• GoHome Professional
prodaja nepremičnin ljubljana do 520 m2 do 3100 eu - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • prodaja nepremičnin ljubljana do 520 m2 do 3100 eu - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnin ljubljana do 520 m2 do 3100 eur/m2

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnin ljubljana do 520 m2 do 3100 eur/m2" je bilo najdenih 145 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.045 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 490 m2 (malo manjši)
    • 550 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2900 eur/m2 (malo cenejši)
    • 3200 eur/m2 (malo dražje)
    • do 210000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Viču v neposredni bližini Interspara prodamo 2-sobno stanovanje, 3 nadstropje, urejen lepo vzdrževan blok, brez dvigala, vsi priključki. Vseljivo po dogovoru (lahko tudi takoj) .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 358.000 €, 141,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1925, 1. nadstropje od 1., v dvostanovanjski hiši, etažirano, skupna površina 141,80 m2, bivalni prostor 81,90 m2, balkon 7,10 m2, klet 33,50 m2, zidana garaža 16,10 m2, prekrasen vrt. Cena: 358.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 379.000 €, 118,60 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-41 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v Ljubljani na Funtkovi ulici, ki se nahaja v prvem nadstropju dvostanovanjske stavbe zgrajene 1929. Stanovanje obsega 118,6 m2 bruto površine, od tega 116,4 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 677.500 €, 271,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.08.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostori, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1977, P+1, skupna površina 271,00 m2. Cena: 677.500 EUR. Na odlični in lahko dostopni lokaciji za Bežigradom posredujemo pri prodaji poslovnih prostorov primernih za proizvodnjo, delavnico, skladiščenje, logistiko, orodjarstvo, obdelavo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vpisano v zk .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 70,60 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje zajema dnevno sobo z zaprtim balkonom, ki je izkoriščen za relax in računalniški prostor; dnevna soba je povezana z jedilnico, ki ima direkten, odprt prehod v kuhinjo. Stanovanje ima dve spalnici, eno večjo in eno manjšo. Iz hodnika je vhod tudi v shrambo. Stanovanje ima....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLAČILO TAKOJ. Kupim dvosobno stanovanje, z balkonom. Uporabne površine vsaj 40m2, znotraj ljubljanske obvoznice. V nižjih nadstropjih bloka (VP, 1, 2), z upravnikom. Stanovanja v hišah, deleži hiš, mansarde nas ne zanimajo. Če ima blok dvigalo, so sprejemljiva višja nadstropja. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 125.000 €, 51,50 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

I D oglasa: 490391008-518 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju Trgovskega centra WTC, na Dunajski cesti 158. Prostor je opremljen za pisarniško dejavnost. Zaradi lege v pritličju je primeren tudi za različne....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 825.000 €, 343,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

343 m2, kombiniran prostor, adaptiran l. 1998, 785 m2 zemljišča, parkirišče, prodamo. Cena: 825.000,00 EUR V Mostah, med Očesno kliniko in Zdravstvenim domom Moste, prodamo stavbo z dvema zemljiščema. Po podatkih geodetske uprave znaša bruto površina stavbe 343 m2, zemljišči skupaj....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 450.000 €, 188,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

188,8 m2, vrstna, zgrajena l. 1975, 149 m2 zemljišča, K+P+1+M, V mirnem in urejenem naselju vrstnih hiš v Zalogu prodamo vmesno vrstno hišo s funkcionalno razporeditvijo na štirih nivojih (klet, visoko pritličje, nadstropje, ostrešje). Hiša se nahaja na odlični lokaciji z razvito....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 580.000 €, 243,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

243,4 m2, dvojček, zgrajen l. 1963, adaptiran l. 1983, 673 m2 zemljišča, P+1+2+M, Hiša - dvojček na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 580.000,00 EUR Na Rudniku ob Dolenjski cesti posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše (enota dvojčka). Stavba je razdeljena na tri ločene stanovanjske....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 114.500 €, 48,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam lepo ohranjeno enosobno stanovanje .Pogled na vzhod. Dnevna soba z jedilnico 23,94m2; predsoba 3,48m2; kopalnica 6,18m2; kuhinja 5,6m2; balkon 4m2; klet 5,30m2. Parkirno mesto v garaži. Stanovanje opremljeno po meri. Vzdrževano. Dol pri Ljubljani GSM:040 575 326 .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

