• GoHome Professional
padla cena do 3290000 eur do 1100 eur/m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • padla cena do 3290000 eur do 1100 eur/m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - padla cena do 3290000 eur do 1100 eur/m2

  • Za iskalni niz "padla cena do 3290000 eur do 1100 eur/m2" je bilo najdenih 146 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 496 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2
    • do 430 m2
    • 430 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 430 m2
    • 520 m2
  •  Po ceni
    • do 40000 eur
    • do 51000 eur (povprečna cena)
    • do 61000 eur
    • do 512 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-14%

Spremembe cen iz 13.900 € na 11.900 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLGA VAS, 11.900 €, 1151,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.02.2026 - 13.900 €
20.03.2026 - 11.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

1.151 m2, zazidljiva, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 11.900,00 EUR DOLGA VAS PRI LENDAVI – prodamo zazidljivo zemljišče (1.151 m²) Na prijetni in mirni lokaciji v Dolgi vasi pri Lendavi prodamo celotno zazidljivo parcelo v enem kosu, velikosti 1.151 m². Prednosti:....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 199.000 € na 189.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, METNI VRH, 189.000 €, 19822,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.04.2026 - 199.000 €
24.04.2026 - 189.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

19.822 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Zazidljivo stavbno zemljišče v poslovni coni INES Sevnica in gozd, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v poslovni coni INES Sevnica ob regionalni cesti Sevnica - Planina pri Sevnici,....

 
 
 
 
-26%

Spremembe cen iz 18.900 € na 13.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLNJA BISTRICA, 13.900 €, 1561,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 18.900 €
21.03.2026 - 13.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.tikida.si

Na Dolnji Bistrici, ki leži v občini Črenšovci, prodamo zazidljivo parcelo, ki je velika 1.561 m2. Parcela je v celoti zazidljiva. .

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 120.000 € na 105.000 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 105.000 €, 12324,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.09.2025 - 120.000 €
05.03.2026 - 105.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2025.,

www.indomio.si

12.324 m2, kmetijsko zemljišče, "MALI RAJ CURLEK" -urejeno in obdelano kmetijsko zemljišče primerno za samooskrbo in kmetijsko dejavnostNa odlični lokaciji pri Slovenski Bistrici se prodaja 12.324 m2 urejenega kmetijskega zemljišča namenjenega popolni smooskrbi in dovolj....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 49.000 € na 44.900 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, HRPELJE, 44.900 €, 5456,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 49.000 €
19.03.2026 - 44.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Vododovdni priključek omogoča ustrezno namakanje tudi ob sušnem obdobju. Grajen gospodarski objekt omogoča kvalitetno shranjevanje in obselavo sadja in zatočišče v slabših vremenskih pogojih. Ograja s katero je sadovnjak ograjen omogoča varnost pred živalmi. Preostali del parcele....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 28.500 € na 24.000 € z dne 18.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NOVO MESTO, 24.000 €, 2975,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 28.500 €
18.03.2026 - 24.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

2.975 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Na parcele že stoji brunarica, ki jo je možno legalizirati, sicer je možna gradnja zidanice 6 m x 8 m pritličje plus mansadra - zgrajena temelna plošča. Del parcele cca 160 m2 je stavbno....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 90.000 € na 75.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 75.000 €, 9865,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 90.000 €
12.03.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

9.865 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodaja se hektar zemljišča (9.865 m2) v k.o. BELA CERKEV (Občina Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, urejen dostop. Na parceli stoji stavba - lesena gradnja. Površina Tlorisna površina stavbe je 48....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 39.000 € na 35.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IMENJE, 35.000 €, 4735,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.03.2025 - 39.000 €
27.02.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

4.735 m2, kmetijsko zemljišče, 4.735 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 4735m². Nahaja se na sončni lokaciji v bližini vasi Imenje.Na zemljišču je nasad 48 oljk (starost 20 let) ter 1200 trt rebule....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 34.062 € na 29.196 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, GROSUPLJE, 29.196 €, 4866,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 34.062 €
26.03.2026 - 29.196 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.kvadratnimeter.si

4.866 m², kmetijsko zemljišče, dve parceli v skupni izmeri 2.989 m² se držita skupaj, sta ravni, v naravi sta travnik, zraven teče potok, dostop iz makedamske ceste, tretja parcela se v izmeri 1826 m² se nahaja 200 metrov stran je ravna v naravi je tudi travnik, dostop traktorska....

