• GoHome Professional
primorska pritličje padla cena do 170 m2 čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • primorska pritličje padla cena do 170 m2 čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - primorska pritličje padla cena do 170 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "primorska pritličje padla cena do 170 m2 čim večje" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.546 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manjši)
    • 180 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 300000 eur
    • do 370000 eur (povprečna cena)
    • do 450000 eur
    • do 3700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-14%

Spremembe cen iz 850.000 € na 730.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 730.000 €, 179,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 850.000 €
16.04.2026 - 730.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

179,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 730.000,00 EUR ANKARAN, HRVATINI, SANJSKA HIŠA NA MORJU S PANORAMSKIM POGLEDOM Predstavljamo vam izjemno priložnost za tiste, ki sanjajo o življenju ob morju – prostorno in svetlo hišo s čudovitim panoramskim....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 649.000 € na 619.000 € z dne 14.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, AJDOVŠČINA, 619.000 €, 165,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

03.06.2025 - 665.000 €
19.12.2025 - 649.000 €
14.02.2026 - 619.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

165 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1500, adaptirano l. 2005, prodamo. Cena: 619.000,00 EUR Naprodaj je čudovito, prostorno stanovanje v starem mestnem jedru na iskani lokaciji na Gornjem trgu. Stanovanje je trenutno razdeljeno na dve enoti, vendar ga je mogoče brez večjih posegov preurediti....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 249.000 € na 209.000 € z dne 25.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVA GORICA, 209.000 €, 144,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.05.2025 - 249.000 €
25.02.2026 - 209.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

144 m2, samostojna, zgrajena l. 1959, 9.155 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 209.000,00 EUR To je starejša hiša v čudovitem mirnem naselju Lokve, na Trnovski planoti, le 30 minut od Nove Gorice. Hiša ima čudovito in odmaknjeno lokacijo. Hiša je bila zgrajena leta 1959 in ima 144 m2. Potrebna....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'primorska pritličje padla cena do 170 m2 čim večje'
429.000 €
420.000 €
298.500 €
 
-3%

Spremembe cen iz 719.000 € na 700.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ROŽNA DOLINA, 700.000 €, 142,00 m2 cca 4930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 749.000 €
08.08.2024 - 719.000 €
19.03.2026 - 700.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

142,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1920, 306,5 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 700.000,00 EUR Na iskani lokaciji blizu centra mesta prodamo stanovanje v staromeščanski hiši. Odlična lokacija le 10-15 minut hoje do centra mesta in z dobro prometno povezavo. Stavba je bila zgrajena leta 1920.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!