Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "poslovni prostori sveti jurij ob ščavnici" je bilo najdenih 1 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 799 €/m2
Omeji iskanje
01.04.2026.,
www.indomio.si
150 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1950, 450 m2 zemljišča, pritličje, Poslovni objekt ob glavni cesti, prodamo. Cena: 119.900,00 EUR POSLOVNA PRILOŽNOST V CENTRU SV. JURIJA OB ŠČAVNICI Frekventna lokacija - Odlična vidnost - Dva ločena poslovna dela Na eni najboljših lokacij....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si