• GoHome Professional
osrednje slovenska padla cena do 290000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • osrednje slovenska padla cena do 290000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - osrednje slovenska padla cena do 290000 eur

  • Za iskalni niz "osrednje slovenska padla cena do 290000 eur" je bilo najdenih 21 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.009 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 710 m2
    • do 880 m2
    • 880 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 880 m2
    • 1060 m2
  •  Po ceni
    • 270000 eur (malo cenejši)
    • 300000 eur (malo dražje)
    • do 248 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-10%

Spremembe cen iz 309.000 € na 279.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 279.000 €, 95,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 348.000 €
16.10.2025 - 309.000 €
19.02.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

95 m², gostinski lokal, zgrajen l. 1996, VP/2 nad., gostinski lokal/bar, v obratovanju, z redimi gosti se nahaja v 2 etažah v skupni izmeri 95 m² +14 m² kleti-shrambe, zunaj mu pripada tudi terasa v izmeri 30 m² (9 miz), kompletno opremljen, vseljiv, dobro delujoč, delovni čas od....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 309.000 € na 279.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 348.000 €
16.10.2025 - 309.000 €
19.02.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

95 m², ordinacija, zgrajena l. 1996, P/2 nad., prodaja se poslovni prostor v pritličju, neposredni dostop iz ulice, v 2 etažah, ki ima vsaka svoj WC, spodaj 58 m² + galerija 37 m² trenutno je notri gostinski lokal, prostor je namenjen za različne dejavnosti; trgovina, ambulanta, kozmetični....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 309.000 € na 279.000 € z dne 13.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Vič, 279.000 €, 95,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

03.10.2025 - 348.000 €
14.10.2025 - 309.000 €
13.02.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

95 m2, ordinacija, zgrajena l. 1996, P/2 nad., prodaja se poslovni prostor v pritličju, neposredni dostop iz ulice, v 2 etažah, ki ima vsaka svoj WC, spodaj 58 m2 + galerija 37 m2 trenutno je notri gostinski lokal, prostor je namenjen za različne dejavnosti; trgovina, ambulanta, kozmetični....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'osrednje slovenska padla cena do 290000 eur'
275.360 €
240.000 €
230.000 €
 
-10%

Spremembe cen iz 309.000 € na 279.000 € z dne 13.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

03.10.2025 - 348.000 €
14.10.2025 - 309.000 €
13.02.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

95 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1996, VP/2 nad., gostinski lokal/bar, v obratovanju, z redimi gosti se nahaja v 2 etažah v skupni izmeri 95 m2 +14 m2 kleti-shrambe, zunaj mu pripada tudi terasa v izmeri 30 m2 (9 miz), kompletno opremljen, vseljiv, dobro delujoč, delovni čas od....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 213.000 € na 178.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, MALI LIPOGLAV, 178.000 €, 1296,00 m2 cca 140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.05.2025 - 200.000 €
09.05.2025 - 213.000 €
03.04.2026 - 178.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.indomio.si

1.296 m2, zazidljiva, na mirni lokaciji, z veliko zelenja in sprehajalnih poti v naravo, parcela je lepe oblike ( cca 42 x 32 x 43 x 28 m ), možnost gradnje enostanovanjske, dvostanovanjske hiše, dvojčka, ali prostostoječe nestanovanjske stavbe, faktor zazidanosti je 40%, višina objekta....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 179.000 € na 169.000 € z dne 27.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ZAGORICA NAD KAMNIKOM, 169.000 €, 1329,00 m2 cca 130 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.03.2025 - 210.000 €
26.04.2025 - 198.000 €
15.07.2025 - 185.000 €
09.10.2025 - 179.000 €
27.03.2026 - 169.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Kamnik (Zagorica nad Kamnikom), skupna površina 1328,00 m2. Cena: 169.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. Na odlični lokaciji prodamo čudovito umeščeno zazidljivo zemljišče. Zemljišče se nahaja....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 170.000 € na 165.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOGATEC, 165.000 €, 117,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.09.2024 - 180.000 €
31.01.2025 - 170.000 €
22.04.2026 - 165.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2024.,

www.indomio.si

117 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2016, 824 m2 zemljišča, 2/3 nad., shramba, parkirišče, IR paneli, centralna peč na olje, radiatorji, kaminska peč, električni pretočni bojler za toplo vodo, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Prodamo stanovanje v 2.....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 339.850 € na 313.600 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRIMSKOVO, 313.600 €, 896,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.12.2025 - 350.000 €
17.01.2026 - 339.850 €
28.02.2026 - 313.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.mp-projekt.si

Kranj Primskovo – poslovna cona, prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 896m². Primerno za poslovno rabo, investicijo. Ključne značilnosti Komunalno opremljeno zemljišče – vsa infrastruktura ob parceli Odlična prometna povezava – bližina regijskih cest, visoka prepoznavnost....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 148.000 € na 128.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LOGATEC, 128.000 €, 872,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.01.2026 - 148.000 €
30.04.2026 - 128.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

872 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR IDEALNA LOKACIJA ZA VAŠO SANJSKO HIŠO Prodaja zazidljive parcele v Logatcu – 872 m² Izdelana projektna dokumentacija za izdajo gradbenega dovoljenja. Lokacija sanj: Parcela se nahaja v urejenem in priljubljenem naselju, obkrožena s....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 130.000 € na 125.000 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LITIJA, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.07.2025 - 150.000 €
08.11.2025 - 140.000 €
17.01.2026 - 130.000 €
14.03.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.nesta.si

