• GoHome Professional
poslovni prostori OKOLICA KRŠKOG - GoHome iskalnik nepremičnin
  • poslovni prostori OKOLICA KRŠKOG - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - poslovni prostori OKOLICA KRŠKOG

  • Za iskalni niz "poslovni prostori okolica krškog" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.440 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 190 m2
    • do 230 m2
    • 230 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 230 m2
    • 280 m2
  •  Po ceni
    • do 75000 eur
    • do 94000 eur (povprečna cena)
    • do 110000 eur
    • do 944 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, KRŠKO, 90.000 €, 25,00 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

Za znanega naročnika kupimo poslovni prostor-pisarno z uporabnim dovoljenjem velikosti cca. do 25 m², lokacija Krško. Gotovinsko plačilo. .

 
 
 
  Poslovni prostor, PODBOČJE, 145.000 €, 178,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

178,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1778, adaptiran l. 2000, 280 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR KRŠKO, Podbočje, prodamo poslovno stavbo v kateri je gostinski lokal v obratovanju, velikost objekta 178,50 m2 (uporabne površine 141,00 m2), zgrajen l. 1778 in obnovljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKI TRN, 135.000 €, 411,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

411 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1972, adaptiran l. 2004, 1.557 m2 zemljišča, Prodamo poslovno-stanovanjski objekt; v celoti opremljen gostinski lokal; dve kuhinji, točilni pult, bar, velika jedilnica, sanitarije, kleti, opremljeno 6 sobno stanovanje, garaža, kurilnica; v, el.,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'poslovni prostori okolica krškog'
500.000 €
  Poslovni prostor, KRŠKO, 220.000 €, 233,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

233,3 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1965, adaptiran l. 2010, P/2 nad., prodamo. Cena: 220.000,00 EUR LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Poslovni prostor s skladiščem za trgovino ali druge storitve Lokacija: Qlandia Krško Nadstropje: P - takoj ob vhodu v center, skladišče 1n. Površina poslovnega....