• GoHome Professional
podravska nazadnje objavljeni oglasi padla cena do - GoHome iskalnik nepremičnin
  • podravska nazadnje objavljeni oglasi padla cena do - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - podravska nazadnje objavljeni oglasi padla cena do 620 m2

  • Za iskalni niz "podravska nazadnje objavljeni oglasi padla cena do 620 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 590 m2 (malo manjši)
    • 650 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-5%

Spremembe cen iz 40.000 € na 38.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DVORJANE, 38.000 €, 523,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 40.000 €
28.03.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

523 m2, zazidljiva, EKSKLUZIVNO - zazidljiva parcela v naselju Dvorjane, v občini Duplek, v neposredni bližini osnovne infrastrukture in le 20 minut vožnje iz centra Maribora, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Predstavljamo vam 523 kvadratnih metrov veliko zazidljivo parcelo, idealno za....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 162.900 € na 154.900 € z dne 17.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, STARŠE, 154.900 €, 431,00 m2 cca 360 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.12.2025 - 162.900 €
17.04.2026 - 154.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

431 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 2.966 m2 zemljišča, Sončna zazidljiva parcela z izjemnim investicijskim potencialom - Starše, prodamo. Cena: 154.900,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Starše posredujemo pri prodaji obsežnega posestva, ki predstavlja odlično priložnost....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 290.000 € na 265.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 265.000 €, 307,00 m2 cca 860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 365.000 €
25.02.2026 - 290.000 €
06.05.2026 - 265.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

307,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2009, 3.502 m2 zemljišča, Na sončni lokaciji, oddaljeni od mestnega vrveža v Dobrovcih je na voljo samostojna hiša z gospodarskimi poslopji in pripadajočimi kmetijskimi zemljišči, v skupni izmeri 7.284 m2. Hiša ponuja udobno bivanje....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 295.000 € na 279.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, VINIČKA VAS, 279.000 €, 300,00 m2 cca 930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.04.2026 - 295.000 €
06.05.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, adaptirana l. 2015, 15.906 m2 zemljišča, P+M, Posest, kmetija, Kmečki turizem, izletniška kmetija, poslovno stanovanjska hiša, hiša, dvostanovanjska, Gostinski lokal, BR nepremičnine, Lenart, Maribor, Vinička vas, BR, prodamo. Cena: 279.000,00....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 260.000 € na 250.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BISTRICA OB DRAVI, 250.000 €, 208,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.03.2026 - 260.000 €
24.04.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

208,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, adaptirana l. 2014, 406 m2 zemljišča, K+P+1, Družinska hiša v mirni slepi ulici v Bistrica ob Dravi. 137,3 m2 uporabne površine, 406 m2 parcela, terasa, balkon in 2x garaža. Ogrevanje s toplotno črpalko. Hiter dostop do Maribor. Idealno za družinsko....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 300.000 € na 290.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MARIBOR, Center, 290.000 €, 185,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 300.000 €
24.03.2026 - 290.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

185,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, adaptirana l. 2019, 625 m2 zemljišča, K+P+1+M, Družinska hiša za Kalvarijo, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra Maribora.....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 70.000 € na 59.900 € z dne 13.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SREDIŠČE OB DRAVI, 59.900 €, 180,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.10.2024 - 78.000 €
13.12.2024 - 70.000 €
13.02.2026 - 59.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.10.2024.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 2.368 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 59.900,00 EUR V mirnem, urejenem naselju stanovanjskih hiš, na obrobju občine Središče ob Dravi, Vam v nakup ponujamo starejšo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem. Hiša, ki je bila zgrajena leta....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 500.000 € na 450.000 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CERKVENJAK, 450.000 €, 155,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.11.2025 - 500.000 €
21.02.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

155 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2014, 12.695 m2 zemljišča, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 260.000 € na 217.000 € z dne 13.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PTUJ, 217.000 €, 154,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.12.2025 - 260.000 €
13.02.2026 - 217.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.12.2025.,

www.indomio.si

154,5 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1971, 870 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 217.000,00 EUR Na Ptuju v gospodarski coni prodamo vzdrževano hišo z letnico gradnje 1971, razgibanega tlorisa etažnosti K+P+M, skupne površine 154,50 m2. Stoji na skupno 870 m2 stavbnega zemljišča,....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 229.000 € na 210.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 210.000 €, 102,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 229.000 €
24.03.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

102,5 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 2025, 10 m2 zemljišča, 3/3 nad., Tabor- 2S oprem. stan., 2 balkona, garaža, atrij, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izredno zanimivega dvosobnega stanovanja. Stanovanje je kompletno obnovljeno,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • podravska padla cena do 620 m2 (21)
  • podravska nazadnje objavljeni oglasi do 620 m2 (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>