• GoHome Professional
podravska padla cena urejeno čim manjše vsaj 180 m - GoHome iskalnik nepremičnin
  • podravska padla cena urejeno čim manjše vsaj 180 m - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - podravska padla cena urejeno čim manjše vsaj 180 m2

  • Za iskalni niz "podravska padla cena urejeno čim manjše vsaj 180 m2" je bilo najdenih 5 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 651 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manjši)
    • 190 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 47000 eur
    • do 59000 eur (povprečna cena)
    • do 71000 eur
    • do 597 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-14%

Spremembe cen iz 70.000 € na 59.900 € z dne 13.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SREDIŠČE OB DRAVI, 59.900 €, 180,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.10.2024 - 78.000 €
13.12.2024 - 70.000 €
13.02.2026 - 59.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.10.2024.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 2.368 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 59.900,00 EUR V mirnem, urejenem naselju stanovanjskih hiš, na obrobju občine Središče ob Dravi, Vam v nakup ponujamo starejšo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem. Hiša, ki je bila zgrajena leta....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 300.000 € na 290.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MARIBOR, Center, 290.000 €, 185,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 300.000 €
24.03.2026 - 290.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

185,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, adaptirana l. 2019, 625 m2 zemljišča, K+P+1+M, Družinska hiša za Kalvarijo, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra Maribora.....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 325.000 € na 299.999 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KICAR, 299.999 €, 209,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.11.2025 - 340.000 €
10.02.2026 - 325.000 €
05.05.2026 - 299.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

209,9 m2, atrijska, zgrajena l. 2008, 2.618 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 299.999,00 EUR V razpršenem, mirnem delu naselja Kicar (okolica Ptuja) prodamo sodobno, podkleteno atrijsko hišo, skupne površine 209,90 m2, letnica gradnje 2008. Stoji na skupno 2.618 m2, delno stavbnega....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'podravska padla cena urejeno čim manjše vsaj 180 m2'
265.000 €
38.000 €
95.000 €
 
-5%

Spremembe cen iz 295.000 € na 279.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, VINIČKA VAS, 279.000 €, 300,00 m2 cca 930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.04.2026 - 295.000 €
06.05.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, adaptirana l. 2015, 15.906 m2 zemljišča, P+M, Posest, kmetija, Kmečki turizem, izletniška kmetija, poslovno stanovanjska hiša, hiša, dvostanovanjska, Gostinski lokal, BR nepremičnine, Lenart, Maribor, Vinička vas, BR, prodamo. Cena: 279.000,00....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 120.000 € na 105.000 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 105.000 €, 12324,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.09.2025 - 120.000 €
05.03.2026 - 105.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2025.,

www.indomio.si

12.324 m2, kmetijsko zemljišče, "MALI RAJ CURLEK" -urejeno in obdelano kmetijsko zemljišče primerno za samooskrbo in kmetijsko dejavnostNa odlični lokaciji pri Slovenski Bistrici se prodaja 12.324 m2 urejenega kmetijskega zemljišča namenjenega popolni smooskrbi in dovolj....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-5 (od skupaj 5)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.