• GoHome Professional
padla cena do 3290000 eur balkon 160 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • padla cena do 3290000 eur balkon 160 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - padla cena do 3290000 eur balkon 160 m2

  • Za iskalni niz "padla cena do 3290000 eur balkon 160 m2" je bilo najdenih 3 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.447 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manjši)
    • 170 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 3100000 eur (malo cenejši)
    • 3400000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-5%

Spremembe cen iz 369.000 € na 349.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IG, 349.000 €, 165,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.03.2026 - 369.000 €
07.05.2026 - 349.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

165 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2025, 212 m2 zemljišča, P+1+M, posredujemo pri prodaji samostojne družinske hiše, ki stoji na manjši parceli, odlična lokacija v neposredni bližini centra Ig-a in hkrati odmaknjena od prometnih cest, večji del hiše je prenovljen,....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 199.900 € na 159.000 € z dne 12.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PESNICA, 159.000 €, 147,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.03.2026 - 199.900 €
12.05.2026 - 159.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

147,55 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 27.976 m2 zemljišča, V občini Pesnica, v naselju Jelenče, s prelepim razgledom na okolico ter južno lego, samo 2,5 km iz centra Pesnice in 6,5 km od Šentilja prodamo stanovanjsko hiši z dvema gospodarskima poslopjema in zemljiščem primernim....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-3 (od skupaj 3)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled