• GoHome Professional
podravska do 220000 eur Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • podravska do 220000 eur Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - podravska do 220000 eur Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "podravska do 220000 eur zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 32 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.629 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 200000 eur (malo cenejši)
    • 230000 eur (malo dražje)
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 200.000 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

71,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, 4/4 nad., prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed zaželenih lokacij v Mariboru, na Kamniški ulici, prodamo prostorno in funkcionalno 3-sobno stanovanje, ki združuje mirno bivanje v neposredni bližini narave ter hiter dostop do mestnega središča.....

 
 
 
  Hiša, ZAVRČ, 199.000 €, 134,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

134,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1820, 31.345 m2 zemljišča, idiličen ranč v halozah, prodamo. Cena: 199.000,00 EUR IDEALNO ZA VSE, KI IŠČEJO MIR IN SI ŽELIJO SVOJ ZASEBNI RANČ V HALOZAH.Ekskluzivno posredujemo pri prodaji čudovitega velikega posestva z novejšo popolnoma dokončano....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'podravska do 220000 eur zadnjih 14 dni'
180.000 €
175.000 €
170.000 €
  Stanovanje, MARIBOR, Nova Vas, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1981, 4. nad., Predstavljamo vam opremljeno družinsko stanovanje, ki združuje funkcionalno razporeditev, nizke stroške in odlično lokacijo, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Iščete popolno ravnovesje med mestnim utripom in mirnim bivanjem? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJI DUPLEK, 229.000 €, 125,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....

 
 
 
  Hiša, KRČEVINA PRI VURBERGU, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

114,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 2.220 m2 zemljišča, P+1, mirna lokacija, parkiranje pred objektom ali v garaži, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR PRODAMO samostojno hišo; Krčevina pri Vurbergu 149a: Hiša je vzdrževana in se nahaja na mirni lokaciji. Glavne prednosti so funkcionalna....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

51,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2008, 6/10 nad., MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in vzdrževano 2 sobno stanovanje, odlična lokacija, funkcionalna razporeditev, opremljeno, parkiranje je pred objektom, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in....

 
 
 
  Stanovanje, ROGOZA, 146.000 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2006, 2/2 nad., prodamo. Cena: 146.000,00 EUR 2-sobno stanovanje v Rogozi – odlična lokacija, 2 parkirni mesti, investicijska priložnost Na odlični in mirni lokaciji v Rogozi, le približno 10 minut vožnje iz Maribora, je naprodaj urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 79,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

79 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2025, 2/3 nad., Na odlični in frekventni lokaciji na Teznem, v urejeni poslovni stavbi, prodamo izjemno privlačen poslovni prostor v izmeri 79 m2, ki se nahaja v 2. nadstropju lepo vzdrževanega objekta, prodamo. Cena: 135.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Košaki, 135.000 €, 124,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

124,6 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1972, P/1 nad., V celoti opremljeno 5-sobno stanovanje v Košakih, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V bližini centra mesta, v Košakih prodamo vzdrževano 5-sobno stanovanje s teraso (pogled na Maribor). Stanovanje se nahaja v dvostanovanjski stavbi, ki....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 131.904 €, 138,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

138,7 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1984, P/7 nad., Večnamenski poslovni prostor v centru mesta (bila ordinacija), možen nakup parkirnega mesta, prodamo. Cena: 131.904,00 EUR V strogem centru mesta, na Gregorčičevi ulici, prodamo večnamenski poslovni prostor (nazadnje je služil....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 109.000 €, 69,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1939, v urejenem objektu z obnovljeno fasado in zamenjanimi okni je na voljo prijetno stanovanje z racionalno razporeditvijo. ogrevanje je urejeno na biomaso. vključuje tudi parkirno mesto in delež kleti. prednost imajo kupci z možnostjo prevzema najemnikov.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 93.000 €, 26,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

26 m2, garsonjera, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2018, 4. nad., Ljubljanska ulica, Magdalena, obnovljena streha in fasada leta 2018, menjano okno 2018, balkon, neposredna bližina center Maribor, vhod v UKC, prodamo. Cena: 93.000,00 EUR Prodamo garsonjero na odlični in iskani lokaciji....

