• GoHome Professional
poslovni prostori ljubljana najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • poslovni prostori ljubljana najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - poslovni prostori ljubljana najdražje

  • Za iskalni niz "poslovni prostori ljubljana najdražje" je bilo najdenih 59 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.171 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 140 m2
    • 170 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eur
    • do 220000 eur (povprečna cena)
    • do 260000 eur
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-6 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v pritličju dobro vzdrževane stanovanjsko-poslovne stavbe v Ljubljanskem Trnovem, zgrajene leta 1992. Trenutno v prostorih deluje čisto pravi Irish Pub - z dobro vpeljanim poslom lahko....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 198.900 €, 129,60 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-32 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Dunajski cesti, na zelo frekventni lokaciji - v podhodu Mercatorja, prodamo gostinski lokal. Skupna kvadratura lokala po Gurs podatkih znaša 129,6 m2. V osrednjem delu lokala je točilni pult. Lokal je možno preurediti v lokal....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Šiška, 189.000 €, 210,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina je na mirnem kraju, obdana z zelenjem, urejena parkirišča so na voljo brezplačno, hiter dostop do obvoznice in do centra Ljubljane. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 180.000 €, 600,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V LJUBLJANI KUPIM POSLOVNI PROSTOR Z IZLOŽBO ALI BREZ /NEŽIVILSKA TRGOVINA/. VEL. CCA 400-600 M2. DOSTOP Z TOVORNJAKOM, ZAŽELENA PARKIRIŠČA. V STANOVANJSKEM NASELJU ALI NAKUPNIH CENTRIH OB GLAVNI CESTI ALI VPADNICI. ATRAKTIVNA IN LAHKO DOSTOPNA LOKACIJA, MOSTE-POLJE,FUŽINE. Ponudbe....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

63,3 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1974, polklet, LJ. BEŽIGRAD, Plava laguna, gostinski lokal, 63,3 m2, zgrajen l. 1974, polklet, priljubljena lokacija, prodamo. Cena: 150.000,00 EUREnerg. razred: C(35 - 60 kWh/ m2a), prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Dodaten opis Posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 125.000 €, 51,50 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

I D oglasa: 490391008-518 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju Trgovskega centra WTC, na Dunajski cesti 158. Prostor je opremljen za pisarniško dejavnost. Zaradi lege v pritličju je primeren tudi za različne....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 125.000 €, 81,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je poslovni objekt ali se preuredi v stanovanje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 122.500 €, 40,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma opremljem gostinski lokal 40m2, v obratovanju ze 30let. Lokal se nahaja za Bezigradom za Astro. Moznost pricetka dela - takoj. Vsi papirji urejeni. Moznost spremembe namembnosti v stanovanje. Mozna tudi oddaja za daljse obdobje, cena 750eur/mesec. Zdravstveni dom:....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Vič, 120.000 €, 52,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.indomio.si

52,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1981, 2/2 nad., prodamo. Cena: 120.000,00 EUR V poslovni stavbi Gruda na Tržaški 132 prodamo svetel, urejen in lično opremljen pisarniški prostor s pripadajočim parkirnim mestom. Prostor je s stekleno steno pregrajen na dve ločeni pisarni ter s pisarniškim....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Jarše, 120.000 €, 168,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

168,4 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1987, K/3 nad., prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Prodamo poslovni prostor na Letališki cesti v Ljubljani - bližina BTCja Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v odlični lokaciji na Letališki cesti, tik ob ljubljanski obvoznici. Prostor je....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 85.000 € na 83.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 83.000 €, 29,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 85.000 €
14.05.2026 - 83.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, pritličje, Opremljen gostinski prostor skupaj s teraso, takoj na razpolago za delovanje. Primeren za vse letne čase zaradi notranjega odprtega prostora in zunanje terase, prodamo. Cena: 83.000,00 EUR Poslovni prostor – Opremljen gostinski lokal....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Šiška, 69.000 €, 26,50 m2 cca 2600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.dom-in.si

26,5 m², pisarna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2021, 1/1 nad., Urejeni pisarniški prostori v dobro vzdrževani poslovni stavbi s pripadajočim parkirnim prostorom. Streha stavbe je bila zamenjana v letu 2021, objekt ima nove moderne skupne sanitarije. Objekt je na dobro znani lokaciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam prazen duplex poslovni prostor v bližini železniške postaje, z velikim izložbenim oknom in vhodom iz ulice. Prostor ima v obeh etažah napeljano vodo in je vseljiv takoj. Dodatni obratovalni stroški so zelo nizki (ca. 100 eur/mesečno). .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, 64.000 €, 40,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za znano stranko iščemo poslovni prostor. Na frekventni lokacij, možnost parkiranja za stranke. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Dravlje, 46.960 €, 58,70 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.mp-projekt.si

Ljubljana – Dravlje, na odlični in lahko dostopni lokaciji, tik ob obvoznici, v poslovni stavbi oddamo poslovni prostor v izmeri 58,7m 2 . Kompletno opremljen. Razporeditev prostorov: hodnik, WC, večji pisarniški prostor z mini kuhinjo, ločena sejna soba. Stanje poslovnega prostora:....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 26.000 €, 20,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nujno možnost parkiranja vsaj enega avtomobila, lahko je neopremljena pisarna ali v 3pgf. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Po dogovoru
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.salomon.si

V Ljubljani KUPIMO večji gostinski lokal, primeren za restavracijo (malice, kosila), lahko tudi potreben prenove. V poštev pride tudi prostor, ki se lahko uredi v gostinski lokal, lahko tudi zemljišče. Nujno, da je na frekventni lokaciji, z možnostjo vrta, parking, četudi manjši,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-59 (od skupaj 60)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.