• GoHome Professional
podravska Zadnjih 14 dni - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • podravska Zadnjih 14 dni - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - podravska Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "podravska zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 73 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.621 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 140000 eur (povprečna cena)
    • do 170000 eur
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, RAČE, 460.000 €, 191,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

191,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 554 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR VAŠ SANJSKI DOM V RAČAH – SODOBNO, MIRNO, PRESTIŽNO Na izjemno mirni in urejeni lokaciji v Račah, v slepi ulici novejšega naselja, stoji sodobna enostanovanjska hiša, ki že ob vstopu ustvari občutek....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 1.200.000 €, 830,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

830 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2002, adaptiran l. 2024, 1.200 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – poslovno stanovanjski objekt na odlični lokaciji! Vstopite v nepremičnino, ki združuje poslovno in zasebno rabo ter predstavlja odlično naložbo....

 
 
 
  Hiša, DORNAVA, 140.000 €, 146,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

146,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1872, 4.034 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR V razvejanem naselju Prlekije na Polenšaku, v samem krajevnem jedru poleg cerkve in gostilne prodamo starejšo hišo K+P+M, potrebno popolne obnove. Ponaša se z letnico izgradnje 1872, skupne....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Košaki, 135.000 €, 124,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

124,6 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1972, P/1 nad., V celoti opremljeno 5-sobno stanovanje v Košakih, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V bližini centra mesta, v Košakih prodamo vzdrževano 5-sobno stanovanje s teraso (pogled na Maribor). Stanovanje se nahaja v dvostanovanjski stavbi, ki....

 
 
 
  Hiša, RAČE, 275.000 €, 200,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2005, 2.400 m2 zemljišča, Na mirni lokaciji v naselju Rače prodamo samostojno medetažno hišo na veliki ograjeni parceli 2.400 m2. Hiša nudi 200 m2 neto površine, tri spalnice ter prostoren bivalni del z izhodom na balkon in teraso.....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJI DUPLEK, 229.000 €, 125,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....

 
 
 
  Hiša, CELESTRINA, 590.000 €, 385,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

385,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Če iščete več prostora – ste ga pravkar našli. Le nekaj minut iz Maribora se nahaja res prostorna samostojna hiša, ki ponuja veliko možnosti za bivanje, delo ali kombinacijo obojega. Hiša je odlična....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 42.000 €, 20831,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

20.831 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Travnik in gozd na razgledni legi pri Kamnici, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Dober kilometer iz centra Kamnice prodamo kmetijsko zemljišče. Zemljišče v naravi predstavlja pretežno gozd in delno travnik. Do parcel vodi javna vzdrževana makadamska....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 419.000 €, 8991,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

8.991 m2, za investicijo, -bližina avtocestnega uvoza in izvoza-lokacija med mesti Slovenska Bistrica in Maribor-bližina smučišč, term, kolesarskih poti-bližina potrebne infrastrukture, prodamo. Cena: 419.000,00 EUR Prodaja zemljišča za investicijo – Zgornja Polskava, Slovenska Bistrica....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1903, 1/2 nad., Prostorno 2-sobno stanovanje ob Koroški cesti s parkiriščem na dvorišču, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR V stavbi ob Koroški cesti prodamo v celoti opremljeno 2-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju delno obnovljene stanovanjsko-poslovne....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA ŠČAVNICA, 180.000 €, 239,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

239,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 11.835 m2 zemljišča, K+P+M, mirna lokacija, veliko kmetijsko zemljišče, pomožni objekt, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Samostojna hiša; Zgornja Ščavnica 11: Prodamo vzdrževano samostojno hišo, ki se nahaja na mirni lokaciji, in sicer v Zg. Ščavnici.....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 313.840 €, 3923,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

3.923 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Na prodaj štiri gradbena zemljišča v Pernici, občini Pesnica – odlična priložnost za investitorje Na razgledni lokaciji v Pernici, v občini Pesnica, so naprodaj štiri gradbena zemljišča v skupni izmeri 3.923 m2 z urejenim dostopom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 149.000 €, 133,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

133,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1897, adaptiran l. 2023, pritličje, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR V Mariboru, v mestni četrti Magdalena, vam ponujamo edinstveno priložnost za nakup ali najem reprezentativnega poslovnega prostora v elegantni meščanski stavbi. Prostor združuje....

 
 
 
  Hiša, ROŠPOH, 590.000 €, 284,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

284,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 885 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Maribor, ekskluzivna lokacija v Kamnici ob konjeniškem klubu - samostojna hiša na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Mariboru Top lokacija: 2 minuti iz centra, nasproti hipodroma Kamnica, na....

 
 
 
  Hiša, MAJSKI VRH, 19.000 €, 101,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

101,2 m2, zidan, zgrajen l. 1996, 1.320 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo zemljišče z že postavljenim objektom, za katerega pa ni bilo pridobljenega dovoljenja, posledično tudi ni evidentiran. Nahaja se na območju razpršene poselitve, tlorisne površine....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.640 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 492.640,00 EUR VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 670.000 €, 708,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

708,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1960, prodamo. Cena: 670.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL S PIVNICO, LEGENDARNO IME, FREKVENTNA LOKACIJA, PRIČETEK DELA TAKOJ Na odlični lokaciji, v osrčju mestnega življenja – tik ob Tehniških fakultetah – je naprodaj večnamenski poslovni objekt z....

 
 
 
  Zemljišče, HAJDOŠE, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, naprodaj lepa sončna parcela v hajdošah, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Prodamo lepo, sončno zazidljivo parcelo v izmeri 500 m² v naselju Hajdoše. Parcela se nahaja na mirni in urejeni lokaciji, obdani z naravo, z veliko sončne svetlobe skozi ves....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 269.000 €, 89,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

89 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2024, pritličje, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Maribora prodamo veliko, obnovljeno, staro meščansko 3 sobno stanovanje. Objekt, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen leta 1897 ter sproti redno vzdrževan,....

 
 
 
  Zemljišče, SKORBA, 249.975 €, 1515,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

1.515 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 Zazidljiva parcela v naselju Skorba v občini Hajdina in v neposredni bližini Ptuja. Na prodaj so tri parcele, zazidljive, od teh je ena parcela ob robu za dostop do zadnje parcele. Zazidljive parcele so skupne velikosti 1.515 m2 in....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 278.990 €, 121,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

121,3 m2, pisarna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2000, 1/3 nad., V centru Maribora na Partizanski cesti je naprodaj poslovni prostor površine 121,3 m2. Nahaja se v prvem nadstropju poslovne stavbe in obsega štiri pisarne, čajnico ter lastne sanitarije. Prostori so neopremljeni,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 465.000 €, 280,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

280,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2000, 914 m2 zemljišča, K+P+M, samostojna hiša, Maribor, Tabor, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR Maribor, Tabor: na odlični lokaciji je naprodaj prostorna hiša s samostojno garažo. Skrbno negovano zemljišče je velikosti 914 m2. Površina....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Nova Vas, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1981, 4. nad., Predstavljamo vam opremljeno družinsko stanovanje, ki združuje funkcionalno razporeditev, nizke stroške in odlično lokacijo, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Iščete popolno ravnovesje med mestnim utripom in mirnim bivanjem? Predstavljamo....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 28.000 €, 501,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

501 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR PRODAMO kmetijsko zemljišče: lokacija Destrnik (k. o. 363) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Destrnik 23a Google Maps: https://maps.app.goo.gl/7QEDfFrhjQx9AHZk8 Namembnost: kmetijsko zemljišče Skupna velikost zemljišča:....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNICA, 315.000 €, 113,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

113 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR 3-sobno stanovanje z zastekljeno teraso in parkiriščem v kleti Le nekaj minut iz centra Maribor, v objemu mirne in zelene Kamnice, se nahaja stanovanje, ki ni zgolj prostor za bivanje –....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 319.000 €, 121,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1938, 394 m2 zemljišča, 3/3 nad., Prostorno 3-sobno stanovanje v bližini UKC z balkonom in parkirnim mestom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja v Mariboru, ki se nahaja v 3. nadstropju urejenega bloka....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-73 (od skupaj 73)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!