• GoHome Professional
padla cena do 3100000 eur ekskluzivno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • padla cena do 3100000 eur ekskluzivno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - padla cena do 3100000 eur ekskluzivno

  • Za iskalni niz "padla cena do 3100000 eur ekskluzivno" je bilo najdenih 7 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.641 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 410 m2
    • do 510 m2
    • 510 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 510 m2
    • 610 m2
  •  Po ceni
    • 2900000 eur (malo cenejši)
    • 3200000 eur (malo dražje)
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-14%

Spremembe cen iz 1.100.000 € na 950.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOMEN, 950.000 €, 750,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.10.2025 - 1.100.000 €
07.03.2026 - 950.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

750 m2, samostojna, zgrajena l. 1858, 1.500 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 950.000,00 EUR V srcu Krasa, le korak od morja in le streljaj od italijanske meje, stoji čudovita kamnita vila iz leta 1858, danes konservatorsko prenovljena kraška domačija z dušo in eleganco. Ta unikatna rezidenca....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 477.000 € na 445.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 445.000 €, 635,00 m2 cca 700 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 477.000 €
10.05.2026 - 445.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR IZOLA - EKSKLUZIVNA PONUDBA STAVBNO ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM! za izgradnjo enostanovanjske hiše, na eni izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v bližini mestnega jedra. Predmet prodaje: stavbno zemljišče....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 479.000 € na 429.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOPER, 429.000 €, 129,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 479.000 €
24.04.2026 - 429.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

129,3 m2, vrstna, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 2024, ekskluzivna ponduba. v srcu kopra prodamo ljubko, prenovljeno vrstno hišo velikosti 129.3 m2 etažnosti (p+1+2+m), prodamo. Cena: 429.000,00 EUR Za ljubitelje avtohtone istrske arhitekture, ki iščejo sožitje tradicije in sodobnega....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'padla cena do 3100000 eur ekskluzivno'
410.000 €
399.000 €
222.000 €
 
-11%

Spremembe cen iz 470.000 € na 420.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IZOLA, 420.000 €, 104,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.12.2025 - 470.000 €
10.04.2026 - 420.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

104,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA Posredujemo pri prodaji končne vrstne hiše v središču Izole. Nepremičnina ima tri etaže in skupna uporabna površina je 98,10 m2 ( in neto tlorisna površina je 104,70 m2). Ena lepših lastnosti te....

 
 
 
 
-24%

Spremembe cen iz 288.000 € na 220.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, AJDOVŠČINA, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2025 - 288.000 €
16.04.2026 - 220.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., prestižno stanovanje z urbano eleganco, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR V srcu mesta, le korak od njegovega živahnega utripa, se nahaja prefinjeno prenovljeno 3-sobno stanovanje, ki združuje brezčasno eleganco in sodobno....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 77.000 € na 65.000 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, JAGODJE, 65.000 €, 3250,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.01.2025 - 100.000 €
12.03.2025 - 85.000 €
18.04.2025 - 77.000 €
21.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

3.250 m2, kmetijsko zemljišče, Ljubitelji oljk in narave ter vsi, ki vas navdušuje obdelovanje zemlje..EKSKLUZIVNA PONUDBA. V Jagodju v Izoli sta na prodaj 2 sončni parceli skupne površine 3.250 m2. Južna (sončna) lega in zavetrje nudita idealne pogoje za oljke, sadno drevje in povrtnine.....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 40.000 € na 38.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DVORJANE, 38.000 €, 523,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 40.000 €
28.03.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

523 m2, zazidljiva, EKSKLUZIVNO - zazidljiva parcela v naselju Dvorjane, v občini Duplek, v neposredni bližini osnovne infrastrukture in le 20 minut vožnje iz centra Maribora, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Predstavljamo vam 523 kvadratnih metrov veliko zazidljivo parcelo, idealno za....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-7 (od skupaj 7)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.