 
 
 
 
-25%

Spremembe cen iz 53.744 € na 40.308 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, OPLOTNICA, 40.308 €, 6718,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 58.194 €
13.12.2025 - 53.744 €
12.02.2026 - 40.308 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.718 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na odlični legi in lokaciji - Gorica pri Oplotnici, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.718 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti.....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 34.062 € na 29.196 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IVANČNA GORICA, 29.196 €, 4866,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.02.2026 - 34.062 €
25.03.2026 - 29.196 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

4.866 m2, kmetijsko zemljišče, dve parceli v skupni izmeri 2.989 m2 se držita skupaj, sta ravni, v naravi sta travnik, zraven teče potok, dostop iz makedamske ceste, tretja parcela se v izmeri 1826 m2 se nahaja 200 metrov stran je ravna v naravi je tudi travnik, dostop traktorska....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 22.900 € na 20.900 € z dne 20.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PEKEL, 20.900 €, 3804,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.05.2024 - 37.900 €
30.01.2025 - 22.900 €
20.02.2026 - 20.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

3.804 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko na sončni lokaciji nad Mariborom, prodamo. Cena: 20.900,00 EUR V naselju Pekel v Mestni občini Maribor prodamo kmetijsko zemljišče na sončni lokaciji, dostopno z lokalne ceste. Zemljišče velikosti 3.804 m2 je v večji meri ravno, na S in SV....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 22.900 € na 18.800 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOBROVNIK, 18.800 €, 3698,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 22.900 €
05.03.2026 - 18.800 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

3.698 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.800,00 EUR PRODAMO ČUDOVITO ZEMLJIŠČE Z RAZGLEDOM – DOBROVNIK (3698 m²) Na mirni in sončni lokaciji v naselju Dobrovnik se prodaja zemljišče skupne velikosti 3698 m² Podrobnosti: Skupna površina: 3698 m² Stavbno zemljišče:....

 
 
 
 
-42%

Spremembe cen iz 128.740 € na 74.375 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRESERJE PRI LUKOVICI, 74.375 €, 14875,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.01.2026 - 128.740 €
14.03.2026 - 74.375 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

14.875 m2, kmetijsko zemljišče, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja travnik. Vse parcele se nahajajo v občini Lukovica. Pred sklenitvijo glavne kupoprodajne pogodbe mora ponudba za prodajo viseti na oglasni deski Upravne enote Domžale, prodamo. Cena:....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 149.000 € na 129.000 € z dne 11.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SVETI JURIJ, 129.000 €, 27572,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.07.2025 - 149.000 €
11.03.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

27.572 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Sloveniji, v bližini Rogaške Slatine in Podčetrtka, je naprodaj čudovito posestvo s skupno površino 27.572 m². Zemljišče obsega 169 m² stavbnega zemljišča ter 27.403 m² kmetijskega zemljišča. Na posestvu....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 22.000 € na 19.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 19.000 €, 4403,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2025 - 29.900 €
31.01.2025 - 22.000 €
28.03.2026 - 19.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

4.403 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Prelepa zazidljiva parcela v objemu narave – Bišečki Vrh, Trnovska vas V osrčju čudovite narave, kjer se prepletata mir in domačnost, vas čaka nekaj posebnega — parcela v velikosti 4.403 m², od tega okoli 1.200 m² zazidljivega zemljišča,....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 79.000 € na 69.000 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ORMOŽ, 69.000 €, 21696,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.08.2025 - 79.000 €
12.02.2026 - 69.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

21.696 m2, zazidljiva, "Investirajte v Zemljišče v Ivanjkovcih - Žvab", prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Nepremičninska priložnost: večje, delno zazidljivo, zemljišče v Ivanjkovcih - Žvab Predstavljamo vam večje kmetijsko in delno zazidljivo zemljišče v naselju Žvab, ki obsega....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 38.000 € na 35.000 € z dne 13.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KUŠTANOVCI, 35.000 €, 15356,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.02.2025 - 38.000 €
13.04.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

15.356 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji zelo zanimive posesti v kraju Kuštanovci, ki ponuja izjemen razgled ter omogoča mir in odmik od mestnega vrveža. Vas Kuštanovci spada pod občino Puconci in je dokaj razvejana ter redko poseljena. Do Murske....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 68.000 € na 65.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 65.000 €, 32594,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.10.2025 - 72.000 €
13.11.2025 - 68.000 €
27.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

32.594 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni bližini naselja Strelac.Trenutno v naravi parcele predstavljajo pašnik, njivo in gozdna zemljišča. Vse parcele so urejene in obdelovane. Do vseh je urejen dostop po uradni javni poti. Njiva in gozdno zemljišče....

 
 
 
 
-39%

Spremembe cen iz 9.000 € na 5.500 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ČRNA NA KOROŠKEM, 5.500 €, 2965,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.09.2025 - 9.000 €
16.04.2026 - 5.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

2.965 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 5.500,00 EUR V prodaji je kmetijsko in gozdno zemljišče v Črni na Koroškem. Vrsta namenske rabe zemljišč na parceli po GURS: - gozdna zemljišča: 37 % - najboljša kmetijska zemljišča: 63 % V naravi je to travnik, ki je v zaraščanju.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-146 (od skupaj 146)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.