• GoHome Professional
podravska padla cena do 210 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • podravska padla cena do 210 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - podravska padla cena do 210 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "podravska padla cena do 210 m2 najdražje" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.938 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manjši)
    • 220 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 160000 eur
    • do 200000 eur (povprečna cena)
    • do 240000 eur
    • do 2000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-10%

Spremembe cen iz 500.000 € na 450.000 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CERKVENJAK, 450.000 €, 155,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.11.2025 - 500.000 €
21.02.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

155 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2014, 12.695 m2 zemljišča, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 325.000 € na 299.999 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KICAR, 299.999 €, 209,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.11.2025 - 340.000 €
10.02.2026 - 325.000 €
05.05.2026 - 299.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

209,9 m2, atrijska, zgrajena l. 2008, 2.618 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 299.999,00 EUR V razpršenem, mirnem delu naselja Kicar (okolica Ptuja) prodamo sodobno, podkleteno atrijsko hišo, skupne površine 209,90 m2, letnica gradnje 2008. Stoji na skupno 2.618 m2, delno stavbnega....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 300.000 € na 290.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MARIBOR, Center, 290.000 €, 185,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 300.000 €
24.03.2026 - 290.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

185,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, adaptirana l. 2019, 625 m2 zemljišča, K+P+1+M, Družinska hiša za Kalvarijo, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra Maribora.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'podravska padla cena do 210 m2 najdražje'
222.000 €
219.900 €
216.683 €
 
-4%

Spremembe cen iz 260.000 € na 250.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BISTRICA OB DRAVI, 250.000 €, 208,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.03.2026 - 260.000 €
24.04.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

208,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, adaptirana l. 2014, 406 m2 zemljišča, K+P+1, Družinska hiša v mirni slepi ulici v Bistrica ob Dravi. 137,3 m2 uporabne površine, 406 m2 parcela, terasa, balkon in 2x garaža. Ogrevanje s toplotno črpalko. Hiter dostop do Maribor. Idealno za družinsko....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 229.000 € na 210.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 210.000 €, 102,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 229.000 €
24.03.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

102,5 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 2025, 10 m2 zemljišča, 3/3 nad., Tabor- 2S oprem. stan., 2 balkona, garaža, atrij, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izredno zanimivega dvosobnega stanovanja. Stanovanje je kompletno obnovljeno,....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 199.000 €, 67,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 220.000 €
24.03.2026 - 210.000 €
09.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

67,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2011, 6/7 nad., Na odlični lokaciji v Mariboru, le streljaj od centra mesta na voljo 2 sobno stanovanje. Primerno za pare, manjše družine ali kot investicija za oddajanje študentom. V bližini vse potrebne infrastrukture (trgovina,....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 189.900 € na 177.777 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Center, 177.777 €, 49,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 189.900 €
13.05.2026 - 177.777 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

49,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2024, 1/3 nad., prodamo. Cena: 177.777,00 EUR Maribor, Smetanova: prodamo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v centru mesta Maribor. V samem centru mesta Maribor, le malenkost stran od srednjih šol in fakultet, se nahaja povsem prenovljeno....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 189.900 € na 175.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JUROVSKI DOL, 175.000 €, 220,00 m2 cca 800 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 189.900 €
28.03.2026 - 175.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

220 m2, samostojna, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 1972, 44.357 m2 zemljišča, K+P, predstavljamo vam čudovito staromeščansko hišo - kmetijo, ki se nahaja na izjemni, mirni in sončni lokaciji v Svetem Juriju v Slovenskih goricah, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Pozdravljeni, predstavljamo....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 179.900 € na 174.780 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Center, 174.780 €, 64,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 169.900 €
08.04.2026 - 179.900 €
15.05.2026 - 174.780 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

64,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 174.780,00 EUR Maribor, Kočevarjeva, center: Popolnoma prenovljeno 2-sobno stanovanje z mansardo na Kočevarjevi ulici Izjemna priložnost v središču Maribora. V samem srcu Maribora, na iskani Kočevarjevi....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 199.900 € na 159.000 € z dne 12.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PESNICA, 159.000 €, 147,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.03.2026 - 199.900 €
12.05.2026 - 159.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

147,55 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 27.976 m2 zemljišča, V občini Pesnica, v naselju Jelenče, s prelepim razgledom na okolico ter južno lego, samo 2,5 km iz centra Pesnice in 6,5 km od Šentilja prodamo stanovanjsko hiši z dvema gospodarskima poslopjema in zemljiščem primernim....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 138.990 € na 134.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 134.900 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 138.990 €
21.03.2026 - 134.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

49,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2015, VP/4 nad., prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Na iskani lokaciji v Mariboru na Teznem, natančenje na Keleminovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in opremljeno 2-sobno stanovanje. Nahaja se v visokem pritličju bloka, zgrajenega....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 65.000 € na 59.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PESNICA PRI MARIBORU, 59.900 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 65.000 €
08.05.2026 - 59.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

24,9 m2, prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 2009, P/3 nad., prodamo. Cena: 59.900,00 EUR Cvetličarna v centru Pesnice Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora - cvetličarne v centru Pesnice. Cvetličarna se nahaja v novejšem trgovsko poslovnem centru, zgrajenem leta....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 39.000 € na 32.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PESTIKE, 32.000 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.03.2025 - 39.000 €
15.04.2026 - 32.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

50 m2, zidan, zgrajen l. 1943, 2.323 m2 zemljišča, Idilični vikend z vinogradom v Zavrču, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Novo na trgu! Predstavljamo starejši vikend v idiličnem podeželskem okolju v Zavrču - Pestike. Stavba ima skupno 50 m2 površine in je l. izgradnje 1943. Vikend je....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 29.990 € na 26.990 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ORMOŽ, 26.990 €, 33,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.04.2026 - 29.990 €
05.05.2026 - 26.990 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2023.,

www.indomio.si

33 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 4.315 m2 zemljišča, prodamo. Cena: cca 26.990,00 EUR Sredi idilične panonske pokrajine, obdane z vinogradi in sadovnjaki v občini Ormož, na rahlo dvignjeni in dostopni lokaciji z lepim razgledom, posredujemo pri prodaji stare panonske hiše v naselju....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 14)

<< <1> >>