• GoHome Professional
osrednje slovenska zadnjih 7 dni kvalitetno čim ve - GoHome iskalnik nepremičnin
  • osrednje slovenska zadnjih 7 dni kvalitetno čim ve - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - osrednje slovenska zadnjih 7 dni kvalitetno čim večje

  • Za iskalni niz "osrednje slovenska zadnjih 7 dni kvalitetno čim večje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PRIMSKOVO, 235.000 €, 208,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na izvrstni lokaciji na Primskovem, le nekaj minut hoje do vrtca, šole in lokalne trgovine ter nekaj minut vožnje do nakupovalnega središča, centra Kranja ter prav toliko do avtocestnega uvoza, prodamo sodobno oblikovano, energetsko varčno in do zadnjega detajla premišljeno enoto....

 
 
 
  Zemljišče, KLADA, 212.670 €, 1251,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju SK - površine podeželjskega naselja (del) in (del) zemljišča je kmetijsko zemljišče v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje in celotno infrastrukturo v bližini. Parcela meji na kmetijsko zemljišče (na dveh delih). Narejen....

 
 
 
  Zemljišče, GABRJE PRI ILOVI GORI, 149.000 €, 1202,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju namenske rabe SS, SSe- površine eno in dvostanovanjski objekt v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje. Parcela, malo dvignejna od ostalih v okolici kar ponuja odprt pogled in prijetno bivanje. Zemljiško knjižno stanje -....

 
 
 
 
+18%

Spremembe cen iz 669.000 € na 790.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, VRHNIKA, 790.000 €, 415,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 669.000 €
12.03.2026 - 790.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

415,4 m2, hiša, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2023, 896 m2 zemljišča, 2/3 nad., prodamo. Cena: 790.000,00 EUR V središču Vrhnike, na res odlični lokaciji posredujemo pri prodaji , popolnoma obnovljenega objekta. Gre za večstanovanjsko stavbo iz leta 1900, s tremi etažami. Nahaja....

 
 
 
 
+8%

Spremembe cen iz 420.000 € na 455.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, LOGATEC, 455.000 €, 357,00 m2 cca 1280 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.02.2026 - 420.000 €
07.03.2026 - 455.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

357,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 648 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 455.000,00 EUR Lepa mirna lokacija sredi Logatca v bližini skakalnice, trgovskih centrov, avtobusnega postajališča in istočasno travnika in gozda. Hiša odlično izhodišče za aktivno družino, ki je rada v naravi,....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 282.000 €, 329,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

329,5 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1994, adaptirana l. 2008, 41.292 m2 zemljišča, K+P+1, litija, konjšica-del, posest - kmetija, 2 samostojni hiši, prodamo. Cena: 282.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST! Nad Litijo, v naselju Konjšica - del, sredi neokrnjene narave in z lepim razgledom....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 1.790.000 €, 326,80 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.kumi.si

Na voljo hiša (dve enoti dvojčka) edinstveni lokaciji v Ljubljani, zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 470m² , hiša pa....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 685.000 €, 318,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

318,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, 704 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 685.000,00 EUR Na idilični lokaciji, ob gozdu, na obrobju Ljubljane, v naselju družinskih hiš prodamo samostojno hišo, ki stoji na ravni pravokotni parceli. Dovolj blizu ene največjih mestnih vpadnic,....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 490.000 € na 449.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MENGEŠ, 449.000 €, 286,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 490.000 €
01.04.2026 - 449.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

286 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2000, 476 m2 zemljišča, V Mengšu se na odlični lokaciji prodaja stanovanjska hiša, kjer je bila bivša gostilna, torej je objekt poslovno stanovanjski- Hiša je bila obnovljena 4 leta nazaj in sicer je nova elektrika, voda, kanalizacija,....

 
 
 
  Hiša, PODPEČ, 1.095.000 €, 263,20 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2024.,

www.visa.si

Na enkratni lokaciji v Podpeči prodamo moderno in zelo kvalitetno zgrajeno nizkoenergijsko hišo, ki se nahaja ob robu gozda z odprtim razgledom na podpeško dolino. V neposredni bližini se nahaja hrib Sveta Ana, veliko kolesarskih in sprehajalnih peš poti, hiter dostop do Rakitne… .

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • osrednje slovenska kvalitetno čim večje (27)
  • osrednje slovenska zadnjih 7 dni čim večje (59)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.