• GoHome Professional
podravska do 160 m2 najceneje Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • podravska do 160 m2 najceneje Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - podravska do 160 m2 najceneje Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "podravska do 160 m2 najceneje zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 35 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.202 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manjši)
    • 170 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 180000 eur
    • do 230000 eur (povprečna cena)
    • do 280000 eur
    • do 2300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Garaža, MARIBOR, Studenci, 13.500 €, 13,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

13 m2, garaža, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2023, 13 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 13.500,00 EUR Si želite, da je vaše vozilo varno, zaščiteno in vedno na voljo? Na iskani lokaciji Studenci prodajamo garažo v velikosti 13 m² (letnik 1995), ki predstavlja odlično rešitev za varno....

 
 
 
  Garaža, MARIBOR, Koroška Vrata, 17.900 €, 12,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

12,5 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 2002, 1. nad., prodamo. Cena: 17.900,00 EUR PRODAM PARKIRNO MESTO v GARAŽI, ETAŽA 1 – KOROŠKA CESTA Prodamo parkirno mesto v garaži na odlični lokaciji – Maribor, center: Koroška cesta, v bližini Koroškega mostu. Velikost parkirnega mesta je 12,5....

 
 
 
  Hiša, MAJSKI VRH, 19.000 €, 101,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

101,2 m2, zidan, zgrajen l. 1996, 1.320 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo zemljišče z že postavljenim objektom, za katerega pa ni bilo pridobljenega dovoljenja, posledično tudi ni evidentiran. Nahaja se na območju razpršene poselitve, tlorisne površine....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'podravska do 160 m2 najceneje zadnjih 14 dni'
69.800 €
72.000 €
85.000 €
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

37,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1939, 1/2 nad., na območju tabor v mestni četrti maribor je naprodaj 1-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi. stanovanje obsega 37,2 m2 neto površine, od tega 34,3 m2 uporabne površine. objekt je bil zgrajen leta 1939 in je bil skozi leta delno obnovljen,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠETAROVA, 88.000 €, 138,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

138 m2, kmetija, 950 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 88.000,00 EUR Pozdravljeni, z veseljem vam predstavljam staromeščansko hišo tipa kmetija, ki se nahaja v kraju Lenart. KJE: Šetarova cca 3 km do mesta Lenart ob vsej potrebni infrastrukturi in cca 1,5km do uvoza na avtocesto OBJEKTIVNI....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 93.000 €, 26,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

26 m2, garsonjera, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2018, 4. nad., Ljubljanska ulica, Magdalena, obnovljena streha in fasada leta 2018, menjano okno 2018, balkon, neposredna bližina center Maribor, vhod v UKC, prodamo. Cena: 93.000,00 EUR Prodamo garsonjero na odlični in iskani lokaciji....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 109.000 €, 69,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1939, v urejenem objektu z obnovljeno fasado in zamenjanimi okni je na voljo prijetno stanovanje z racionalno razporeditvijo. ogrevanje je urejeno na biomaso. vključuje tudi parkirno mesto in delež kleti. prednost imajo kupci z možnostjo prevzema najemnikov.....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 117.000 €, 85,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

85 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 992 m2 zemljišča, Za Ljubitelje narave, rekreacije izjemna priložnost.Na izjemno zaželeni lokaciji, v Kamnici ( Rospoh del), ter dostopen po občinki asfaltirani cesti, katera je dobro urejena tudi pozimi. Hiška leži v okrožju počitniških hišk in....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, garsonjera, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2007, 3/3 nad., prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Končno imamo garsonjero, po kateri veliko sprašujete. Vedno nas sprašujete, ali imamo kakšno opremljeno garsonjero na dobri lokaciji. Zdaj jo imamo. Na iskani lokaciji na Taboru prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Košaki, 135.000 €, 124,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

124,6 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1972, P/1 nad., V celoti opremljeno 5-sobno stanovanje v Košakih, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V bližini centra mesta, v Košakih prodamo vzdrževano 5-sobno stanovanje s teraso (pogled na Maribor). Stanovanje se nahaja v dvostanovanjski stavbi, ki....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 79,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

79 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2025, 2/3 nad., Na odlični in frekventni lokaciji na Teznem, v urejeni poslovni stavbi, prodamo izjemno privlačen poslovni prostor v izmeri 79 m2, ki se nahaja v 2. nadstropju lepo vzdrževanega objekta, prodamo. Cena: 135.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 
  Hiša, DORNAVA, 140.000 €, 146,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

146,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1872, 4.034 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR V razvejanem naselju Prlekije na Polenšaku, v samem krajevnem jedru poleg cerkve in gostilne prodamo starejšo hišo K+P+M, potrebno popolne obnove. Ponaša se z letnico izgradnje 1872, skupne....

