• GoHome Professional
padla cena do 3400000 eur vsaj 200 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • padla cena do 3400000 eur vsaj 200 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - padla cena do 3400000 eur vsaj 200 m2

  • Za iskalni niz "padla cena do 3400000 eur vsaj 200 m2" je bilo najdenih 136 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 733 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manjši)
    • 210 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 3200000 eur (malo cenejši)
    • 3500000 eur (malo dražje)
    • do 512 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-3%

Spremembe cen iz 165.000 € na 160.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, AJDOVŠČINA, 160.000 €, 1175,00 m2 cca 140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.02.2026 - 175.000 €
06.03.2026 - 165.000 €
30.04.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

1.175 m2, zazidljiva, zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem, ravna parcela na odprti in sončni lokaciji z lepimi razgledi, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Naprodaj je zazidljiva parcela velikosti 1.175 m² v naselju Tevče, na mirni in sončni lokaciji z odprtim razgledom na Vipavsko....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 90.000 € na 75.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 75.000 €, 9865,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 90.000 €
12.03.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

9.865 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodaja se hektar zemljišča (9.865 m2) v k.o. BELA CERKEV (Občina Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, urejen dostop. Na parceli stoji stavba - lesena gradnja. Površina Tlorisna površina stavbe je 48....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 1.100.000 € na 950.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOMEN, 950.000 €, 750,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.10.2025 - 1.100.000 €
07.03.2026 - 950.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

750 m2, samostojna, zgrajena l. 1858, 1.500 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 950.000,00 EUR V srcu Krasa, le korak od morja in le streljaj od italijanske meje, stoji čudovita kamnita vila iz leta 1858, danes konservatorsko prenovljena kraška domačija z dušo in eleganco. Ta unikatna rezidenca....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 180.000 € na 170.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 170.000 €, 1475,00 m2 cca 120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2025 - 180.000 €
16.04.2026 - 170.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2025.,

www.indomio.si

1.475 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 2 zazidljivi parceli na robu naselja in južne orientacije, prodamo. Cena: cca 170.000,00 EUR Dve stavbni parceli, ki se zaradi zagotavljanja dostopne poti prodajata skupaj. Zanimivi za ureditev sanjske hiše z možnostjo dodatne turistične dejavnosti.....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 60.522 € na 58.344 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, RADLJE OB DRAVI, 58.344 €, 884,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 52.140 €
18.11.2025 - 60.522 €
14.03.2026 - 58.344 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

884 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 66,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji nepozidanega urejenega stavbnega zemljišča v zaselku Vas pri Radljah ob Dravi v površini 884 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja v območju SK – površine podeželskega naselja. Infrastuktura....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 28.500 € na 24.000 € z dne 18.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NOVO MESTO, 24.000 €, 2975,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 28.500 €
18.03.2026 - 24.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

2.975 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Na parcele že stoji brunarica, ki jo je možno legalizirati, sicer je možna gradnja zidanice 6 m x 8 m pritličje plus mansadra - zgrajena temelna plošča. Del parcele cca 160 m2 je stavbno....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 35.000 € na 29.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, GORNJA RADGONA, 29.000 €, 1445,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 35.000 €
07.05.2026 - 29.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

1.445 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v mirnem okolju Gornje Radgone, natančneje v naselju Police - odlična priložnost za investicijo ali gradnjo novega doma, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v mirnem okolju Gornje....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 22.900 € na 18.800 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOBROVNIK, 18.800 €, 3698,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 22.900 €
05.03.2026 - 18.800 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

3.698 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.800,00 EUR PRODAMO ČUDOVITO ZEMLJIŠČE Z RAZGLEDOM – DOBROVNIK (3698 m²) Na mirni in sončni lokaciji v naselju Dobrovnik se prodaja zemljišče skupne velikosti 3698 m² Podrobnosti: Skupna površina: 3698 m² Stavbno zemljišče:....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 38.000 € na 35.000 € z dne 13.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KUŠTANOVCI, 35.000 €, 15356,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.02.2025 - 38.000 €
13.04.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

15.356 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji zelo zanimive posesti v kraju Kuštanovci, ki ponuja izjemen razgled ter omogoča mir in odmik od mestnega vrveža. Vas Kuštanovci spada pod občino Puconci in je dokaj razvejana ter redko poseljena. Do Murske....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 22.000 € na 19.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 19.000 €, 4403,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2025 - 29.900 €
31.01.2025 - 22.000 €
28.03.2026 - 19.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

4.403 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Prelepa zazidljiva parcela v objemu narave – Bišečki Vrh, Trnovska vas V osrčju čudovite narave, kjer se prepletata mir in domačnost, vas čaka nekaj posebnega — parcela v velikosti 4.403 m², od tega okoli 1.200 m² zazidljivega zemljišča,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 127-136 (od skupaj 136)

<< <1 2 3 4> >>