• GoHome Professional
podravska najdražje Najnovejše balkon obnovljena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • podravska najdražje Najnovejše balkon obnovljena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - podravska najdražje Najnovejše balkon obnovljena

  • Za iskalni niz "podravska najdražje najnovejše balkon obnovljena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MARIBOR, Center, 1.150.000 €, 363,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-330 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše. V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti in v neposredni bližini Glavnega trga, ponujamo zanimivo nepremičnino,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 995.000 €, 720,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

720,5 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1550, 363 m2 zemljišča, Odlična investicijska priložnost v centru Maribora, prodamo. Cena: 995.000,00 EUR V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše.V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 980.000 €, 673,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2025.,

www.indomio.si

673,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 2015, 1.665,7 m2 zemljišča, K+P+1+M, Staromeščanska vila ob mestnem parku, prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Staromeščanska vila ob mestnem parku Na prodaj je nadstandardna staro meščanska mariborska vila iz leta 1905, ki je bila večkrat....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENART V SLOV. GORICAH, 970.000 €, 1010,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

1.010,8 m2, delavnica, zgrajena l. 1995, 2.186 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 970.000,00 EUR Poslovno stanovanjski objekt. Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup poslovno stanovanjskega objekta v srcu Lenarta v Slovenskih goricah – avtosalona, ki združuje prostorne mehanične delavnice,....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 515.000 € na 545.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, PEKRE, 545.000 €, 198,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.07.2025 - 551.000 €
06.09.2025 - 515.000 €
24.02.2026 - 545.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska – Maribor (Pekre), zgrajeno l. 2001, dokončano l. 2003, neto tlorisna površina 198,00 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 648,00 m2. Cena: 545.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne poslovno-stanovanjske hiše, ki se nahaja v mirnem naselju v Pekrah.....

 
 
 
  Hiša, KAMNICA, 365.000 €, 333,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-308 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni in iskani lokaciji v Bresternici prodamo samostojno družinsko hišo etažnosti (P+1+M). Hiša se nahaja v zadnji vrsti hiš z lepim pogledom na Dravo, na parceli velikosti 763 m2. z urejenim dostopom....

 
 
 
  Hiša, ROGOZA, 365.000 €, 250,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

250,84 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, adaptirana l. 2020, 942 m2 zemljišča, -vsa infrastruktura v bližini-avtocestni izvoz 500 m-popolnoma renovirana in opremljena hiša-mirna lokacija-bližina mesta, hkrati pa v naravi, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR PRODAJA SE POPOLNOMA OBNOVLJENA....

 
 
 
  Hiša, APAČE, 364.000 €, 154,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Pomurska - Apače (Segovci), zgrajeno l. 1999, K+P+M, neto tlorisna površina 357,00 m2, uporabna površina 154,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 1.276,00 m2. Cena: 364.000,00 EUR. Predstavljamo vam čudovito in nadpovprečno dobro vzdrževano samostojno stanovanjsko....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 335.000 €, 228,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321064-39 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji družinske hiše na mirni lokaciji (slepa ulica) v mestni četrti Studenci v Mariboru (228,1 m2 neto površine, povzeto po GURS), ki je bila kompletno obnovljena med leti 2005 - 2008) in....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

Vrstna hiša, Podravska - Pobrežje, P+1, zgrajeno l. 2003, neto tlorisna površina 120,00 m2, garažni parkirni prostor. Cena: 330.000 EUR. V mirnem in urejenem naselju na Pobrežju prodamo prijetno vrstno hišo. Lokacija je izjemno privlačna zaradi hitre povezave do avtoceste ter dobre....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • podravska najdražje balkon obnovljena (40)
  • podravska najdražje najnovejše obnovljena (1)
  • podravska najdražje najnovejše balkon (2)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr