• GoHome Professional
primorska vsaj 230 m2 do 210000 eur čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • primorska vsaj 230 m2 do 210000 eur čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - primorska vsaj 230 m2 do 210000 eur čim manjše

  • Za iskalni niz "primorska vsaj 230 m2 do 210000 eur čim manjše" je bilo najdenih 240 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 79 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manjši)
    • 240 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 190000 eur (malo cenejši)
    • 220000 eur (malo dražje)
    • do 24 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KOPER, 174.915 €, 845,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela ima: urejen asfaltiran dostop Vsi (elektrika. Voda) komunalne priključke v neposredni bližini Vse meje so urejene Urejen vpis v zemljiško knjigo brez bremen. Sva edina lastnika .

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 198.000 €, 849,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

849 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 849 m2. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino.....

 
 
 
  Zemljišče, ČEŽARJI, 175.000 €, 854,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

854 m2, zazidljiva, V bližini Kopra, pod Čežarji proti Dekanom, prodamo zazidljivo parcelo 854 m2. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR V bližini Kopra, na izjemni lokaciji pod Čežarji proti Dekanom, prodamo tri parcele v skupni velikosti 854 m². Po lokacijski informaciji....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOLOVEC, 35.000 €, 856,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

856 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče ob cesti za Topolovec (Žrnjovec), prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Na prodaj je zazidljivo zemljišče v čudoviti lokaciji Istre pri Gradinu. Ta redka priložnost na obrobju mirnega naselja Žrnjovec (Topolovec) vam ponuja 856 kvadratnih metrov....

 
 
 
  Zemljišče, GABROVICA PRI ČRNEM KALU, 106.200 €, 885,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2025.,

www.indomio.si

885 m2, zazidljiva, V Gabrovici pri Črnem Kalu prodamo zazidljivo parcelo veliko 885 m2, lep razgled, objem narave. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 V Gabrovici pri Črnem Kalu prodamo zazidljivo parcelo veliko 885 m2, ki jo sestavljata dve popolnoma zazidljivi parceli.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 120.000 €, 896,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.indomio.si

896 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče z rahlim naklonom. Dostop po javni občinski cesti. Vabljeni, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 144.000 €, 900,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, škofije - zazidljivo zemljišče za stanovansjko gradnjo, prodamo. Cena: 144.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANSJKO GRADNJO - PARCELA ŠT. 1 V spodnjem delu naselja Škofije ob mejnem prehodu prodamo stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 44.492 €, 908,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2023.,

www.indomio.si

730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 33.000 €, 918,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠKOCJAN, Zagrad, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 918,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot 100 % površine podeželskega naselja. .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 149.000 €, 931,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

931 m2, zazidljiva, škofije - zazidljivo zemljišče za stanovansjko gradnjo, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANSJKO GRADNJO - PARCELA ŠT. 3 V spodnjem delu naselja Škofije ob mejnem prehodu prodamo stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA VAS NAD DRAGONJO, 160.000 €, 950,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, Popolnoma ravna stavbna parcela od asfaltirani javni cesti na koncu vasi, odmaknjena od ostalih hiš - razpršena gradja, prodamo. Cena: cca 160.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji delno stavbne parcele, skupne površine 950 m2, od katerih predstavlja zazidalni del....

 
 
 
  Zemljišče, KRASNO, 65.000 €, 999,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

999 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Goriških brdih, v vasi Krasno . Na vrhu vasi je naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela ima lep, odprt pogled na Goriška brda. Mirna in sončna lega. Brez provizije za kupca, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, VOGRSKO, 110.000 €, 1000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

1.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1000m2, predhodno bo potrebna parcelacija dela zemljišča. Zemljišče se nahaja v naselju Vogrsko (del v smeri proti Prvačini) na Goriškem. Telekomunikacije so ob dostopni poti, elektrika je na....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 60.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

trenutno na zemljišču ni ničesar. .

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-137 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji več stavbnih zemljišč (6x) velikosti 1000 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe....

 
 
 
  Zemljišče, ZAZID, 57.000 €, 1038,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Morski jarek (del naselja v Sp. Kungoti v smeri proti Kamnici, Urbanu v Občini Kungota), prodamo dve povezani zazidljivi parceli za gradnjo ene ali dveh stanovanjskih hiš. Na sosednjih parcelah se bo v naslednjem....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 168.000 €, 1050,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Komunalni priključki ob parceli, ureditev dostopa. .

