• GoHome Professional
podravska najceneje do 160 m2 Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • podravska najceneje do 160 m2 Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - podravska najceneje do 160 m2 Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "podravska najceneje do 160 m2 zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 29 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.173 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manjši)
    • 170 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 180000 eur
    • do 230000 eur (povprečna cena)
    • do 280000 eur
    • do 2300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MAJSKI VRH, 19.000 €, 101,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

101,2 m2, zidan, zgrajen l. 1996, 1.320 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo zemljišče z že postavljenim objektom, za katerega pa ni bilo pridobljenega dovoljenja, posledično tudi ni evidentiran. Nahaja se na območju razpršene poselitve, tlorisne površine....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'podravska najceneje do 160 m2 zadnjih 14 dni'
72.000 €
85.000 €
85.000 €
  Stanovanje, ORMOŽ, 69.900 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

40,3 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2012, 2/4 nad., prodamo. Cena: cca 69.900,00 EUR Si želite bivanja, kjer je mestni utrip na dosegu roke, vaš dom pa ostaja toplo in mirno zatočišče? Ponujamo vam prijetno, svetlo in vzdrževano 1,5-sobno stanovanje neto tlorisne površine....

 
 
 
  Zemljišče, ŠETAROVA, 88.000 €, 138,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

138 m2, kmetija, 950 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 88.000,00 EUR Pozdravljeni, z veseljem vam predstavljam staromeščansko hišo tipa kmetija, ki se nahaja v kraju Lenart. KJE: Šetarova cca 3 km do mesta Lenart ob vsej potrebni infrastrukturi in cca 1,5km do uvoza na avtocesto OBJEKTIVNI....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 93.000 €, 26,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

26 m2, garsonjera, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2018, 4. nad., Ljubljanska ulica, Magdalena, obnovljena streha in fasada leta 2018, menjano okno 2018, balkon, neposredna bližina center Maribor, vhod v UKC, prodamo. Cena: 93.000,00 EUR Prodamo garsonjero na odlični in iskani lokaciji....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 109.000 €, 69,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1939, v urejenem objektu z obnovljeno fasado in zamenjanimi okni je na voljo prijetno stanovanje z racionalno razporeditvijo. ogrevanje je urejeno na biomaso. vključuje tudi parkirno mesto in delež kleti. prednost imajo kupci z možnostjo prevzema najemnikov.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 131.904 €, 138,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

138,7 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1984, P/7 nad., Večnamenski poslovni prostor v centru mesta (bila ordinacija), možen nakup parkirnega mesta, prodamo. Cena: 131.904,00 EUR V strogem centru mesta, na Gregorčičevi ulici, prodamo večnamenski poslovni prostor (nazadnje je služil....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Košaki, 135.000 €, 124,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

124,6 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1972, P/1 nad., V celoti opremljeno 5-sobno stanovanje v Košakih, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V bližini centra mesta, v Košakih prodamo vzdrževano 5-sobno stanovanje s teraso (pogled na Maribor). Stanovanje se nahaja v dvostanovanjski stavbi, ki....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 79,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

79 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2025, 2/3 nad., Na odlični in frekventni lokaciji na Teznem, v urejeni poslovni stavbi, prodamo izjemno privlačen poslovni prostor v izmeri 79 m2, ki se nahaja v 2. nadstropju lepo vzdrževanega objekta, prodamo. Cena: 135.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 
  Stanovanje, ROGOZA, 146.000 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2006, 2/2 nad., prodamo. Cena: 146.000,00 EUR 2-sobno stanovanje v Rogozi – odlična lokacija, 2 parkirni mesti, investicijska priložnost Na odlični in mirni lokaciji v Rogozi, le približno 10 minut vožnje iz Maribora, je naprodaj urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

51,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2008, 6/10 nad., MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in vzdrževano 2 sobno stanovanje, odlična lokacija, funkcionalna razporeditev, opremljeno, parkiranje je pred objektom, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Hiša, KRČEVINA PRI VURBERGU, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

114,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 2.220 m2 zemljišča, P+1, mirna lokacija, parkiranje pred objektom ali v garaži, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR PRODAMO samostojno hišo; Krčevina pri Vurbergu 149a: Hiša je vzdrževana in se nahaja na mirni lokaciji. Glavne prednosti so funkcionalna....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1903, 1/2 nad., Prostorno 2-sobno stanovanje ob Koroški cesti s parkiriščem na dvorišču, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR V stavbi ob Koroški cesti prodamo v celoti opremljeno 2-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju delno obnovljene stanovanjsko-poslovne....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,1 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1934, visoko pritličje, Na ulici Pariške komune v Mariboru posredujemo pri prodaji svetlega in zelo prostornega 2,5-sobnega stanovanja. Nahaja se v visokem pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta 1934, ki s svojo arhitekturo ohranja prijeten....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Nova Vas, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1981, 4. nad., Predstavljamo vam opremljeno družinsko stanovanje, ki združuje funkcionalno razporeditev, nizke stroške in odlično lokacijo, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Iščete popolno ravnovesje med mestnim utripom in mirnim bivanjem? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Hiša, ZAVRČ, 199.000 €, 134,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

134,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1820, 31.345 m2 zemljišča, idiličen ranč v halozah, prodamo. Cena: 199.000,00 EUR IDEALNO ZA VSE, KI IŠČEJO MIR IN SI ŽELIJO SVOJ ZASEBNI RANČ V HALOZAH.Ekskluzivno posredujemo pri prodaji čudovitega velikega posestva z novejšo popolnoma dokončano....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 200.000 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

71,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, 4/4 nad., prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed zaželenih lokacij v Mariboru, na Kamniški ulici, prodamo prostorno in funkcionalno 3-sobno stanovanje, ki združuje mirno bivanje v neposredni bližini narave ter hiter dostop do mestnega središča.....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJI DUPLEK, 229.000 €, 125,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 269.000 €, 89,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

89 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2024, pritličje, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Maribora prodamo veliko, obnovljeno, staro meščansko 2 sobno stanovanje, ki se lahko preuredi v trisobno. Objekt, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 279.000 €, 171,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

171,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2024, 224 m2 zemljišča, takoj vseljiva, odlična lokacija, medgeneracijsko bivanje, okna in vhodna vrata prenovljena, ogrevanje na pelete centralno, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR MARIBOR-POBREŽJE-Zrkovska cesta 112 Na odlični lokaciji....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNICA, 315.000 €, 113,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

113 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR 3-sobno stanovanje z zastekljeno teraso in parkiriščem v kleti Le nekaj minut iz centra Maribor, v objemu mirne in zelene Kamnice, se nahaja stanovanje, ki ni zgolj prostor za bivanje –....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 319.000 €, 121,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1938, 394 m2 zemljišča, 3/3 nad., Prostorno 3-sobno stanovanje v bližini UKC z balkonom in parkirnim mestom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja v Mariboru, ki se nahaja v 3. nadstropju urejenega bloka....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 539.000 €, 129,00 m2 cca 4180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

129,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, 168 m2 zemljišča, P+1, top lokacija, opremljena, urejena, nadstrešek za 2 avtomobila, prodamo. Cena: 539.000,00 EUR Prodamo izjemno hišo, ki se nahaja na sončni in iskani lokaciji pod vznožjem Pohorja. Hiša je izredno kvalitetno grajena, s sodobno....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-29 (od skupaj 29)