €, 3310,00 m2 cca 120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.01.2026 - 413.750 €
21.03.2026 - 397.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

3.310 m2, posest, Krasna, sončna, ravna in izredno lepo urejena parcela s pogledom na morje v Ankaranu, cca 400 m do morja (školjčišče), urejen asfaltiran dostop, v urejenem naselju stanovanjskih hiš, na parceli postavljena mobilna hišica. Voda na parceli, sončne celice za elektriko,....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 180.000 € na 170.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 170.000 €, 1475,00 m2 cca 120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2025 - 180.000 €
16.04.2026 - 170.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2025.,

www.indomio.si

1.475 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 2 zazidljivi parceli na robu naselja in južne orientacije, prodamo. Cena: cca 170.000,00 EUR Dve stavbni parceli, ki se zaradi zagotavljanja dostopne poti prodajata skupaj. Zanimivi za ureditev sanjske hiše z možnostjo dodatne turistične dejavnosti.....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • primorska do 2000 eur/m2 padla cena (17)
  • novogradnje primorska do 2000 eur/m2 (3)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>