• GoHome Professional
padla cena do 3290000 eur 170 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • padla cena do 3290000 eur 170 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - padla cena do 3290000 eur 170 m2

  • Za iskalni niz "padla cena do 3290000 eur 170 m2" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.757 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manjši)
    • 180 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 3100000 eur (malo cenejši)
    • 3400000 eur (malo dražje)
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-11%

Spremembe cen iz 309.780 € na 275.360 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, KAMNIK, 275.360 €, 172,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.02.2026 - 378.400 €
11.03.2026 - 309.780 €
06.05.2026 - 275.360 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

172,1 m2, pisarna, zgrajena l. 2006, adaptirana l. 2015, prodamo. Cena: 275.360,00 EUR Kamnik, na vidni lokaciji prodamo dvoetažni poslovni prostor v izmeri 172,10 m2. Poslovni prostor se nahaja v pritličju (96,90 m2) in delno v nadstropju (75,20 m2) stanovanjsko poslovnega objekta,....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 299.900 € na 279.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOKLEŽOVJE, 279.900 €, 173,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 299.900 €
21.03.2026 - 279.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

173,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2023, 969 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 279.900,00 EUR DOKLEŽOVJE – MIRNA LOKACIJA, HIŠA Z GARAŽO IN GOSPODARSKIM POSLOPJEM V naselju Dokležovje na lepi in mirni lokaciji prodamo stanovanjsko....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 77.900 € na 74.900 € z dne 18.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOLGA VAS, 74.900 €, 167,00 m2 cca 450 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.02.2026 - 79.900 €
17.03.2026 - 77.900 €
18.04.2026 - 74.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

167,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 1991, 1.138 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 74.900,00 EUR V DOLGI VASI PRI LENDAVI PRODAMO STANOVANJSKO HIŠO Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM, GARAŽO IN ZAZIDLJIVIM ZEMLJIŠČEM Na izjemno mirni....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'padla cena do 3290000 eur 170 m2'
349.000 €
619.000 €
135.000 €
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOSOVELJE, 199.000 €, 165,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.11.2025 - 210.000 €
23.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in sončni kraški lokaciji se prodaja novozgrajena enodružinska hiša , zgrajena leta 2025 . Objekt je zasnovan sodobno in funkcionalno, v skladu z naravnimi značilnostmi okolja. Hiša ni dokončana (3.gradbena faza), kar omogoča bodočemu lastniku, da zaključi notranjo ureditev....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 195.000 € na 190.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PUCONCI, 190.000 €, 176,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 214.900 €
29.11.2025 - 205.000 €
06.01.2026 - 195.000 €
28.02.2026 - 190.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

176,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2020, 915 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: cca 190.000,00 EUR PUCONCI – Prostorna družinska hiša z gospodarskim poslopjem in dvema garažama Prodamo lepo, urejeno in delno obnovljeno družinsko hišo v mirnem in urejenem naselju....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 850.000 € na 730.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 730.000 €, 179,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 850.000 €
16.04.2026 - 730.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

179,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 730.000,00 EUR ANKARAN, HRVATINI, SANJSKA HIŠA NA MORJU S PANORAMSKIM POGLEDOM Predstavljamo vam izjemno priložnost za tiste, ki sanjajo o življenju ob morju – prostorno in svetlo hišo s čudovitim panoramskim....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 379.000 € na 354.900 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVA GORICA, 354.900 €, 160,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 379.000 €
26.03.2026 - 354.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in urejeni lokaciji prodamo prostorno, svetlo dupleks stanovanje v prvem nadstropju novejšega objekta, s samostojnim vhodom , ki ga deli le z enim sosedom – popolna kombinacija zasebnosti in udobja! .

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 70.000 € na 59.900 € z dne 13.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SREDIŠČE OB DRAVI, 59.900 €, 180,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.10.2024 - 78.000 €
13.12.2024 - 70.000 €
13.02.2026 - 59.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.10.2024.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 2.368 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 59.900,00 EUR V mirnem, urejenem naselju stanovanjskih hiš, na obrobju občine Središče ob Dravi, Vam v nakup ponujamo starejšo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem. Hiša, ki je bila zgrajena leta....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 190.000 € na 160.000 € z dne 12.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOLENJI BOŠTANJ, 160.000 €, 157,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.03.2026 - 190.000 €
12.05.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

157,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1956, 963 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Prijetna družinska hiša na mirni lokaciji v Dolenjem Boštanju Na čudoviti, sončni lokaciji vam ponujamo vzdrževano družinsko hišo z večjo parcelo, ki predstavlja odlično priložnost za ustvarjanje....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 500.000 € na 450.000 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CERKVENJAK, 450.000 €, 155,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.11.2025 - 500.000 €
21.02.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

155 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2014, 12.695 m2 zemljišča, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 300.000 € na 290.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MARIBOR, Center, 290.000 €, 185,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 300.000 €
24.03.2026 - 290.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

185,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, adaptirana l. 2019, 625 m2 zemljišča, K+P+1+M, Družinska hiša za Kalvarijo, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra Maribora.....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 500.000 € na 490.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IVANČNA GORICA, 490.000 €, 155,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.02.2026 - 530.000 €
04.04.2026 - 500.000 €
21.04.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.02.2026.,

www.indomio.si

155,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 1.552 m2 zemljišča, P+M, na izjemno mirni in sončni lokaciji, končna v ulici, ob potočku in gozdičku, prodamo kakovostno grajeno samostojno hišo, ki ponuja veliko zasebnosti ter neposreden stik z naravo, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR Hiša stoji....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 260.000 € na 217.000 € z dne 13.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PTUJ, 217.000 €, 154,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.12.2025 - 260.000 €
13.02.2026 - 217.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.12.2025.,

www.indomio.si

154,5 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1971, 870 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 217.000,00 EUR Na Ptuju v gospodarski coni prodamo vzdrževano hišo z letnico gradnje 1971, razgibanega tlorisa etažnosti K+P+M, skupne površine 154,50 m2. Stoji na skupno 870 m2 stavbnega zemljišča,....

 
 
 
 
-25%

Spremembe cen iz 238.000 € na 179.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, POLZELA, 179.000 €, 154,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.01.2026 - 238.000 €
26.03.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

154,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, adaptirana l. 2006, 1.216 m2 zemljišča, P+1, Stanovanjska hiša, Polzela, prodamo. Cena: cca 179.000,00 EUR OPOMBA: Hiša se prodaja brez urejene gradbene dokumentacije in služnosti dostopa!! Cena je okvirna, za hišo se zbirajo nakupne ponudbe.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-15 (od skupaj 15)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.