• GoHome Professional
padla cena do 54000 eur - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • padla cena do 54000 eur - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - padla cena do 54000 eur

  • Za iskalni niz "padla cena do 54000 eur" je bilo najdenih 49 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 387 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 870 m2
    • do 1090 m2
    • 1090 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1090 m2
    • 1310 m2
  •  Po ceni
    • 51000 eur (malo cenejši)
    • 56000 eur (malo dražje)
    • do 29 eur/m2 (povprečna cena)
  •  Po lastnostih
    • lekarna
    • gradbeno dovoljenje
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-14%

Spremembe cen iz 22.000 € na 19.000 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 19.000 €, 20,00 m2 cca 950 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2023 - 22.000 €
14.03.2026 - 19.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2023.,

www.indomio.si

20 m2, zidan, zgrajen l. 1890, 3.384 m2 zemljišča, Starejša zidanica v odmaknjenem zaselku Bukovče pri Dolžu. Mirna lokacija v objemu narave. Lega posesti je v smeri jugozahod. Približno 150 m zadnjega dela dostopne poti je po makadamskih kolesnicah. Objekt ima samo en prostor, ki....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 22.000 € na 19.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 19.000 €, 4403,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2025 - 29.900 €
31.01.2025 - 22.000 €
28.03.2026 - 19.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

4.403 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Prelepa zazidljiva parcela v objemu narave – Bišečki Vrh, Trnovska vas V osrčju čudovite narave, kjer se prepletata mir in domačnost, vas čaka nekaj posebnega — parcela v velikosti 4.403 m², od tega okoli 1.200 m² zazidljivega zemljišča,....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 22.900 € na 18.800 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOBROVNIK, 18.800 €, 3698,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 22.900 €
05.03.2026 - 18.800 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

3.698 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.800,00 EUR PRODAMO ČUDOVITO ZEMLJIŠČE Z RAZGLEDOM – DOBROVNIK (3698 m²) Na mirni in sončni lokaciji v naselju Dobrovnik se prodaja zemljišče skupne velikosti 3698 m² Podrobnosti: Skupna površina: 3698 m² Stavbno zemljišče:....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 19.900 € na 16.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB MURI, 16.000 €, 1254,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 27.000 €
27.02.2026 - 19.900 €
01.04.2026 - 16.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.indomio.si

1.254 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR GRADBENA PARCELA S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom v mirnem okolju naselja Selnica ob Muri . Za to zemljišče je že bilo izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo....

 
 
 
 
-26%

Spremembe cen iz 18.900 € na 13.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLNJA BISTRICA, 13.900 €, 1561,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 18.900 €
21.03.2026 - 13.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.tikida.si

Na Dolnji Bistrici, ki leži v občini Črenšovci, prodamo zazidljivo parcelo, ki je velika 1.561 m2. Parcela je v celoti zazidljiva. .

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 13.900 € na 11.900 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLGA VAS, 11.900 €, 1151,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.02.2026 - 13.900 €
20.03.2026 - 11.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

1.151 m2, zazidljiva, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 11.900,00 EUR DOLGA VAS PRI LENDAVI – prodamo zazidljivo zemljišče (1.151 m²) Na prijetni in mirni lokaciji v Dolgi vasi pri Lendavi prodamo celotno zazidljivo parcelo v enem kosu, velikosti 1.151 m². Prednosti:....

 
 
 
 
-39%

Spremembe cen iz 9.000 € na 5.500 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ČRNA NA KOROŠKEM, 5.500 €, 2965,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.09.2025 - 9.000 €
16.04.2026 - 5.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

2.965 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 5.500,00 EUR V prodaji je kmetijsko in gozdno zemljišče v Črni na Koroškem. Vrsta namenske rabe zemljišč na parceli po GURS: - gozdna zemljišča: 37 % - najboljša kmetijska zemljišča: 63 % V naravi je to travnik, ki je v zaraščanju.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-49 (od skupaj 50)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.