• GoHome Professional
novogradnje primorska pritličje 170 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje primorska pritličje 170 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje primorska pritličje 170 m2

  • Za iskalni niz "novogradnje primorska pritličje 170 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manjši)
    • 180 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, HRVATINI, 698.000 €, 167,00 m2 cca 4180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-47 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v naselju Hrvatini, v Mestni občini Koper, je na voljo izjemna priložnost za nakup novejše, samostojne enostanovanjske hiše, ki je po podatkih GURS-a zgrajena leta 2022, v skupni izmeri 167,3 m2.....

 
 
 
  Hiša, ROŽNA DOLINA, 315.000 €, 168,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hiša je sestavljena iz treh etaž V podpritličju je garaža shramba kurilnica in stopnice ki vodijo v pritličje. V pritličju stanovanje z ločenim vhodom in predprostorom, kuhinjo velika dnevna soba z izhodom na teraso in bivalnim prostorom, 3 spalnice, 1 kabinet, kopalnico, locen WC....

 
 
 
  Hiša, BILJANA, 445.000 €, 167,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

167 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, 1.253 m2 zemljišča, K+P+1, Samostojna stanovanjska hiša v osrčju Goriških Brd na osupljivi lokaciji, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR V Idiličnem zaselku Biljana, na naslovu Biljana 24a, pošta Dobrovo v Brdih, je naprodaj samostojna stanovanjska....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 619.000 €, 165,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

165 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1500, adaptirano l. 2005, prodamo. Cena: 619.000,00 EUR Naprodaj je čudovito, prostorno stanovanje v starem mestnem jedru na iskani lokaciji na Gornjem trgu. Stanovanje je trenutno razdeljeno na dve enoti, vendar ga je mogoče brez večjih posegov preurediti....

 
 
 
  Hiša, KAMPEL, 634.000 €, 176,00 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.04.2026.,

www.indomio.si

176,1 m2, dvojček, zgrajen l. 2013, 277 m2 zemljišča, K+P+1, Prodamo enoto dvojčka na Kampelu Brda, prodamo. Cena: 634.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji enote dvojčka v Kampelu pri Kopru. Nepremičnina zgrajena leta 2013 se nahaja v mirnem in zelenem okolju, iz hiše je....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 850.000 € na 730.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 730.000 €, 179,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 850.000 €
16.04.2026 - 730.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

179,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 730.000,00 EUR ANKARAN, HRVATINI, SANJSKA HIŠA NA MORJU S PANORAMSKIM POGLEDOM Predstavljamo vam izjemno priložnost za tiste, ki sanjajo o življenju ob morju – prostorno in svetlo hišo s čudovitim panoramskim....

 
 
 
  Hiša, LEVPA, 57.000 €, 160,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.11.2021.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hisa obsega; Klet, garaza in shramba ki je finalno dokončano. Pritličje-nadstropje je bivalni del ki pa ni dokončan in obsega hodnik, dve spalnici, kopalnica in dnevna soba s kuhinjo. Fasada je zaključena. Moznost dokupa zemljisca. UGODNA CENA!!! Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 780.000 €, 180,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 443 m2 zemljišča, P+1, Na idilični in mirni lokaciji na Maliji nad Izolo prodamo samostojno, opremljeno hišo z bazenom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Na idilični in mirni lokaciji na Maliji nad Izolo prodamo samostojno,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 590.000 €, 181,00 m2 cca 3260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

181,3 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, 249 m2 zemljišča, Vrstna hiša v starem mestnem jedru Kopra, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR EKSKLUZIVA PRODAJE Prodamo starejšo vrstno hišo, ki se nahaja na atraktivni lokaciji v starem mestnem jedru Kopra (ob trgu Muda). Zgrajena je bila l.1800 in....

 
 
 
  Hiša, PLUŽNA, 538.000 €, 183,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

183 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, 1.339 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 538.000,00 EUR Čudovito prenovljena hiša se nahaja v očarljivi vasici Plužna, le 5 minut od Bovca. Nepremičnina ima na novo nameščen solarni sistem, zaradi česar je v veliki meri energetsko samozadostna. Ponuja tri....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • primorska pritličje 170 m2 (18)
  • novogradnje primorska pritličje (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>