• GoHome Professional
prodaja nepremičnin ljubljana do 578 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • prodaja nepremičnin ljubljana do 578 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnin ljubljana do 578 m2

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnin ljubljana do 578 m2" je bilo najdenih 284 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.267 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 550 m2 (malo manjši)
    • 610 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 260000 eur
    • do 320000 eur (povprečna cena)
    • do 390000 eur
    • do 3200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 289.000 €, 79,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

79 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 2. nad., Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejeni večstanovanjski hiši v mirnem in urejenem naselju Šentvid, v Občini Ljubljana. Stanovanju pripada parkirišče in lastniška garaža za parkiranje dveh manjših vozil, prodamo. Cena: 289.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 52.000 €, 75,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

LJ. ŠIŠKA-Šmartno pod Šmarno goro, 75 m2, 2-sobno-izredna priložnost-še nedokončana mansarda, lepa, svetla, sončna, atraktivna lokacija, veliko zelenja, lep razgled, poleg osnovne šole, prodam.Mansarda je v fazi popolne adaptacije zato ima kupec še možnost vpliva na končno podobo,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 485.000 €, 75,00 m2 cca 6470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana - Šentvid, zgrajeno l. 1913, popolnoma prenovljeno l. 2025, VP./1. nad., v večstanovanjski hiši, neto tlorisna površina 142,70 m2, uporabna površina 75,60 m2, terasa 58,60 m2, parkirno mesto 36,00 m2. Cena: 485.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 225.000 €, 74,40 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

VSI PRIKLJUČKI INDIVIDUALNI, DVIGALO... .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 128.000 €, 74,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V ceni stanovanja je vračunana urejena zidana garaža v nizu z samostojno elektriko in pralnim prostorom. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

2,5 sobno 74 m2 (hodnik, wc, kopalnica wc, kuhinja z dnevno, kabinet, spalnica, zastekljen balkon), opremljeno, klima, shramba-klet 6,3 m2, garaža-klet 20,7 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 376.329 €, 73,00 m2 cca 5160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2024.,

www.indomio.si

73,79 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2025, 121 m² zemljišča, pritličje, zanimiva priložnost za kakovostno bivanje v idiličnih Dobrunjah. Začela se je gradnja simetričnega dvojčka P+1+Po s štirimi stanovanji, dve pritlični 3 sobni stanovanji in dve 4 sobni stanovanji v nadstropju in mansardi....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 390.000 €, 73,00 m2 cca 5340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 1. nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Na eni izmed mirnejših ulic za Bežigradom prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno trosobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju urejene večstanovanjske stavbe. Stanovanje vas bo navdušilo s funkcionalnim....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, Po dogovoru, 85,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Menjam za večje stanovanje v centru Ljubljane z doplačilom. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 345.000 €, 72,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

72,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, 11/12 nad., 3 - sobno stanovanje Lj - Moste, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja na odlični lokaciji v Mostah v Ljubljani na Kajuhovi ulici. Stanovanje se nahaja v enajstem nadstropju večstanovanjske stavbe....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 305.000 €, 71,00 m2 cca 4300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

71,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2006, P/2 nad., Prodamo funkcionalno trisobno stanovanje v pritličju stanovanjske hiše na Viču (Dolgi most), prodamo. Cena: 305.000,00 EUR Na odlični strateški lokaciji na Viču (Dolgi most), ki povezuje Ljubljano z obrobjem, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 70,60 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje zajema dnevno sobo z zaprtim balkonom, ki je izkoriščen za relax in računalniški prostor; dnevna soba je povezana z jedilnico, ki ima direkten, odprt prehod v kuhinjo. Stanovanje ima dve spalnici, eno večjo in eno manjšo. Iz hodnika je vhod tudi v shrambo. Stanovanje ima....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 264.000 €, 70,20 m2 cca 3760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-146 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dvosobnega staromeščanskega stanovanja na Njegoševi cesti 6J, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1927, brez dvigala. Stanovanje obsega 70,2 m2 neto površine, od tega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 107.000 €, 70,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupujem stanovanje bivalne površine od 60m2 do 80m2 to pomeni 2,5 sobno ali 3 sobno. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Funkcionalna razporeditev in dobra soseska .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 216.700 €, 70,00 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191124-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v centru Ljubljane, na Šmartinski ulici posredujemo pri prodaji prostornega 3-sobnega, dupleks stanovanja, ki po GURSu meri 45m2, zaradi predelave in izdelave mansardne spalnice pa meri veliko več....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 375.000 €, 68,00 m2 cca 5520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

