• GoHome Professional
primorska čim večje 240 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • primorska čim večje 240 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - primorska čim večje 240 m2

  • Za iskalni niz "primorska čim večje 240 m2" je bilo najdenih 21 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.626 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manjši)
    • 250 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 200000 eur
    • do 250000 eur (povprečna cena)
    • do 300000 eur
    • do 2500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, IZOLA, 1.250.000 €, 250,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

250 m2, vrstna, adaptirana l. 2026, v celoti renovirana apartmajska hiša, komplet nove elektro-vodovod inštalacije,novi ometi, nova okna, v kopalnicah električno talno gretje in konvektorji na toplotno črpalno (gretje/hlajenje), v pritličju 3 sobno stanovanje dnevni prostor, kuhinje,....

 
 
 
  Hiša, POREZEN, 420.000 €, 249,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

249 m2, samostojna, zgrajena l. 1948, 304.093 m2 zemljišča, Hribovska kmetija površine cca 30 hektarjev na višini cca 850 metrov nad morjem na planoti pod Poreznom. Samostojna hiša, Gospodarski objekt ob hiši (štala, senik.) in kozolec. Objekti potrebni prenove. Zaokrožena posest,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 618.500 €, 247,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

247,4 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2003, 246 m2 zemljišča, P+1+M, V Cepkih pri Kopru prodamo obnovljeno dvostanovanjsko istrsko hišo z veliko značaja, garaža, klet. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 2.500,00 EUR/m2 V Cepkih pri Kopru prodamo čudovito dvostanovanjsko....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'primorska čim večje 240 m2'
525.000 €
659.000 €
860.000 €
  Hiša, PIRAN, 659.000 €, 244,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

244 m², dvostanovanjska, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2025, 199 m² zemljišča, P+1, v hiši se nahajata dva ločena 2-sobna stan.; stan v pritličju meri 89 m² in terasa 15 m², stan v nadstropju 85,5 m² in terasa 65 m² sestavljena iz pokrite zastekljene in nepokrite, obe terasi so....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 860.000 €, 242,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

242,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 1.186 m2 zemljišča, P+1, Samostojan hiša s pogledom na morje, prodamo. Cena: 860.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji samostojne, večstanovanjske hiše s pogledom na morje, ki se nahaja v Semedeli pri Kopru, na zelo atraktivni lokaciji. V pritličju....

 
 
 
  Hiša, PODNANOS, 299.000 €, 239,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

239,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 2000, 827 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Kraška domačija z bazenom in čudovito kamnito kletjo V mirnem delu Podnanosa stoji čudovita kamnita hiša, kjer se prepletajo pristna kraška arhitektura, toplina doma in edinstven....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 316.000 €, 236,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

236 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1996, 224 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 316.000,00 EUR V Koštaboni prodamo istrsko hišo z dvoriščem in dodatnim objektom V mirni in avtentični istrski vasi Koštabona prodamo vrstno hišo, ki stoji kot zadnja v nizu in nudi več zasebnosti....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 350.000 €, 236,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2024.,

www.indomio.si

236 m2, samostojna, zgrajena l. 1890, 1.000 m2 zemljišča, P+1, Koštabona - končna vrstna hiša z zemljiščem, možen dogovor o velikosti parcele, prodamo. Cena: cca 350.000,00 EUR V idilični istrski vasici Koštabona, na čudoviti, mirni in sončni lokaciji posredujemo pri prodaji končne....

 
 
 
  Hiša, PARECAG, 549.000 €, 235,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.indomio.si

235,1 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1924, adaptirana l. 2007, 542 m2 zemljišča, P+1, V Parecagu prodamo dvostanovanjsko hišo z dvoriščem in parkiriščem, na odlični in dobro dostopni lokaciji. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 549.000,00 EUR V Parecagu prodamo dvostanovanjsko....

