• GoHome Professional
prodaja nepremičnin ljubljana 640 m2 balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • prodaja nepremičnin ljubljana 640 m2 balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnin ljubljana 640 m2 balkon

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnin ljubljana 640 m2 balkon" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 610 m2 (malo manjši)
    • 670 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 175.000 €, 40,00 m2 cca 4380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-58 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega enosobnega stanovanja v Polju, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1973. Stanovanje obsega 39,70 m2 bruto površine, od tega 35,5 m2 uporabne površine. Parkiranje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 299.000 €, 58,00 m2 cca 5160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

58,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR To svetlo in dobro razporejeno dvosobno stanovanje se nahaja na odlični lokaciji na Viču, blizu obvoznice in le nekaj minut vožnje iz mestnega središča. Stanovanje ima funkcionalen tloris, saj so vsi prostori dostopni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 294.000 €, 56,60 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.kvadratnimeter.si

56,6 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/4 nad., stan. je delno opremljeno, vseljivo takoj, brez bremen hipotek, delno obnovljeno 2024 (vsa okna in balkonska vrata), spalnica in kuhinja gledata na severozahod, dnevna soba na jugovzhod, iz dnevne sobe je prehod na balkon, ki ima čudovit....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 520.000 € na 490.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 490.000 €, 313,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 520.000 €
25.03.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Odlična lokacija dvignjena nad Ljubljanskem barjem je na voljo hiša na Rudniki v bližini gozda in odprtim pogledom iz balkona na Krim, Ljubljansko barje, čudovita sončna J lega. Hiša ponuja zelo praktično lokacijo in super prometne povezave. Do LPP je 250m , AC pa je oddaljena minuto....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.kumi.si

Stanovanje se nahaja v večstanovanjski hiši (v kateri so štiri stanovanja), objekt zgrajena leta 1971 . Pripada mu tudi garaža v izmeri 22,7m² katera ima priročno podstreho. V sklopu garaže je tudi dodaten prostor za druženje , delavnico , 19,8m² . Parkiranje je možno v garaži....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 268.000 €, 61,60 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.gradex.si

V prijetnem, zelenem in vse bolj zaželenem delu Ljubljane , v Zalogu, je naprodaj svetlo, prostorno in skrbno vzdrževano 2,5-sobno stanovanje , ki s svojo funkcionalno razporeditvijo, delnimi prenovami in prijetno atmosfero predstavlja odlično priložnost za ustvarjanje udobnega doma,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 275.000 €, 65,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2024.,

www.visa.si

Na Fužinah iščemo 2-3 sobno stanovanje z balkonom. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 399.000 €, 154,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.kumi.si

Dodaten opis: Stanovanje v izmeri 154m² (bruto) se nahaja v hiši zgrajeni leta 1977 in sicer v visokem pritličju , pomožni prostori (garaža, kurilnica,..) se nahajajo v pol kletnem delu hiše. Stanovanju pripada tudi zemljišče v izmeri 252m² , kateri je primerne za druženje, urejanje....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 369.000 €, 100,00 m2 cca 3690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na odlični lokaciji v Črnučah prodamo stanovanje v dvostanovanjski hiši v neprometni slepi ulici. Štirisobno stanovanje v visokem pritličju hiše je bilo do leta 2018 popolnoma obnovljeno: nova električna in vodovodna napeljava, talno gretje, estrihi, spuščeni stropi, izolirane stene,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • prodaja nepremičnin ljubljana balkon (89)
  • prodaja nepremičnin ljubljana 640 m2 (7)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.