 
 
 
  Zemljišče, ŠETAROVA, 88.000 €, 138,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

138 m2, kmetija, 950 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 88.000,00 EUR Pozdravljeni, z veseljem vam predstavljam staromeščansko hišo tipa kmetija, ki se nahaja v kraju Lenart. KJE: Šetarova cca 3 km do mesta Lenart ob vsej potrebni infrastrukturi in cca 1,5km do uvoza na avtocesto OBJEKTIVNI....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska - Cirkulane, zgrajena l. 1960, prenovljena l. 2000, neto tlorisna površina 70,00 m2, pripadajoče zemljišče 5622,00 m2. Cena: 85.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne hiše s pripadajočimi kmetijskimi zemljišči, ki se nahaja na izjemno mirni in sončni....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

37,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1939, 1/2 nad., na območju tabor v mestni četrti maribor je naprodaj 1-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi. stanovanje obsega 37,2 m2 neto površine, od tega 34,3 m2 uporabne površine. objekt je bil zgrajen leta 1939 in je bil skozi leta delno obnovljen,....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 72.000 €, 98,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

98,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.704 m2 zemljišča, P+1+M, Na mirni, sončni lokaciji v naselju Planjsko (Majšperk) se prodaja opremljena samostojna hiša s čudovitim razgledom na dolino in prostorno parcelo v izmeri 3.704 m2. Objekt obsega garažo z vinsko kletjo, bivalni prostor....

 
 
 
  Stanovanje, ORMOŽ, 69.900 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

40,3 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2012, 2/4 nad., prodamo. Cena: cca 69.900,00 EUR Si želite bivanja, kjer je mestni utrip na dosegu roke, vaš dom pa ostaja toplo in mirno zatočišče? Ponujamo vam prijetno, svetlo in vzdrževano 1,5-sobno stanovanje neto tlorisne površine....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 42.000 €, 20831,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

20.831 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Travnik in gozd na razgledni legi pri Kamnici, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Dober kilometer iz centra Kamnice prodamo kmetijsko zemljišče. Zemljišče v naravi predstavlja pretežno gozd in delno travnik. Do parcel vodi javna vzdrževana makadamska....

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 41.250 €, 750,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 750 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za gradnjo enodružinske hiše, na mirni lokaciji in samo 3 km od Lenarta. Elektrika in voda na parceli. Ne zamudite priložnosti, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 28.000 €, 501,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

501 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR PRODAMO kmetijsko zemljišče: lokacija Destrnik (k. o. 363) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Destrnik 23a Google Maps: https://maps.app.goo.gl/7QEDfFrhjQx9AHZk8 Namembnost: kmetijsko zemljišče Skupna velikost zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, HAJDOŠE, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, naprodaj lepa sončna parcela v hajdošah, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Prodamo lepo, sončno zazidljivo parcelo v izmeri 500 m² v naselju Hajdoše. Parcela se nahaja na mirni in urejeni lokaciji, obdani z naravo, z veliko sončne svetlobe skozi ves....

 
 
 
  Hiša, MAJSKI VRH, 19.000 €, 101,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

101,2 m2, zidan, zgrajen l. 1996, 1.320 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo zemljišče z že postavljenim objektom, za katerega pa ni bilo pridobljenega dovoljenja, posledično tudi ni evidentiran. Nahaja se na območju razpršene poselitve, tlorisne površine....

 
 
 
  Zemljišče, VELIČANE, 15.000 €, 6383,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

6.383 m2, kmetijsko zemljišče, V Veličanah prodamo kmetijsko in gozdno zemljišče v skupni izmeri cca 6.383 m2. Dve parceli z nasadom cca. 50 orehov, tretja gozd z bukvami. Urejen dostop z občinske ceste in dovoz na parcelo. Mirna lokacija, primerno za samooskrbo ali investicijo. Cena:....