• GoHome Professional
novogradnje slovenija čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • novogradnje slovenija čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje slovenija čim manjše

  • Za iskalni niz "novogradnje slovenija čim manjše" je bilo najdenih 62 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.948 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eur
    • do 220000 eur (povprečna cena)
    • do 270000 eur
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, ROŽNA DOLINA, 916.000 €, 490,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor, Primorska – Nova Gorica (Rožna Dolina), novogradnja, 2./3. nad., zgrajeno l. 2023, 3. PGF, neto uporabna površina 490,00 m2, dvigalo, parkirišča za stranke. Cena: 916.000 EUR + DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Posredujemo....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

512 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1850, adaptiran l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

512 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, K+P+1+M, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno za....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 470.000 €, 682,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V mirni in zeleni vasici Kodreti v Braniški dolini je na prodaj samostojna hiša z 682 m2, novogradnja v 3. gradbeni fazi, kletni prostor z obokano kamnito vinsko kletjo 50 m2 (staro cca. 300 let) in drugi kletni prostori, pritlični in etažni prostori primerni za turistično nastanitveno....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 96.750 €, 750,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, Ob Polanski cesti v Zgornjih Hočah prodamo zazidano stavbno zemljišče z gospodarskim poslopjem.Sama nepremičnina se nahaja v mirni coni stanovanjskih objektov, ob lokalni cesti ter predvsem na izjemni razgledni lokaciji. Povšina zemljišča je 1.519 m2, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE PIRNIČE, 176.800 €, 884,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2024.,

www.indomio.si

884 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na dobri in iskani lokaciji, Zgornje Pirniče, v občini Medvode posredujemo pri prodaji stavbnih zemljišč v skupni izmeri 884 m2, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 Na dobri in iskani lokaciji, Zgornje Pirniče, v občini Medvode posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, BRATISLAVCI, 80.000 €, 1149,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2024.,

www.indomio.si

1.149 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR V Bratislavcih, razpršenem naselju v občini Dornava (poštni okoliš Polenšak), prodamo v celoti stavbno zemljišče, skupne površine 1.149 m2. V gornjem delu ob cesti ravno, nato z nekoliko naklona, ki omogoča razgled po sosednjih gričih....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 151.900 €, 1519,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.519 m2, zazidljiva, Ob Polanski cesti v Zgornjih Hočah prodamo zazidano stavbno zemljišče z gospodarskim poslopjem.Sama nepremičnina se nahaja v mirni coni stanovanjskih objektov, ob lokalni cesti ter predvsem na izjemni razgledni lokaciji. Povšina zemljišča je 1.519 m2, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTORE, 104.610 €, 1902,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

1.902 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2 Zazidljivo zemljišče z vsemi priključki v bližini — priložnost za gradnjo doma po meri Na prodaj je zazidljivo zemljišče velikosti 1.902 m², ki se nahaja v Pružinski vasi, občina Štore v naselju z vso potrebno infrastrukturo v bližini.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šmarna Gora, 790.000 €, 2006,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

2.006 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zanimivo kaj ljudje tako v življenju vse kupujemo. Čevlje, tekstil, avtomobile, celo življenje cigaret in alkohola, plastiko, ki bo ležala v naravi in dnu oceanov še sledečih 1000 let, dopust, storitve in naklonjenost drugih ljudi.. vse živo.....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 47.000 €, 2819,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

2.819 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V občini Hrastnik imate na voljo večjo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Parcela je komunalno opremljena. Na parceli je Elektrika, kanalizacija, voda, plin. Poleg navedenega imate za poletje primerno brunarico za preživljanje prostih uric....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 19.000 €, 4244,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

4.244 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Prodamo parcelo ob asfaltni cesti na mirni lokaciji. De parcele je stavbo zemljišče fel parcele je kmetijsko zemljišče. Na parceli je posajeno sadno drevje (60 orehov) Dopustne so: - postavitve/novogradnje gospodarskih objektov za....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE VRHPOLJE, 97.000 €, 4490,00 m2 cca 20 €/m2