• GoHome Professional
podravska najnovejše čim večje 280 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • podravska najnovejše čim večje 280 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - podravska najnovejše čim večje 280 m2

  • Za iskalni niz "podravska najnovejše čim večje 280 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ZRKOVCI, 198.000 €, 288,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-133 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem predelu Zrkovc v slepi ulici prodamo družinsko hišo zgrajeno leta 1980. Hiša po podatkih GURS meri 288,3 m2 neto tlorisne površine, od tega je 126,5 m2 bivalne površine. Pripadajoče zemljišče meri....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.639 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 1.600,00 EUR/m2 VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 290.000 € na 265.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 265.000 €, 307,00 m2 cca 860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 365.000 €
25.02.2026 - 290.000 €
06.05.2026 - 265.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

307,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2009, 3.502 m2 zemljišča, Na sončni lokaciji, oddaljeni od mestnega vrveža v Dobrovcih je na voljo samostojna hiša z gospodarskimi poslopji in pripadajočimi kmetijskimi zemljišči, v skupni izmeri 7.284 m2. Hiša ponuja udobno bivanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.640 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 492.640,00 EUR VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 500.000 €, 300,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

300 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1949, 2/2 nad., V centru mesta Maribor prodamo 5 stanovanj v isti etaži v kompletu, prodamo. Cena: cca 500.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 250.000 €, 295,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Mariboru cca 1.5 km od centra za AMZS Maribor,prodamo več stanovanj.Odlična lokacija za kakšno firmo oziroma dejavnost.Cena ni zadnja saj se bodo po vsej verjetnosti stanovanja prodala sosedu če kjeri da več kot 240000 euro naj pokliči čim prej dokler se še ni prodalo.Lahko se da....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA POHORJU, 699.900 €, 293,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2024.,

www.indomio.si

293 m2, samostojna, zgrajena l. 1810, adaptirana l. 2007, 6.487 m2 zemljišča, Novega lastnika išče čudovito posestvo s hišo zgrajeno leta 1810 in obnovljeno l. 2007 v aristokratsko podeželskem stilu. Ta edinstvena rezidenca z bogato zgodovino nudi hkrati udobje sodobnega podeželskega....

 
 
 
  Stanovanje, HRASTOVEC, 549.500 €, 292,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

Turistični kompleks, Podravska, Hrastovec - Zavrč, trije samostojni objekti, leto gradnje 2023, skupna neto površina 292,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 2451,00 m2. Cena: 549.500,00 EUR. Predstavljamo vam redko priložnost za nakup izjemne nepremičnine z velikim razvojnim....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 782.000 €, 289,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

289 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 651 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 782.000,00 EUR Maribor – Koroška vrata – Vrbanski plato Na eni najbolj cenjenih in iskanih lokacij v Mariboru je naprodaj samostojna, svetla in arhitekturno premišljena hiša z bazenom, ki združuje kakovostno gradnjo,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 798.990 €, 288,00 m2 cca 2770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

288,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1870, adaptirana l. 1995, Prodamo stanovanjsko-poslovni objekt v Mariboru - Pobrežje. Edinstvena priložnost za bivanje in poslovno dejavnost na enem mestu, prodamo. Cena: 798.990,00 EUR Prodamo stanovanjsko-poslovni objekt v Mariboru – Pobrežje. Edinstvena....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • podravska čim večje 280 m2 (31)
  • podravska najnovejše čim večje (4)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!