• GoHome Professional
primorska pritličje 260 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • primorska pritličje 260 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - primorska pritličje 260 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "primorska pritličje 260 m2 najdražje" je bilo najdenih 16 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.709 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manjši)
    • 270 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 200000 eur
    • do 260000 eur (povprečna cena)
    • do 310000 eur
    • do 2600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PORTOROŽ, 525.000 €, 239,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-157 Ogled oglasa na strani ponudnika Predstavljamo vam izjemno priložnost za nakup čudovite samostojne hiše s pogledom na morje. Nahaja se v mirnem in slikovitem naselju Liminjan v Luciji, le nekaj minut stran od obale. Ta prostorna hiša ponuja različne možnosti....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.gradex.si

Lokacija: Center Portoroža je samo nekaj minut peš hoje oddaljen od hiše, kjer lahko najdete tudi dodatni oddih v savnah in wellnes centrih z odličnimi hoteli ter uživate v sprehajalnih poteh do centra Portoroža ali do zelo znanih solin na J strani, kjer je zelo lepa sprehajalna pot....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

267 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1980, 712 m2 zemljišča, K+P+1, Na odlični lokaciji, 3 min do Marine Portorož, 5 min peš hoje do plaže in obale, na sončni in mirni lokaciji prodajamo samostojno dvodružinsko hišo. Dostop do hiše je asfaltiran, z dvema garažama pred....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'primorska pritličje 260 m2 najdražje'
380.000 €
940.000 €
860.000 €
  Hiša, IZOLA, 1.250.000 €, 250,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

250 m2, vrstna, adaptirana l. 2026, v celoti renovirana apartmajska hiša, komplet nove elektro-vodovod inštalacije,novi ometi, nova okna, v kopalnicah električno talno gretje in konvektorji na toplotno črpalno (gretje/hlajenje), v pritličju 3 sobno stanovanje dnevni prostor, kuhinje,....

 
 
 
  Hiša, PLAVJE, 1.200.000 €, 273,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

273,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1837, adaptirana l. 2021, 568 m2 zemljišča, P+1, Prodamo samostojni adaptirani kamniti hiši v Plavjah, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR V manjši vasici v bližini Kopra se prodajata dve avtentični kamniti hiši, ki sta ju lastniki skrbno obnovili in....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 860.000 €, 242,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

242,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 1.186 m2 zemljišča, P+1, V Semedeli prodamo samostojno hišo 242,5 m2 na veliki parceli s še dodatnim pomožnim objektom 76 m2, parkirišče, dvorišče, pogled na morje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 860.000,00 EUR V Semedeli prodamo prostorno....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 659.000 €, 244,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

244 m², dvostanovanjska, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2025, 199 m² zemljišča, P+1, v hiši se nahajata dva ločena 2-sobna stan.; stan v pritličju meri 89 m² in terasa 15 m², stan v nadstropju 85,5 m² in terasa 65 m² sestavljena iz pokrite zastekljene in nepokrite, obe terasi so....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 659.000 €, 244,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

244 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2025, 199 m2 zemljišča, P+1, v hiši se nahajata dva ločena 2-sobna stan.; stan v pritličju meri 89 m2 in terasa 15 m2, stan v nadstropju 85,5 m2 in terasa 65 m2 sestavljena iz pokrite zastekljene in nepokrite, obe terasi so....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 618.500 €, 247,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

247,4 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2003, 246 m2 zemljišča, P+1+M, V Cepkih pri Kopru prodamo obnovljeno dvostanovanjsko istrsko hišo z veliko značaja, garaža, klet. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 2.500,00 EUR/m2 V Cepkih pri Kopru prodamo čudovito dvostanovanjsko....

 
 
 
  Hiša, GRAČIŠČE, 526.000 €, 275,00 m2 cca 1910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

275,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2005, 814 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 526.000,00 EUR Na prodaj samostojna hiša v Gračišču – zasebnost, prostor in odlična lokacija. Iščete prostorno hišo z veliko zasebnosti, dodatnimi objekti in urejeno okolico? Ta samostojna....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE, 480.000 €, 269,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

269 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 1992, 695 m2 zemljišča, K+P+1+M, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji samostojne hiše v Šmarjah, ki se nahaja v centru vasi. Hiša je redno vzdrževana ter v dobrem stanju. Velikost parcele je 695 m2 in neto tlorisne....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 316.000 €, 236,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

236 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1996, 224 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 316.000,00 EUR V Koštaboni prodamo istrsko hišo z dvoriščem in dodatnim objektom V mirni in avtentični istrski vasi Koštabona prodamo vrstno hišo, ki stoji kot zadnja v nizu in nudi več zasebnosti....

 
 
 
  Hiša, PODNANOS, 299.000 €, 239,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

239,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 2000, 827 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Hiša z dušo, kjer kamen pripoveduje zgodbe in vrt diha s Krasom Na mirnem koncu Podnanosa stoji hiša, ki ni le nepremičnina – je dom z značajem, zgodovino in toplino. Obdana je....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 210.000 €, 283,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-102 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Gore, v občini Idrija, posredujemo pri prodaji samostojne enostanovanjske hiše in večjega zemljišča. Kvadratura stavbe je 283m2, same uporabne površine je 76m2. Pripadajoče zemljišče meri 3129 m2, od tega je 1539m2....

 
 
 
  Hiša, CERKNO, 145.000 €, 242,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

242 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.074 m2 zemljišča, V pritličju velika garaža z visokimi stropi, kurilnica in hram. Vseljivo stanovanje na prvem nadstropju; kuhinja z jedilnico, dnevna soba s pečjo na drva in balkonom, tri spalnice, kopalnica, ločen WC. V mansardi možno enostavno....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-15 (od skupaj 14)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!