• GoHome Professional
osrednje slovenska zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • osrednje slovenska zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - osrednje slovenska zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "osrednje slovenska zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 38 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.445 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 180 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 220 m2
    • 260 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eur
    • do 260000 eur (povprečna cena)
    • do 320000 eur
    • do 2600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 299.000 €, 58,00 m2 cca 5160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

58,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR To svetlo in dobro razporejeno dvosobno stanovanje se nahaja na odlični lokaciji na Viču, blizu obvoznice in le nekaj minut vožnje iz mestnega središča. Stanovanje ima funkcionalen tloris, saj so vsi prostori dostopni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 294.000 €, 56,60 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.kvadratnimeter.si

56,6 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/4 nad., stan. je delno opremljeno, vseljivo takoj, brez bremen hipotek, delno obnovljeno 2024 (vsa okna in balkonska vrata), spalnica in kuhinja gledata na severozahod, dnevna soba na jugovzhod, iz dnevne sobe je prehod na balkon, ki ima čudovit....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI GROSUPLJEM, 470.000 €, 94,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GROSUPLJE, Brezje pri Grosupljem , v soseski Sončni Dvori , prodamo 3-sobno stanovanje , v skupni izmeri 94,20 m2, zgrajeno l. 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, ki je svetlo, energetsko učinkovito in funkcionalno zasnovano z uporabno površino v izmeri....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'osrednje slovenska zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni'
195.000 €
380.000 €
885.000 €
  Zemljišče, LOGATEC, 1.200.000 €, 5022,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

5.022 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – UNIKATNO POSESTVO V LOGATCU 5.022 m² zemljišča | 580 m² stanovanjskih površin | 609 m² gospodarskega poslopja Zasnujte svojo prihodnost v srcu urejenega naselja! Nepremičnina, ki združuje....

 
 
 
  Zemljišče, IG, 336.000 €, 746,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

746 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 336.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče na IG-u Na odlični lokaciji na Igu, le 11 km od centra Ljubljane je na voljo zazidljivo zemljišče. Osnovni podatki o parceli: Velikost parcele: 746 m2 komunalno opremljena (voda, elektrika, plin, optika,....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 319.000 €, 88,00 m2 cca 3630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

88,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno mestno stanovanje, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem centru Kamnika,....

 
 
 
  Hiša, MALO TREBELJEVO, 159.000 €, 88,00 m2 cca 1810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

88,4 m2, lesen, zgrajen l. 2000, 950 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji vikenda, ki je oddaljen le 15 km od Ljubljane. Nahaja se v idiličnem okolju na mirni lokaciji stran od mestnega vrveža, vendar ohranja bližino vse potrebne infrastrukture.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Posavje, 275.000 €, 103,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

103,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1925, Prijetno stanovanje za Bežigradom - Savlje, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR V mirni in priljubljeni soseski Ježica, na odlični lokaciji v Ljubljani, posredujemo pri prodaji izjemno prijetnega stanovanja v dvostanovanjski stavbi, ki združuje domačnost,....

 
 
 
  Zemljišče, IG, 342.000 €, 761,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

761 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 342.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče na IG-u Na odlični lokaciji na Igu, le 11 km od centra Ljubljane je na voljo zazidljivo zemljišče. Osnovni podatki o parceli: Velikost parcele: 761 m2 komunalno opremljena (voda, elektrika, plin, optika,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 376.000 €, 88,00 m2 cca 4270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

88,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1932, adaptirano l. 2020, 1/3 nad., prodamo. Cena: 376.000,00 EUR Za Bežigradom - Fondovi bloki, se prodaja svetlo 2-sobno meščansko stanovanje. Obsega 88,3 m2 in se nahaja v prvem nadstropju od treh. Bivalne površine je 70 m2. Stanovanju pripada še večja....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 128.000 €, 872,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

872 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR IDEALNA LOKACIJA ZA VAŠO SANJSKO HIŠO Prodaja zazidljive parcele v Logatcu – 872 m² Izdelana projektna dokumentacija za izdajo gradbenega dovoljenja. Lokacija sanj: Parcela se nahaja v urejenem in priljubljenem naselju, obkrožena s....

 
 
 
  Hiša, LAZE V TUHINJU, 350.000 €, 633,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990, 870 m2 zemljišča, K+P+1+M, 633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990,870 m2 zemljišča, K+P+1+M, Investicijska priložnost z neomejenimi možnostmiV Lazah v Tuhinju prodamo gostinsko-stanovanjski objekt, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.499.000 €, 388,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

388,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 613 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.499.000,00 EUR V Bežigradu prodamo samostojno hišo V mirni ulici v Bežigradu prodamo izjemno samostojno, družinsko hišo, ki združuje vrhunsko kakovost gradnje, sodobne tehnološke rešitve in premišljeno razporeditev....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOGATEC, 1.200.000 €, 609,00 m2 cca 1970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

609 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1935, 5.022 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – UNIKATNO POSESTVO V LOGATCU 5.022 m² zemljišča | 580 m² stanovanjskih površin | 609 m² gospodarskega poslopja Zasnujte svojo prihodnost v srcu urejenega....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Hiša, LOG PRI BREZOVICI, 803.000 €, 300,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, 373 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 803.000,00 EUR EKSKLUZIVNA VRSTNA HIŠA – LOG PRI BREZOVICI Izjemna lokacija | svetloba, prostor, udobje | vrt in mir Ali sanjate o domu, kjer združujete sodobno bivanje, naravo in udobje? Predstavljamo vam čudovito....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Sostro, 475.000 €, 227,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

227,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 897 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne stanovanjske hiše v Sostrem, ki se nahaja na veliki parceli (897 m2), v naselju, blizu šole in trgovine ter vse ostale potrebne infrastrukture. Od avtobusnega postajališča je oddaljena cca....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 559.000 €, 196,00 m2 cca 2850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

196,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1934, adaptirana l. 1995, K+P+M, staro meščanska vila, velika parcela, odlična lokacija, delno prenovljeno, vrt, parkirišče, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 559.000,00 EUR POSREDUJEMO PRI PRODAJI HIŠE - STAROMEŠČANSKE VILE V KAMNIKU. LOKACIJA: Kovinarska....

 
 
 
  Hiša, PONOVIČE, 350.000 €, 280,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

280 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2019, 1.215 m2 zemljišča, P+1+M, Ob potočku, na sončni legi, v manjšem zaselku hiš, prodamo prostorno dvostanovanjsko hišo z velikim tlakovanim dvoriščem in v letu 2025 montirano sončno elektrarno (11,6 kW - net metering). Večje....

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 598.000 €, 215,00 m2 cca 2780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

215 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 616 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 598.000,00 EUR Izjemna družinska hiša v mirnem naselju blizu Grosuplja s čudovitim razgledom Hiša se nahaja na privilegirani lokaciji, kjer uživate v popolnem miru in zasebnosti, hkrati pa ste le 8 minut vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, RADOMLJE, 287.000 €, 85,00 m2 cca 3380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

85,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 4/4 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR V Radomljah na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prijetnega, izredno svetlega 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v 4. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka, zgrajenega....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.600.000 €, 298,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

298,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1933, 761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.600.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba - Vila z zgodovino in dušo na prestižni bežigrajski lokaciji. Predstavljamo vam izjemno priložnost za osvojitev avtentične, samostojne vile iz leta 1933, ki združuje čar preteklosti....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNA VAS, 515.000 €, 1471,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

1.471 m2, zazidljiva, avna zazidljiva parcela, možnost gradnje enostanovanjske ali dvostanovanjske hiše, poslovnih prostorov, trgovine, storitvene dejavnosti ali objekta družbenega pomena, celodnevna osončenost, hiter dostop do centra Ljubljane, prodamo. Cena: 515.000,00 EUR Prodamo....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 240.000 €, 164,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

164 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 2.547 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST – IDILIČNA PODEŽELSKA HIŠICA Z RAZGLEDOM NA NARAVO. ZAPLANA, LOGATEC Parcela 2.547m² | Stanovanjska površina 164 m² Predstavljamo vam osupljivo nepremičnino na robu naselja,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 565.000 €, 133,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

133,4 m2, dvojček, zgrajen l. 2008, prodamo. Cena: 565.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvojčka v Ljubljani (Rudnik) Za prodajo je na voljo prijeten in moderen dvojček, ki združuje prostornost, funcionalnost in domačnost. Dvojček nahaja se na odlični in mirni lokaciji na obrobju....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 500.000 €, 1111,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