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 150.000 €, 1050,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

1.050 m2, zazidljiva, KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050 m2 (zazidljivo 520 m2,530 m2 kmetijsko zemljišče), prodamo. Cena: 150.000,00 EUR KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050m2 (zazidljivo 520m2,....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 230.000 €, 1052,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 1052 m2. Parcela se nahaja na mirni lokaciji ter ima prečudovit pogled na celotni zaliv (od solin, marine, Portorož, Bernardin in Hrvaško obalo). VREDNO OGLEDA. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 196.452 €, 1070,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Iz parcele je prekrasen, odprt pogled proti Bertokom, sv. Antonu in Koprom. V bližini se nahaja vrtev, šola in športna dvorana, oskrbne dejavnosti pa so urejene v centru Škofij do katerega je možen peš dostop. ponujamo možnost ugodnega kreditiranja. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 91.205 €, 1073,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.073 m2, zazidljiva, 1.073 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 91.205,00 EUR, prodamo. Cena: 91.205,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1073 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 160.000 €, 1087,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

1.087 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Stavbna parcela z delnim pogledom na morje! Prodamo zelo lepo zazidljivo stavbno zemljišče, ki se nahaja v Krkavčah ( oddaljeno 15 km od Kopra) na mirni lokaciji. Zemljišče je velikosti 1.087,00 m2, je na južni legi s panoramskim....

 
 
 
  Zemljišče, PODSABOTIN, 56.950 €, 1095,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.095 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče z razgledom, prodamo. Cena: 56.950,00 EUR Na mirni lokaciji v naselju Podsabotinu prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 1.095 m2. Nahaja se na dvignjeni lokaciji nad zaselkom novejših hiš le 5 km iz Nove Gorice. Zemljišče ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 109.900 €, 1099,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KOPER, okolica, le 15 km od Kopra v vasi Hrastovlje prodamo zazidljivo parcelo v izmeri 1.099 m2 (1/3 zazidljiva in 2/3 kmetijsko zemljišče). Parcela je namenjena razpršeni stanovanjski gradni, lahko pa tudi v turistične namene. Nahaja na robu zelenega pasu. Cena: 100,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 94.095 €, 1107,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.107 m2, zazidljiva, 1.107 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.095,00 EUR, prodamo. Cena: 94.095,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1107 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, MOVRAŽ, 99.000 €, 1119,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

1.119 m2, zazidljiva, V Movražu prodamo zazidljivo parcelo 1.119 m2 - mirna lokacija v naravi, možnost gradnje hiše in lastnega vrta ob domu. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V Movražu prodamo zazidljivo parcelo na mirni in sončni lokaciji, obdani z naravo. Movraž....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 33.780 €, 1126,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.126 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče - oljčnik v Vanganelu, prodamo. Cena: 33.780,00 EUR Posredujemo pri prodaji oljčnika. KJE: kmetijsko zemljišče - oljčnik se nahaja v naselju Vanganel pri Kopru. OBJEKTIVNI PODATKI: kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 12.500 €, 1136,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.09.2025.,

www.indomio.si

1.136 m2, kmetijsko zemljišče, Babiči ob cesti proti Glemu, v bližini Rokave, Kmetijsko zemljišče (travnik/njiva), 1.136 m2, prodamo. Cena: cca 12.500,00 EUR V Babičih, posredujemo pri prodaji treh kmetijskih zemljišč, v skupni izmeri 1136 m2, ki se nahajajo ob bližini ceste v smeri....

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 28.000 €, 1159,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

1.159 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR V prijetni istrski vasici Boršt, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča. Vas Boršt je od Kopra oddaljena približno 13 kilometrov. Kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence velikosti 1.159 m2. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, PRADE, 175.000 €, 1167,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.03.2025.,

www.indomio.si

1.167 m2, za investicijo, Parcela v neposredni bližini stavbnega območja, prodamo. Cena: cca 175.000,00 EUR Lepe pravokotne oblike, z urejenim dostopom. Voda in elektrika v neposredni bližini. Trenutno še kot kmetijsko zemljišče. Pogoj prodajalca za prodajo nepremičnine je, da kupec....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 165.000 € na 160.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, AJDOVŠČINA, 160.000 €, 1175,00 m2 cca 140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.02.2026 - 175.000 €
06.03.2026 - 165.000 €
30.04.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

1.175 m2, zazidljiva, zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem, ravna parcela na odprti in sončni lokaciji z lepimi razgledi, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Naprodaj je zazidljiva parcela velikosti 1.175 m² v naselju Tevče, na mirni in sončni lokaciji z odprtim razgledom na Vipavsko....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 30.000 €, 1185,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2025.,

www.indomio.si

1.185 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR V kraju Bučka prodamo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Parcela v velikosti 1.185 m2 vključuje cca 1.000 m2 stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko zemljišče. Parcela leži na sončni legi in je rahlo v naklonu. Infrastrukturni....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 65.000 €, 1223,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

1.223 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna parcela na robu zazidalnega območja v centru vasi, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR Prodaja se stavbna parcela z delom kmetijske. Večji stavbni del predstavlja cca 1020 m2, manjši del pa kmetijsko zemljišče površine cca 203 m2. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 105.740 €, 1244,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.244 m2, zazidljiva, 1.244 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 105.740,00 EUR, prodamo. Cena: 105.740,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1244 m². Zemljišče....