63,3 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1974, polklet, LJ. BEŽIGRAD, Plava laguna, gostinski lokal, 63,3 m2, zgrajen l. 1974, polklet, priljubljena lokacija, prodamo. Cena: 150.000,00 EUREnerg. razred: C(35 - 60 kWh/ m2a), prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Dodaten opis Posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 850.000 €, 359,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

359,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, 1.090 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR Le sreljaj iz centa Ljubljane, v neposredni bližini Ljubljanice in kopališča Vevče, se na res odlični lokaciji v Vevčah nahaja objekt,ki je v postopku spreminjanja gradbenega dovoljenja, zgrajen....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 695.000 €, 299,00 m2 cca 2320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

299 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2015, 509 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 695.000,00 EUR Tomačevo - na koncu slepe ulice, prodamo prostorno samostojno hišo, zgrajeno leta 1977, s skupno neto tlorisno površino 299,50 m² in pripadajočim zemljiščem v velikosti 509 m².....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 220.000 €, 95,00 m2 cca 2320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

NETO TLORISNE POVRŠINE 1. Predprostor 3,79 m2 2. Otroška soba 12,32 m2 3. Kuhinja 10,14 m2 4. Jedilnica 9,74 m2 5. Dnevna soba 17,28 m2 6. Hodnik 3,71 m2 7. Garderoba 7,31 m2 8. Kopalnica 5,75 m2 9. Spalnica 11,07 m2 10. Soba 10,50 m2 11. Kopalnica 3,32 m2 SKUPAJ: 94,93 m2 12. Balkon....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Trnovo, 540.000 €, 233,90 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-205 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ljubljani v naselju Trnovo je naprodaj stanovanjska hiša in 2 ločeni stanovanji v pritličju. Če iščete hišo za večjo družino ali za oddajanje, je to hiša za vas. Hiša sestoji iz 3 etaž. Glavni bivalni del je v 1. nadstropju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Vič, 120.000 €, 52,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.indomio.si

52,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1981, 2/2 nad., prodamo. Cena: 120.000,00 EUR V poslovni stavbi Gruda na Tržaški 132 prodamo svetel, urejen in lično opremljen pisarniški prostor s pripadajočim parkirnim mestom. Prostor je s stekleno steno pregrajen na dve ločeni pisarni ter s pisarniškim....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje v Zupančičevi jami - novi del. Vsaj 65m2 bivalne površine z balkonom in kletno garažo. Zaželeno višje nadstropje. Lahko v prvotnem stanju. Ponudbe na zupjama@gmail.com. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, 549.000 €, 240,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Samostojna hiša na ravni sončni parceli z vsemi priključki (elektrika 2X, telekomunikacija, voda NA PARCELI), ima gradbeno dovoljenje, ter hišno številko. Hiša potrebna temeljite prenove ali nadomestne gradnje. Mirna lokacija v naravi z hitrim dostopom do obvoznice (1 minuta).Hiša....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 499.000 €, 226,60 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

I D oglasa: 490191115-10 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hiše dvojček v Polju. Vseskozi temeljito adaptirana in vzdrževana stavba je bila zgrajena leta 1962. Objekt ima po podatkih Geodetske uprave RS 226,6 m2 neto tlorisne površine, od tega 130,5 m2 uporabne....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 598.000 €, 272,80 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-103 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Viču ob cesti v Gorice posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše. Stavba je razdeljena na tri ločene stanovanjske enote, ki omogočajo bivanje treh družin. Objekt je bil zgrajen leta 1988. Skupne površine je po podatkih GURS-a....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Zupančičeva Jama, 590.000 €, 273,00 m2 cca 2160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2024.,

www.indomio.si

273 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1990, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Ljubljana, Zupančičeva jama, Štihova ulica, v poslovno stanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1990, etažnost 3K+P+7N, prodamo za poslovno storitveno dejavnost, poslovni prostor skupne površine 273 m2, ki v naravi....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 685.000 €, 318,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

