• GoHome Professional
padla cena do 3290000 eur balkon adaptirano - GoHome iskalnik nepremičnin
  • padla cena do 3290000 eur balkon adaptirano - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - padla cena do 3290000 eur balkon adaptirano

  • Za iskalni niz "padla cena do 3290000 eur balkon adaptirano" je bilo najdenih 9 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.758 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 3100000 eur (malo cenejši)
    • 3400000 eur (malo dražje)
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 370.000 € na 330.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 330.000 €, 95,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.05.2026 - 370.000 €
13.05.2026 - 330.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

12.05.2026.,

www.indomio.si

95,45 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na prodaj je trisobno mansardno stanovanje površine 87,3 m2, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje obsega tri sobe, spalnico, veliko dnevno sobo z jedilnico....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 229.065 € na 222.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 222.000 €, 89,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.05.2026 - 229.065 €
08.05.2026 - 222.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

89,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2024, 1/7 nad., prodamo. Cena: 222.000,00 EUR Na Koroški cesti ekskluzivno prodajamo prostorno 3-sobno stanovanje SPLOŠNI OPIS : 3-sobno stanovanje obsega: odprt dnevno bivalni prostor z prehodom v kuhinjo z jedilnico, spalnico z možnostjo....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'padla cena do 3290000 eur balkon adaptirano'
205.000 €
199.000 €
199.000 €
 
-8%

Spremembe cen iz 229.000 € na 210.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 210.000 €, 102,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 229.000 €
24.03.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

102,5 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 2025, 10 m2 zemljišča, 3/3 nad., Tabor- 2S oprem. stan., 2 balkona, garaža, atrij, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izredno zanimivega dvosobnega stanovanja. Stanovanje je kompletno obnovljeno,....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 209.000 € na 196.000 € z dne 01.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, JESENICE, 196.000 €, 71,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.02.2026 - 209.000 €
01.05.2026 - 196.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2005, 1/4 nad., Delno prenovljeno, lepo ohranjeno, prostorno trisobno stanovanje na sončni lokaciji na Ulici Staneta Bokala na Jesenicah, prodamo. Cena: 196.000,00 EUR Trisobno stanovanje se nahaja v prvem nadstropju nizkega in mirnega....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 215.100 € na 195.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.10.2025 - 215.100 €
23.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

71,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1873, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR NOVO MESTO, Glavni trg, prodamo takoj vseljivo 3-sobno stanovanje, v izmeri 71,70 m2 v poslovno-stanovanjski stavbi na Glavnem trgu v II. nadstropju. Stanovanje obsega: hodnik, kuhinja z....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 149.000 € na 139.900 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.900 €, 125,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.900,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 138.990 € na 134.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 134.900 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 138.990 €
21.03.2026 - 134.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

49,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2015, VP/4 nad., prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Na iskani lokaciji v Mariboru na Teznem, natančenje na Keleminovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in opremljeno 2-sobno stanovanje. Nahaja se v visokem pritličju bloka, zgrajenega....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 135.500 € na 125.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 125.000 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.03.2026 - 145.500 €
21.04.2026 - 135.500 €
08.05.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

53 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1956, adaptirano l. 2024, 2/4 nad., obnovljeno stanovanje, balkon in klet, lahko dostopno, na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Na Čečovju (Ravne na Koroškem) posredujemo pri prodaji svetlega 2,5-sobnega stanovanja z balkonom. Stanovanje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-9 (od skupaj 9)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!