• GoHome Professional
novogradnje primorska padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje primorska padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje primorska padla cena

  • Za iskalni niz "novogradnje primorska padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-2%

Spremembe cen iz 189.000 € na 185.000 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PIRAN, 185.000 €, 38,10 m2 cca 4860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 189.000 €
13.05.2026 - 185.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.obala-realestate.com

Svetlo in funkcionalno zasnovano dvosobno stanovanje na odlični lokaciji, zgolj 100 m od morja in sprehajališča, v 2.ND. poslovno stanovanjske hiše, ki je potrebno temeljite prenove. .

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 275.000 € na 259.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, Center, 259.000 €, 50,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.10.2025 - 275.000 €
26.03.2026 - 259.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični lokaciji v starem mestnem jedru Kopra se prodaja svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje , ki se nahaja v drugem nadstropju starejše stavbe. Stanovanje ponuja prijetno bivanje v neposredni bližini vseh mestnih udobij – univerze, lekarne, zdravstvenega doma, trgovin, avtobusne....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 930.000 € na 850.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 850.000 €, 314,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.07.2025 - 930.000 €
10.04.2026 - 850.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.obala-realestate.com

Hiša z veliko parcelo na izredno mirni lokaciji, brez bližnjih sosedov, zgolj 400 m od morja, obdana z oljkami in zelenjem ter s čudovitim razgledom na morje in Dolomite. Pridobljeno gradbeno dovoljenje za izgradnjo nove hiše z bazenom. Odlična lokacija, enkratna priložnost! .

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 379.000 € na 354.900 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVA GORICA, 354.900 €, 160,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 379.000 €
26.03.2026 - 354.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in urejeni lokaciji prodamo prostorno, svetlo dupleks stanovanje v prvem nadstropju novejšega objekta, s samostojnim vhodom , ki ga deli le z enim sosedom – popolna kombinacija zasebnosti in udobja! .

 
 
 
 
-27%

Spremembe cen iz 590.000 € na 430.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SRGAŠI, 430.000 €, 149,10 m2 cca 2880 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 590.000 €
12.03.2026 - 430.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

V mirni istrski vasi Srgaši , le 8 km od Kopra , je naprodaj prenovljena končna vrstna hiša z velikim zemljiščem, ki ponuja izjemen potencial za bivanje ali investicijo. .

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 55.000 € na 47.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 47.000 €, 3531,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2025 - 55.000 €
23.04.2026 - 47.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela (3.531 m2) v čudoviti vasici Korte, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Trenutno je na parceli 19 oljk. .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 830.000 € na 799.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BERTOKI, 799.000 €, 332,90 m2 cca 2400 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 830.000 €
19.03.2026 - 799.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in zeleni lokaciji se prodaja prostorna dvostanovanjska hiša , zgrajena leta 1995 , s skupno površino 332,9 m² , ki stoji na čudovitem zemljišču velikosti 1666 m² . Hiša se nahaja kot zadnja v vrsti , kar zagotavlja več zasebnosti in odprt pogled na naravo. .

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 224.900 € na 219.500 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVA GORICA, 219.500 €, 73,70 m2 cca 2980 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 224.900 €
05.03.2026 - 219.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

V prodaji je prijetno in funkcionalno 3-sobno stanovanje , ki se nahaja v 1. nadstropju urejenega bloka , ki je bil v celoti obnovljen v letu 2024 (nova fasada in streha) . Dodatna prednost je, da je v marcu 2026 predvidena vgradnja novega dvigala , kar bo še povečalo udobje bivanja....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 1.500.000 € na 1.250.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PIRAN, 1.250.000 €, 306,40 m2 cca 4080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 1.248.000 €
12.02.2026 - 1.500.000 €
19.03.2026 - 1.250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je prostorna samostojna hiša (306,4 m²) na eni izmed najlepših lokacij slovenske obale, z dih jemajočim pogledom na morje in Sečoveljske soline. .

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 719.000 € na 700.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ROŽNA DOLINA, 700.000 €, 142,00 m2 cca 4930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 749.000 €
08.08.2024 - 719.000 €
19.03.2026 - 700.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

142,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1920, 306,5 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 700.000,00 EUR Na iskani lokaciji blizu centra mesta prodamo stanovanje v staromeščanski hiši. Odlična lokacija le 10-15 minut hoje do centra mesta in z dobro prometno povezavo. Stavba je bila zgrajena leta 1920.....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • primorska padla cena (37)
  • novogradnje primorska (5)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>