• GoHome Professional
podravska nazadnje objavljeni oglasi balkon vsaj 5 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • podravska nazadnje objavljeni oglasi balkon vsaj 5 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - podravska nazadnje objavljeni oglasi balkon vsaj 580 m2

  • Za iskalni niz "podravska nazadnje objavljeni oglasi balkon vsaj 580 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 550 m2 (malo manjši)
    • 610 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovno - stanovanjska zgradba, SELNICA OB DRAVI, 529.000 €, 575,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

575 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1949, adaptiran l. 2024, 1.182 m2 zemljišča, P/1 nad., DRAFT - uveljavljena blagovna znamka - športno gostinski objekt, popolnoma prenovljen l. 2024, moderniziran, večfunkcijski - kavarna, kegljišče, zunanji športni park + arhitekturno zanimivo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SELNICA OB DRAVI, 529.000 €, 575,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

575 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1949, adaptiran l. 2024, 1.182 m2 zemljišča, P/1 nad., DRAFT - gostinsko-športni objekt s kavarno, kegljiščem, zunanjim športnim parkom (igrala za otroke, fitnes na prostem, prostor za prireditve), 18 parkirnih mest in arhitekturno zanimiv apartma....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 980.000 €, 673,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2025.,

www.indomio.si

673,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 2015, 1.665,7 m2 zemljišča, K+P+1+M, Staromeščanska vila ob mestnem parku, prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Staromeščanska vila ob mestnem parku Na prodaj je nadstandardna staro meščanska mariborska vila iz leta 1905, ki je bila večkrat....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 995.000 €, 720,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

720,5 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1550, 363 m2 zemljišča, Odlična investicijska priložnost v centru Maribora, prodamo. Cena: 995.000,00 EUR V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše.V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENART V SLOV. GORICAH, 970.000 €, 1010,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

1.010,8 m2, delavnica, zgrajena l. 1995, 2.186 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 970.000,00 EUR Poslovno stanovanjski objekt. Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup poslovno stanovanjskega objekta v srcu Lenarta v Slovenskih goricah – avtosalona, ki združuje prostorne mehanične delavnice,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENART V SLOV. GORICAH, 960.000 €, 1011,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

1.011 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1995, adaptiran l. 2022, 2.186 m2 zemljišča, Poslovni objekt na dobri lokaciji v Lenartu. Trenutno spodaj avtosalon in delavnice, zgoraj dva velika stanovanja, prodamo. Cena: 970.000,00 EUR Prodamo poslovni objekt, namenjen različnim poslovnim....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA PRI MARIBORU, 3.750.000 €, 34593,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

34.593 m2, zazidljiva, Na prodaj je večnamenski poslovno-razvojni kompleks na območju občine Pesnica pri Mariboru, ki združuje stabilen denarni tok in izrazit razvojni potencial, prodamo. Cena: 3.750.000,00 EUR PRIHODKOVNI POTENCIAL: Nepremičnina ustvarja stabilen letni denarni tok,....

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 190.000 €, 96595,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2024.,

www.indomio.si

96.595 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Idilična kmetija na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Na voljo je unikatna stanovanjska kmetija, v čudovitem Haloškem okolju občine Majšperka, na naslovu Naraplje. Ta velika kmetija, katere stanovanjska stavba je....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, PESNICA PRI MARIBORU, 3.750.000 €, 3500,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

3.500 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2000, adaptiran l. 2023, 34.593 m2 zemljišča, Na prodaj je večnamenski poslovno-razvojni kompleks na območju občine Pesnica pri Mariboru, ki združuje stabilen denarni tok in izrazit razvojni potencial, prodamo. Cena: 3.750.000,00 EUR PRIHODKOVNI....