 
 
 
  Stanovanje, ROGOZA, 146.000 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2006, 2/2 nad., prodamo. Cena: 146.000,00 EUR 2-sobno stanovanje v Rogozi – odlična lokacija, 2 parkirni mesti, investicijska priložnost Na odlični in mirni lokaciji v Rogozi, le približno 10 minut vožnje iz Maribora, je naprodaj urejeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 149.000 €, 133,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

133,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1897, adaptiran l. 2023, pritličje, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR V Mariboru, v mestni četrti Magdalena, vam ponujamo edinstveno priložnost za nakup ali najem reprezentativnega poslovnega prostora v elegantni meščanski stavbi. Prostor združuje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

51,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2008, 6/10 nad., MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in vzdrževano 2 sobno stanovanje, odlična lokacija, funkcionalna razporeditev, opremljeno, parkiranje je pred objektom, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Hiša, KRČEVINA PRI VURBERGU, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

114,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 2.220 m2 zemljišča, P+1, mirna lokacija, parkiranje pred objektom ali v garaži, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR PRODAMO samostojno hišo; Krčevina pri Vurbergu 149a: Hiša je vzdrževana in se nahaja na mirni lokaciji. Glavne prednosti so funkcionalna....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 169.990 €, 59,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

59,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1983, 3. nad., prodamo. Cena: 169.990,00 EUR Dvosobno stanovanje z razgledom na Pohorje – Štantetova ulica, Spodnje Radvanje (Maribor) Na eni izmed najbolj priljubljenih lokacij v Mariboru – v mirnem in zelenem Spodnjem Radvanju – prodamo prijetno in....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1903, 1/2 nad., Prostorno 2-sobno stanovanje ob Koroški cesti s parkiriščem na dvorišču, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR V stavbi ob Koroški cesti prodamo v celoti opremljeno 2-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju delno obnovljene stanovanjsko-poslovne....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Nova Vas, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1981, 4. nad., Predstavljamo vam opremljeno družinsko stanovanje, ki združuje funkcionalno razporeditev, nizke stroške in odlično lokacijo, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Iščete popolno ravnovesje med mestnim utripom in mirnim bivanjem? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Hiša, ZAVRČ, 199.000 €, 134,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

134,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1820, 31.345 m2 zemljišča, idiličen ranč v halozah, prodamo. Cena: 199.000,00 EUR IDEALNO ZA VSE, KI IŠČEJO MIR IN SI ŽELIJO SVOJ ZASEBNI RANČ V HALOZAH.Ekskluzivno posredujemo pri prodaji čudovitega velikega posestva z novejšo popolnoma dokončano....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 200.000 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

71,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, 4/4 nad., prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed zaželenih lokacij v Mariboru, na Kamniški ulici, prodamo prostorno in funkcionalno 3-sobno stanovanje, ki združuje mirno bivanje v neposredni bližini narave ter hiter dostop do mestnega središča.....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJI DUPLEK, 229.000 €, 125,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

70,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, pritličje, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Na odlični lokaciji, v neposredni bližini promenade na Lentu, prodamo 3 sobno stanovanje v novejšem bloku. Blok, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen leta 2008. Stanovanje se nahaja v pritličju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 278.990 €, 121,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

121,3 m2, pisarna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2000, 1/3 nad., V centru Maribora na Partizanski cesti je naprodaj poslovni prostor površine 121,3 m2. Nahaja se v prvem nadstropju poslovne stavbe in obsega štiri pisarne, čajnico ter lastne sanitarije. Prostori so neopremljeni,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 279.000 €, 171,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

171,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2024, 224 m2 zemljišča, takoj vseljiva, odlična lokacija, medgeneracijsko bivanje, okna in vhodna vrata prenovljena, ogrevanje na pelete centralno, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR MARIBOR-POBREŽJE-Zrkovska cesta 112 Na odlični lokaciji....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNICA, 315.000 €, 113,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

113 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR 3-sobno stanovanje z zastekljeno teraso in parkiriščem v kleti Le nekaj minut iz centra Maribor, v objemu mirne in zelene Kamnice, se nahaja stanovanje, ki ni zgolj prostor za bivanje –....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 319.000 €, 121,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1938, 394 m2 zemljišča, 3/3 nad., Prostorno 3-sobno stanovanje v bližini UKC z balkonom in parkirnim mestom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja v Mariboru, ki se nahaja v 3. nadstropju urejenega bloka....

 
 
 
  Hiša, DOGOŠE, 379.000 €, 157,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

157,9 m2, samostojna, zgrajena l. 2016, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba: Novejša samostojna hiša na mirni lokaciji v Dogošah Na elitni in mirni lokaciji na robu naselja Dogoše (Maribor) posredujemo pri prodaji sodobne samostojne hiše, zgrajene leta 2016. Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 380.000 €, 150,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

150 m2, vrstna, zgrajena l. 1980, 400 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR Na izjemno priljubljeni lokaciji v Zgornjem Radvanju, tik pod Pohorjem, se nahaja lepo urejena in vseljiva vrstna hiša, ki ponuja popolno ravnovesje med mestnim udobjem in bližino narave. Lokacija je....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 539.000 €, 129,00 m2 cca 4180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

129,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, 168 m2 zemljišča, P+1, top lokacija, opremljena, urejena, nadstrešek za 2 avtomobila, prodamo. Cena: 539.000,00 EUR Prodamo izjemno hišo, ki se nahaja na sončni in iskani lokaciji pod vznožjem Pohorja. Hiša je izredno kvalitetno grajena, s sodobno....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-35 (od skupaj 35)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!