318,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, 704 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 685.000,00 EUR Na idilični lokaciji, ob gozdu, na obrobju Ljubljane, v naselju družinskih hiš prodamo samostojno hišo, ki stoji na ravni pravokotni parceli. Dovolj blizu ene največjih mestnih vpadnic,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 180.000 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je trisobno komfortno obnovljeno v letu2008,centralno ogrevano,kabelskaTV,brezžični internet.V bližini je trgovina, avtobusna postaja,banka,šola . .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Črnuče, 630.000 €, 294,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

294 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2025, prodamo. Cena: 630.000,00 EUR Na prodaj hiša + dve ločeni stanovanji/garsonjeri z odličnim donosom – Črnuče, Ljubljana Na izjemni lokaciji v Črnučah je naprodaj prostorna stanovanjska hiša, ki že danes ustvarja stabilen prihodek....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dravlje, 688.000 €, 322,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

322 m2, vrstna, zgrajena l. 1989, 268 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 688.000,00 EUR SANJSKA PRILOŽNOST V ŠIŠKI - DRAVLJE – PROSTOR IN MIR SREDI MESTA Vrstna hiša – 268 m² parcele, 322 m² neto tlorisne izmere Lokacija, ki nudi vse. Banka, pošta, šola, vrtec, trgovina in avtobusna postaja....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 459.000 € na 430.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Vič, 430.000 €, 203,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.10.2025 - 459.000 €
19.02.2026 - 430.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

203,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, adaptirana l. 2016, 231 m2 zemljišča, P+1/1 nad., stanovanjska hiša s 3 ločenimi stanovanjskimi enotami, možnost oddajanja 2eh enot v pritličju, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Ljubljana - Trnovsko predmestje / Večja stanovanjska hiša s 3 ločenimi....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večje 1,5- sobno ali dvosobno stanovanje, cca 40 m2, v širšem centru Ljubljane, vseljivo takoj, lastništvo zemljiško knjižno urejeno, kupim takoj. Brez posrednika. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 248.000 €, 114,00 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vpisano v zemljiško knjigo .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Sostro, 475.000 €, 227,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

227,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 897 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne stanovanjske hiše v Sostrem, ki se nahaja na veliki parceli (897 m2), v naselju, blizu šole in trgovine ter vse ostale potrebne infrastrukture. Od avtobusnega postajališča je oddaljena cca....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 790.000 €, 382,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

382 m2, vrstna, zgrajena l. 1993, adaptirana l. 2013, 404 m2 zemljišča, K+P+M, 382 m2, vrstna, zgrajena l. 1993, adaptirana l. 2013,404 m2 zemljišča, K+P+M, Vrstna hiša z velikim vrtom na vrhunski lokaciji - mestno udobje v objemu narave, prodamo, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR Vrstna....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 360.000 €, 175,00 m2 cca 2060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša je delno opremljena. Stoji na robu zazidljivega območja. Primerna je za takojšnjo vselitev ali gradnje na parceli. Zazidljivi del parcele meri 1492 m2, gozd pa 850 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 449.000 €, 137,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3,5-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Stanovanje je bilo izdelano 2022 (nova nosilna konstrukcija, izolacija, tla, okna, stene,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 950.000 €, 467,40 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Izjemna poslovna priložnost v Kodeljevem .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Vič, 499.000 €, 246,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor - gostinski lokal, Ljubljana Vič, zgrajeno l. 1998, prenovljeno l. 2022, K+P, skupna površina 246,70 m2. Cena: 499.000 EUR. V poslovno stanovanjski soseski na Viču prodamo gostinski lokal – restavracijo, ki predstavlja samostojni objekt in obsega klet ter pritličje.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo 2-3 sobno stanovanje v Centru ali bližini centra. Cena do 120000€. Zasebna ponudba. Hitro placilo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Funkcionalna razporeditev in dobra soseska .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 300.000 €, 151,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

151,3 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2000, 1/1 nad., prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega in svetlega 4,5 sobnega stanovanja v hiši na mirni lokaciji. Stanovanje je sestavljeno iz vstopnega hodnika s stopniščem, velike dnevne sobe z izhodom....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 790.000 €, 240,00 m2 cca 3290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-174 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prostorne hiše z vrtom na Rudniku. Hiša je bila zgrajena leta 1994 in stoji na parceli v izmeri 911m2. Hiša obsega 240 m2 neto površine od tega 126 m2 uporabne površine. Lahko se preuredi v dve stanovanji.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za gotovino. Takoj. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 145)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!