ŠMARTNO PRI LITIJI, PUNGRT 2 IN 4 - Prodaja, Hiša Samostojna .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 130.000 € na 125.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠMARTNO PRI LITIJI, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.07.2025 - 150.000 €
08.11.2025 - 140.000 €
11.01.2026 - 130.000 €
13.03.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1933, 520 m2 zemljišča, P+M, V samem centru kraja prodamo zaključeno posest, na kateri se nahajata dve starejši hiši z gospodarskim poslopjem. Električni priključek je eden za oba objekta, prav tako vodovodni priključek. Meje so urejene, razen na južni....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 90.000 € na 84.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LOGATEC, 84.000 €, 116,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.05.2024 - 110.000 €
06.09.2024 - 100.000 €
22.11.2024 - 90.000 €
22.04.2026 - 84.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2024.,

www.indomio.si

116 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1895, adaptiran l. 2020, P/2 nad., javno dostop, vodovod, elektrika, mestni plin, kanalizacija, plinsko ogrevanje, radiatorji, prodamo. Cena: 84.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Poslovni prostor se nahaja v pritlični etaži poslovno stanovanjske....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 90.000 € na 80.000 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLE PRI POLICI, 80.000 €, 3213,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.11.2025 - 110.000 €
14.04.2026 - 90.000 €
29.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2025.,

www.indomio.si

3.213 m2, zazidljiva, Na prodaj zemljišče v mirnem naselju Dole pri Polici, le 6 km od Grosuplja. Parcela meri 3.213 m2, od tega 46,2 % stavbno zemljišče. Nahaja se na sončni legi z lepim razgledom, urejen dostop, elektrika na parceli, vodovod v bližini. Idealna priložnost za gradnjo....

 
 
 
 
-42%

Spremembe cen iz 128.740 € na 74.375 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRESERJE PRI LUKOVICI, 74.375 €, 14875,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.01.2026 - 128.740 €
14.03.2026 - 74.375 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

14.875 m2, kmetijsko zemljišče, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja travnik. Vse parcele se nahajajo v občini Lukovica. Pred sklenitvijo glavne kupoprodajne pogodbe mora ponudba za prodajo viseti na oglasni deski Upravne enote Domžale, prodamo. Cena:....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 58.000 € na 55.000 € z dne 09.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, VELIKA GOBA, 55.000 €, 104,00 m2 cca 530 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.11.2024 - 70.000 €
28.04.2025 - 63.000 €
02.02.2026 - 58.000 €
09.03.2026 - 55.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2024.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Stanovanjska hiša je zgrajena do III. podaljšane gradbene faze s čudovitim razgledom na dolenjsko gričevje, mirno vaško okolje. .

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 59.000 € na 49.000 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOL PRI LJUBLJANI, 49.000 €, 4485,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.12.2025 - 59.000 €
21.03.2026 - 49.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

4.485 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri PRODAJI parcele v občini Dol pri Ljubljani. Površina parcele: 4.485 m2 Vrsta dejanske rabe zemljišč na parceli: Gozdna zemljišča Delež dejanske rabe zemljišč na parceli: 100 % Osnovna namenska raba: Območja stavbnih....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 35.000 € na 33.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Garaža, LJUBLJANA, Vič, 33.000 €, 10,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.01.2026 - 38.000 €
29.01.2026 - 35.000 €
19.02.2026 - 33.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

10,8 m2, garaža, zgrajena l. 1973, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR VIČ, nasproti Spara, 10,8 m2, garaza v triplexu na odlicni lokaciji. Garaža se nahaja v zgornji etaži, je prostorna, svetla, z novimi garažnimi vrati. Pogoj lastnika za sklenitev posla: kupec plača davek na promet nepremičnin....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 33.400 € na 31.400 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 31.400 €, 2502,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 38.000 €
26.03.2026 - 33.400 €
07.05.2026 - 31.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

2.502 m², za investicijo, prodaja se zemljišče v izmeri 2502 m², ki ima trenutnjo status kmetijskega zemljišča v naravi je delno sadovnjak in delno travnik, parcela je cca. 350 metrov stran od najbližjih hiš, dostop je urejen po asfaltu, 350 m. je makedama, zemljišče je pravilne oblike....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 33.400 € na 31.400 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 31.400 €, 2753,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 38.000 €
26.03.2026 - 33.400 €
07.05.2026 - 31.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

2.753 m², kmetijsko zemljišče, prodaja se zemljišče v izmeri 2502 m², ki ima trenutnjo status kmetijskega zemljišča v naravi je delno sadovnjak in delno travnik, parcela je cca. 350 metrov stran od najbližjih hiš, dostop je urejen po asfaltu, 350 m. je makedama, zemljišče je pravilne....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 34.062 € na 29.196 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, GROSUPLJE, 29.196 €, 4866,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 34.062 €
26.03.2026 - 29.196 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.kvadratnimeter.si

4.866 m², kmetijsko zemljišče, dve parceli v skupni izmeri 2.989 m² se držita skupaj, sta ravni, v naravi sta travnik, zraven teče potok, dostop iz makedamske ceste, tretja parcela se v izmeri 1826 m² se nahaja 200 metrov stran je ravna v naravi je tudi travnik, dostop traktorska....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 34.062 € na 29.196 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IVANČNA GORICA, 29.196 €, 4866,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.02.2026 - 34.062 €
25.03.2026 - 29.196 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

4.866 m2, kmetijsko zemljišče, dve parceli v skupni izmeri 2.989 m2 se držita skupaj, sta ravni, v naravi sta travnik, zraven teče potok, dostop iz makedamske ceste, tretja parcela se v izmeri 1826 m2 se nahaja 200 metrov stran je ravna v naravi je tudi travnik, dostop traktorska....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-21 (od skupaj 21)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.