• GoHome Professional
podravska čim manjše 260 m2 do 100000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • podravska čim manjše 260 m2 do 100000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - podravska čim manjše 260 m2 do 100000 eur

  • Za iskalni niz "podravska čim manjše 260 m2 do 100000 eur" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manjši)
    • 270 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 95000 eur (malo cenejši)
    • 100000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Garaža, MARIBOR, Koroška Vrata, 17.900 €, 12,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

12,5 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 2002, 1. nad., prodamo. Cena: 17.900,00 EUR PRODAM PARKIRNO MESTO v GARAŽI, ETAŽA 1 – KOROŠKA CESTA Prodamo parkirno mesto v garaži na odlični lokaciji – Maribor, center: Koroška cesta, v bližini Koroškega mostu. Velikost parkirnega mesta je 12,5....

 
 
 
  Garaža, MARIBOR, Studenci, 13.500 €, 13,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

13 m2, garaža, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2023, 13 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 13.500,00 EUR Si želite, da je vaše vozilo varno, zaščiteno in vedno na voljo? Na iskani lokaciji Studenci prodajamo garažo v velikosti 13 m² (letnik 1995), ki predstavlja odlično rešitev za varno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 21.900 €, 17,10 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zunanja stena je v celoti steklena, vključno z vhodnimi vrati. V lokalu je tudi WC z ločenim predprostorom z umivalnikom - (prostor za omaro). Ogrevanje in hlajenje s klimatsko napravo. Po tleh je položen laminat, strop je znižan z Armstrong ploščami. Nizki obratovalni stroški, plačuje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 61.900 €, 19,00 m2 cca 3260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

19,3 m2, garsonjera, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2020, 4/4 nad., Garsonjera na Levstikovi ulici, Maribor - 19,3 m2 (4. nadstropje). Na Levstikovi ulici v Mariboru je na voljo prijetna garsonjera z neto tlorisno površino 19,3 m2. Nahaja se v 4. nadstropju urejenega bloka (brez....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 65.000 € na 59.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PESNICA PRI MARIBORU, 59.900 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 65.000 €
08.05.2026 - 59.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

24,9 m2, prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 2009, P/3 nad., prodamo. Cena: 59.900,00 EUR Cvetličarna v centru Pesnice Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora - cvetličarne v centru Pesnice. Cvetličarna se nahaja v novejšem trgovsko poslovnem centru, zgrajenem leta....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 29.900 €, 25,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2025.,

www.indomio.si

25 m2, zidanica, zgrajena l. 1850, 3.679 m2 zemljišča, Majhen vikend v Podravju čaka na vas, prodamo. Cena: 29.900,00 EUR Novo na trgu! Majhen vikend v Cirkulanah išče novega lastnika. Vikend s kletjo je letnik izgradnje 1850, nahaja pa se na lepi lokaciji z razgledom v Gradiščah,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 93.000 €, 26,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

26 m2, garsonjera, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2018, 4. nad., Ljubljanska ulica, Magdalena, obnovljena streha in fasada leta 2018, menjano okno 2018, balkon, neposredna bližina center Maribor, vhod v UKC, prodamo. Cena: 93.000,00 EUR Prodamo garsonjero na odlični in iskani lokaciji....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • podravska čim manjše do 100000 eur (287)
  • podravska čim manjše 260 m2 (38)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si

www.finance.si