• GoHome Professional
poslovni prostori OKOLICA BREŽICAH - GoHome iskalnik nepremičnin
  • poslovni prostori OKOLICA BREŽICAH - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - poslovni prostori OKOLICA BREŽICAH

  • Za iskalni niz "poslovni prostori okolica brežicah" je bilo najdenih 5 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.187 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 95000 eur
    • do 110000 eur (povprečna cena)
    • do 140000 eur
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, BREŽICE, 29.700 €, 45,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.novdom.si

V poslovni stavbi na Obrežju je naprodaj popolnoma opremljen poslovni prostor velikosti 45 m² z dvema nadkritima parkirnima mestoma. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 83.090 €, 118,70 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.novdom.si

Na izjemno dostopni in frekventni lokaciji na Obrežju je naprodaj popolnoma opremljen poslovni prostor v skupni velikosti 118,7 m² , kateremu pripadajo tudi 4 nadkrita parkirna mesta . .

 
 
 
  Poslovni prostor, BRVI, 499.000 €, 263,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.gral-nepremicnine.si

POSLOVNA PRILOŽNOST za ODDAJANJE 8 STANOVANJSKIH ENOT V NOVOZGRAJENI MANSARDI OBNOVLJENE STAVBE NA IZJEMNI LOKACIJI OB DRAVI (Tabor – Maribor) .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'poslovni prostori okolica brežicah'
40.788 €
160.000 €
260.000 €
  Poslovni prostor, BREŽICE, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

25,66 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1980, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR TRŽNICA V BREŽICAH, prodamo poslovni prostor, v skupni površini 25,66 m2, v pritličju poslovne zgradbe, zgrajene l. 1980. Locirano na frekventni lokaciji, v središču mestne tržnice v Brežicah. Prodaja se....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 95.000 €, 55,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

55,7 m2, pisarna, zgrajena l. 1998, 23 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Prodamo poslovni prostor v Trnju, v neposredni bližini supermarketa Lidl v Brežicah. Pisarna se nahaja v 1. nadstropju poslovne stavbe. Dostopno z dvigalom. Blizu so uradne ustanove, pošta in....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-5 (od skupaj 5)

<< <1> >>