1.111 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče ob Ižanski cesti, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča na odlični lokaciji. Zemljišče na katerem stoji starejša stavba in 2 pomožna objekta po podatkih Geodetske uprave zemljišče obsega 1.111 m2. Pri tem....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

60 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2004, 1/M, Delno opremljeno zelo iskana lokacija, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR PROSTORNO 2-SOBNO STANOVANJE (60 m²) Z LASTNIM PARKIRIŠČEM Na voljo je izjemno funkcionalno stanovanje na mirni in zelo iskani lokaciji. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 362.000 €, 65,00 m2 cca 5570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2025, 11/14 nad., prodamo. Cena: 362.000,00 EUR Popolnoma prenovljeno stanovanje z odprtim razgledom – Štepanjsko naselje Na odlični lokaciji na Jakčevi ulici v Štepanjskem naselju prodamo izjemno svetlo, funkcionalno in v celoti prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI DOBROVI, 248.000 €, 126,00 m2 cca 1970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

126 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 112 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 248.000,00 EUR Penthouse z vrtom in garažo v Dobrovi Predstavljamo vam edinstveno priložnost za bivanje v penthausu, kjer se sodobni komfort sreča z mirno naravo. Sanjski prostor za vaš vsakdan 126 m² + 112 m² vrta....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 322.000 €, 104,00 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

104 m2, 4-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1994, adaptirano l. 2025, etažna lastnina, uporabno dovoljenje, upravnik, klima, pvc okna, protivlomna vhodna vrata, prodamo. Cena: 322.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Prodamo veliko in izjemno lepo štirisobno stanovanje, ki združuje udobje sodobnega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 400.000 €, 107,00 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1947, adaptirano l. 2013, 3/3 nad., Prodamo 4-sobno stanovanje (90,6 m2) na Litostrojski cesti v Šiški, 3/3 nadstropje, stavba 1947, prenova 2013. Obsega odprt dnevni prostor (kuhinja, jedilnica, dnevna), tri spalnice, kopalnico s kadjo, balkon (10 m2)....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 289.000 €, 79,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

79 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 2. nad., Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejeni večstanovanjski hiši v mirnem in urejenem naselju Šentvid, v Občini Ljubljana. Stanovanju pripada parkirišče in lastniška garaža za parkiranje dveh manjših vozil, prodamo. Cena: 289.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 900.960 €, 5631,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

5.631 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, posredujemo pri prodaji lepe urejene in uravnane parcele za industrijsko gradnjo u poslovni coni Logatec, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 5.631 m², namenjena industrijski oziroma poslovni gradnji,....

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 459.000 €, 130,00 m2 cca 3530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

130,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1925, P/2 nad., Posredujemo pri prodaji atraktivnega dvoetažnega stanovanja na odlični lokaciji v bližini centra mesta in parka Tivoli. Stanovanje se nahaja v pritličju in 1 nadstropju obnovljene večstanovanjske hiše. V pritličju je dnevno bivalni del....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 398.000 €, 86,00 m2 cca 4630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

86 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 1980, 522 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST – SODOBNA HIŠA V IDILIČNI LOKACIJI MOSTE - ZALOG –delno obnovljena hiša (2025) s 412 m² parcele in 86,5 m² stanovanjske površine. Predstavljamo vam delno....

 
 
 
  Zemljišče, BREG PRI TEMENICI, 92.000 €, 1150,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

1.150 m2, zazidljiva, Na mirni in sončni lokaciji posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, ki ima pogled na travnike in gozdove, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR Parcela je v celoti stavbna in predstavlja odlično priložnost za gradnjo stanovanjske hiše ali investicijo v prijetnem....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, Po dogovoru
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.kvadratnimeter.si

samostojna, vrstna, lahko je tudi starejša, kupimo. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Po dogovoru
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.salomon.si

V Ljubljani KUPIMO večji gostinski lokal, primeren za restavracijo (malice, kosila), lahko tudi potreben prenove. V poštev pride tudi prostor, ki se lahko uredi v gostinski lokal, lahko tudi zemljišče. Nujno, da je na frekventni lokaciji, z možnostjo vrta, parking, četudi manjši,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-38 (od skupaj 39)

<< <1> >>