• GoHome Professional
osrednje slovenska nazadnje objavljeni oglasi eksk - GoHome iskalnik nepremičnin
  • osrednje slovenska nazadnje objavljeni oglasi eksk - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - osrednje slovenska nazadnje objavljeni oglasi ekskluzivno

  • Za iskalni niz "osrednje slovenska nazadnje objavljeni oglasi ekskluzivno" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KAMNIK, 319.000 €, 88,60 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.dfi.si

88,6 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno mestno stanovanje, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Dodaten opis Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 1.856.800 €, 464,20 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Ekskluzivna vila ob reki Savi – dolgoročni najem .

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 279.000 €, 175,00 m2 cca 1590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2025.,

www.nepremicnina.si

Na odlični lokaciji v Kamniku ekskluzivno prodamo prostorno 4-sobno stanovanje , kar v naravi predstavlja zgornjo polovico samostojne hiše, z dodatnim prostorom v pritličju, garažo, vrtom ter dvoriščem. .

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 1.200.000 €, 5022,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

5.022 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – UNIKATNO POSESTVO V LOGATCU 5.022 m² zemljišča | 580 m² stanovanjskih površin | 609 m² gospodarskega poslopja Zasnujte svojo prihodnost v srcu urejenega naselja! Nepremičnina, ki združuje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 649.000 €, 164,00 m2 cca 3960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

164,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2011, P/4 nad., prodamo. Cena: 649.000,00 EUR EKSKLUZIVNO 4-SOBNO STANOVANJE Z LASTNIM VRTOM – REDKOST V LJUBLJANI Ljubljana – Šiška 82,3 m² bivalne površine + 77 m² zasebnega, ograjenega atrija. Predstavljamo vam izjemno priložnost: stanovanje, ki presega....

 
 
 
  Hiša, LOG PRI BREZOVICI, 803.000 €, 300,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, 373 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 803.000,00 EUR EKSKLUZIVNA VRSTNA HIŠA – LOG PRI BREZOVICI Izjemna lokacija | svetloba, prostor, udobje | vrt in mir Ali sanjate o domu, kjer združujete sodobno bivanje, naravo in udobje? Predstavljamo vam čudovito....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 209.250 €, 675,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.08.2024.,

www.indomio.si

675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ekskluzivna priložnost za gradnjo sanjskega doma v slikoviti vasici Gatina pri Grosupljem, prodamo. Cena: 310,00 EUR/m2 Če si želite ubežati vrvežu mesta in se prebuditi ob nežnem šepetu narave, je ta nepremičnina kot nalašč za vas. V osrčju....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOGATEC, 1.200.000 €, 609,00 m2 cca 1970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

609 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1935, 5.022 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – UNIKATNO POSESTVO V LOGATCU 5.022 m² zemljišča | 580 m² stanovanjskih površin | 609 m² gospodarskega poslopja Zasnujte svojo prihodnost v srcu urejenega....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.600.000 €, 298,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

298,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1933, 761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.600.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba - Vila z zgodovino in dušo na prestižni bežigrajski lokaciji. Predstavljamo vam izjemno priložnost za osvojitev avtentične, samostojne vile iz leta 1933, ki združuje čar preteklosti....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 245.000 €, 47,00 m2 cca 5210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

245 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 2017, 1. nad., Na prodaj: Ekskluzivno 2-sobno stanovanje - Simfonija elegance in dizajna, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR V najlepšem delu Bežigrada, na prestižni Apihovi ulici, v meščanski vili s petimi izbranimi stanovanji, vam predstavljamo....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • osrednje slovenska ekskluzivno (27)
  • osrednje slovenska nazadnje objavljeni oglasi (21)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.