• GoHome Professional
poslovni prostori PREKMURJE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • poslovni prostori PREKMURJE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - poslovni prostori PREKMURJE

  • Za iskalni niz "poslovni prostori prekmurje" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.261 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2
    • do 450 m2
    • 450 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 450 m2
    • 540 m2
  •  Po ceni
    • do 79000 eur
    • do 99000 eur (povprečna cena)
    • do 110000 eur
    • do 996 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, MURSKA SOBOTA, 599.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321056-72 Ogled oglasa na strani ponudnika V frekventnem delu poslovno-trgovske cone Murska Sobota prodajamo poslovno stavbo, ki ima štiri poslovne prostore. Dva v spodnjem delu sta zasedena z najemniki, dva v zgornjem delu pa sta prosta in sta tudi lahko predmet najema.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELTINCI, 99.000 €, 74,40 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.tikida.si

V centru Beltincev, prodamo krasen gostinski lokal, ki se nahaja v novejši zgradbi. Lokal je lociran v kletnih prostorih zgradbe in obsega: en velik prostor s šankom ter 2 majhni priročni skladišči. K lokalu spadajo še sanitarije za oba spola ter sanitarije in garderoba za zaposlene.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENDAVA, 669.000 €, 1033,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

NAMESTITVENI CENTER S ŠTIRIMI ZVEZDICAMI ZA NASTANITEV 20 DO 28 GOSTOV in VEČNAMENSKA STAVBA, SKUPAJ 1.032 m², vse na 1,2 ha VELIKEM POSESTVU, Z MOŽNOSTJO IZGRADNJE ENE ALI DVEH DODATNIH STAVB .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'poslovni prostori prekmurje'
195.000 €
48.900 €
155.000 €
  Poslovni prostor, MURSKA SOBOTA, 390.000 €, 600,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na PRITLIČJE - se nahaja kaffe bar z letno teraso, prostor za biliard, in frizerski salon, saniterije, shramba, kurilnica . Na PRVEM NADSTROPJU - so turistične appartmaji.(zgoraj opisano) Na DRUGEM NADSTROPJU - je kompletno obnovljeno 4 sobno luxuzno stanovanje. telefon :041404648....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 120.000 € na 110.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, ROGAŠOVCI, 110.000 €, 143,00 m2 cca 770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.02.2026 - 120.000 €
24.03.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

143,7 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2002, 278 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V Serdici (Rogašovci) ob gasilskem domu prodamo poslovne prostore, skupne površine 143,70 m2, stoječe na skupno 278 m2 stavbnega zemljišča, opredeljenega kot gospodarska cona. Ob objektu....

 
 
 
  Poslovni prostor, MURSKA SOBOTA, 1.400.000 €, 2393,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

2.393 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2008, 2/2 nad., prodamo. Cena: 1.400.000,00 EUR Poslovno-skladiščni prostor na odlični lokaciji v Murski Soboti Na prodaj je sodoben poslovno-skladiščni prostor v mirnem in lahko dostopnem delu Murske Sobote, ki ponuja izjemno poslovno priložnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, MORAVSKE TOPLICE, 409.000 €, 971,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2025.,

www.indomio.si

971,4 m2, gostinski lokal, trgovski center, zgrajen l. 1986, 1.386 m2 zemljišča, K/2 nad., Gostinsko - turistični objekt s potencialom tik ob hotelu Livada Prestige, prodamo. Cena: 409.000,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji večjega kompleska, ki obsega stanovanjsko hišo s....

 
 
 
  Poslovni prostor, GORNJA RADGONA, 790.000 €, 646,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2025.,

www.indomio.si

646 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2010, 1.005 m2 zemljišča, Izjemna investicijska priložnost za nakup poslovno stanovanjskega objekta velikosti 646 m2. Objekt je v celoti opremljen in v aktivnem delovanju, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR Prodamo poslovno stanovanjski....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠOVCI, 229.000 €, 364,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

364 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1810, 2.045 m2 zemljišča, Odlična in edinstvena invensticijska priložnost. V prodaji imamo celovit kompleks, ki vključuje stanovanjsko hišo, gostinski lokal ter kmetijske objekte, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR V Rogašovcih posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Poslovni prostor, MURSKA SOBOTA, 155.000 €, 98,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

Poslovni prostor - neživilska trgovina/prostor za storitve, Pomurska - Murska Sobota, zgrajeno l. 1970, prenovljena okna leta 2020, P./P. nad., skupna površina 98,00 m2. Cena: 155.000. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Na odlični lokaciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, MURSKA SOBOTA, 1.000.000 €, 533,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

533,8 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1969, prodamo. Cena: 1.000.000,00 EUR Zastopamo stranko pri prodaji trgovskega lokala na naslovu Slovenska ulica 38, Murska Sobota. Lokal se nahaja v pritličju stanovanjsko- poslovne stavbe, v izmeri 533,8 m2 (podatki GURS). Prodajna cena....

 
 
 
  Poslovni prostor, GORNJA RADGONA, 680.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321004-463 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Gornje Radgone posredujemo pri prodaji poslovnega objekta. Objekt je bil zgrajen v letu 1996 in razdeljen na 4 poslovne enote. Ogevanje je urejeno lokalno (IR paneli, plin), fasada izolacijska 5cm, stavbno pohištvo....