 
 
 
  Hiša, JAGODJE, 950.000 €, 234,00 m2 cca 4060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

234 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2020, 483 m2 zemljišča, K+P+1, IZOLA- JAGODJE; Prodamo hišo - dvojček, Izola (Jagodje); Lokacija: Jagodje, miren predel nad Izolo, 500 m od morja; Vrsta: dvojček (K+P+1); Bivalna površina: 234 m2; Parcela: 483 m2; Leto gradnje: 1990;....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 952.000 €, 234,00 m2 cca 4070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.indomio.si

234 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 480 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 952.000,00 EUR Na lepi, mirni lokaciji v Izoli (Jagodje), v bližini plaže Simonov zaliv (cca 600 metrov), prodamo atraktivno krajno vrstno hišo z lastniškim vrtom.Hiša je grajena leta 1990,....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 952.000 €, 234,00 m2 cca 4070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

234 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2019, 483 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 952.000,00 EUR Na najbolj iskani lokaciji v Izoli (Jagodje), v bližini plaže Simonov zaliv (cca 600 metrov), prodamo del dvojčka z lastniškim vrtom.Hiša je grajena leta 1990, leta 2019 pa....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 1.150.000 €, 233,00 m2 cca 4940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2023.,

www.indomio.si

233 m2, samostojna, zgrajena l. 1914, adaptirana l. 2000, 1.194 m2 zemljišča, K+P+1+M/1 nad., prodamo. Cena: 1.150.000,00 EUR V centru Ljubljane (blizu UKC) prodamo staromeščansko vilo zgrajeno leta 1914, ki meri cca. 233 m2 površine in stoji na zemljišču velikosti 1.194 m2. Lastnosti:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 310.000 €, 230,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2020.,

www.forma-nepremicnine.si

230 m², pisarna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2005, pet pisarniških prostorov od tega dva večja pisarniška prostora ( za 4 do 6 zaposlenih ), uporaben pomožni prostor v kletni etaži ( 33 m², skladišče ipd. ), vsi prostori klimatizirani ( toplo/hladno), čajna kuhinja. Svetli prostori.....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 200.000 €, 230,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vas seni se nahaja v goriških brdih 4km os italijanske meje z lepim razgledom na celo furlanijo in mesto udine .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 348.888 €, 225,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

STANOVANJE 1.:veranda,predprostor, wc, velika kuhinja z dnevno izhod na teraso. spalni del; hodnik,kopalnica,3 velike spalnice, utility. STANOVANJE 2.: kuhinja, spalnica,kopalnica,shramba .

 
 
 
  Hiša, KANALSKI VRH, 185.000 €, 221,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

221 m2, samostojna, zgrajena l. 1924, adaptirana l. 2005, 13.636 m2 zemljišča, P+1+M/2 nad., To je vaša priložnost, da svoj sanjski dom na Banjški planoti spremenite v resničnost. Nahaja se v Kanalskem Vrhu, le 20 kilometrov od Nove Gorice, ponujamo lepo obnovljeno stanovanjsko hišo....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 750.000 €, 220,00 m2 cca 3410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

220 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2020, 101.677 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Ta izjemna nepremičnina je rezultat dolgotrajne in skrbne prenove sedanjih lastnikov, ki so več let vlagali trud, predanost in ljubezen v ohranjanje duše prvotne stavbe.....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 290.000 €, 220,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2025.,

www.indomio.si

220 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 600 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Prodamo samostojno stanovanjsko hišo v naselju Žaga pri Bovcu. Hiša je sestavljena iz treh etaž: -pritiličje, ki ga obsegajo pomožni prostori (wc, shramba, delavnica, garaža,..) -v nadstropju....

 
 
 
  Hiša, ŠKOCJAN, 790.000 €, 218,00 m2 cca 3620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

218 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2013, 639 m2 zemljišča, P+1, Škocjan - Koper; na sončni, mirni lokaciji prodamo samostojno hišo (P+1) velikosti 218 m2 na parceli 639 m2. V pritličju garaža in poslovni prostor, v nadstropju obnovljeno 4-sobno stanovanje (2013) z....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-20 (od skupaj 20)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled