• GoHome Professional
poslovni prostori ljubljana lekarna - GoHome iskalnik nepremičnin
  • poslovni prostori ljubljana lekarna - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - poslovni prostori ljubljana lekarna

  • Za iskalni niz "poslovni prostori ljubljana lekarna" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 2.100.000 €, 1500,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490351002-267 Ogled oglasa na strani ponudnika V urejeni poslovni stavbi v neposredni bližini centra mesta prodamo pisarne v skupni izmeri 1.500 m2. Pisarne obsegajo polovico 2. nadstropja in celotno 4. nadstropje. Prostori so svetli, urejeni in obrnjeni na vse strani neba.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 9.900 €, 33,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2023.,

www.mp-projekt.si

Oddamo poslovni prostor 24 m2 , namenjen za pisarno. Pripada mu manjši prostor 9 m2, ki se lahko uporabi za arhiv/skladišče . Prostor je svetel in vzdrževan, dostopen tudi z dvigalom . Nahaja se v urejenem objektu z recepcijo in varovanjem. Parkiranje: 1 parkirno mesto na parkirišču....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 1.900.000 €, 950,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Izjemna poslovna priložnost v Kodeljevem .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Šiška, 69.000 €, 26,50 m2 cca 2600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.dom-in.si

26,5 m², pisarna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2021, 1/1 nad., Urejeni pisarniški prostori v dobro vzdrževani poslovni stavbi s pripadajočim parkirnim prostorom. Streha stavbe je bila zamenjana v letu 2021, objekt ima nove moderne skupne sanitarije. Objekt je na dobro znani lokaciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 125.000 €, 81,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je poslovni objekt ali se preuredi v stanovanje. .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 309.000 € na 279.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 279.000 €, 95,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 348.000 €
16.10.2025 - 309.000 €
19.02.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

95 m², gostinski lokal, zgrajen l. 1996, VP/2 nad., gostinski lokal/bar, v obratovanju, z redimi gosti se nahaja v 2 etažah v skupni izmeri 95 m² +14 m² kleti-shrambe, zunaj mu pripada tudi terasa v izmeri 30 m² (9 miz), kompletno opremljen, vseljiv, dobro delujoč, delovni čas od....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 229.000 €, 58,80 m2 cca 3900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.gradex.si

Pogoj prodaje: kupec plača 2% DPN od zneska prodajne cene. BREZ AGENCIJSKE PROVIZIJE!! Vljudno vabljeni na ogled... .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 309.000 € na 279.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 348.000 €
16.10.2025 - 309.000 €
19.02.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

95 m², ordinacija, zgrajena l. 1996, P/2 nad., prodaja se poslovni prostor v pritličju, neposredni dostop iz ulice, v 2 etažah, ki ima vsaka svoj WC, spodaj 58 m² + galerija 37 m² trenutno je notri gostinski lokal, prostor je namenjen za različne dejavnosti; trgovina, ambulanta, kozmetični....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Šiška, 1.335.000 €, 1500,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Proizvodni prostori z izjemnim potencialom – Stegne, Ljubljana .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 950.000 €, 467,40 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Izjemna poslovna priložnost v Kodeljevem .

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • poslovni prostori ljubljana (59)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!