68,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1961, adaptirano l. 2025, VP/4 nad., prodamo. Cena: 375.000,00 EUR Na Potrčevi ulici v naselju Vodmat se prodaja 3,5 sobno stanovanje, velikosti 68,7 m2. Nahaja se v visokem pritličju od 4 nadstropij. L.2025 je bilo v celoti obnovljeno. Sestavljeno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 67,80 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.07.2018.,

www.mp-projekt.si

V mirni soseski za Bežigradom prodamo svetlo in prijetno trisobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega bloka. Stanovanje je bilo popolnoma obnovljeno l. 2007 s kvalitetnimi materiali. Pohištvo je izdelano po meri in je visokega kakovostnega in cenovnega razreda, prav tako tudi vsa oprema....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 250.000 €, 67,40 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Poslovni prostor se nahaja v nizkem pritličju večje poslovne stavbe. Poslovni prostor je bil generalno obnovljen leta 2016. Obnova je pomenila generalni poseg v prostor in izdelavo lokala na novo v celoti. Prostor je urejen tako, da je primeren za opravljanje storitvene dejavnosti,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 227.000 €, 66,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.mp-projekt.si

Naprodaj je sveto, popolnoma prenovljeno pritlično stanovanje v dvostanovanjski hiši z lastnim vhodom . V neposredni bližini se nahajajo: trgovina, pekarna (24/7), lekarna, pošta, banke, papirnica, zdravstveni dom, knjižnica, vrtci, šole, nedaleč stran pa tudi nakupovalni center Aleja....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 375.000 € na 348.000 € z dne 16.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 348.000 €, 66,00 m2 cca 5270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 375.000 €
16.03.2026 - 348.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1973, 11/14 nad., Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 348.000,00 EUR Stanovanje, kjer Ljubljana postane panorama! Bratovševa ploščad 8, Ljubljana. Pogled na Ljubljano. Dve parkirni mesti. 66,2m² + balkon + klet....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 359.000 €, 66,00 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

66,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1972, 1. nad., prodamo. Cena: 359.000,00 EUR PRODAJA: LJUBLJANA MOSTE – 3-sobno stanovanje z balkonom V mirnem in urejenem delu Most prodamo svetlo, funkcionalno in prijetno 3-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 275.000 €, 65,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2024.,

www.visa.si

Na Fužinah iščemo 2-3 sobno stanovanje z balkonom. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje v Zupančičevi jami - novi del. Vsaj 65m2 bivalne površine z balkonom in kletno garažo. Zaželeno višje nadstropje. Lahko v prvotnem stanju. Ponudbe na zupjama@gmail.com. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 362.000 €, 65,00 m2 cca 5570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2025, 11/14 nad., prodamo. Cena: 362.000,00 EUR Popolnoma prenovljeno stanovanje z odprtim razgledom – Štepanjsko naselje Na odlični lokaciji na Jakčevi ulici v Štepanjskem naselju prodamo izjemno svetlo, funkcionalno in v celoti prenovljeno....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 349.000 € na 340.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 340.000 €, 64,30 m2 cca 5290 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.04.2026 - 349.000 €
25.04.2026 - 340.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.mp-projekt.si

DOLENJSKA CESTA – popolnoma prenovljeno 3‑sobno stanovanje (64,3 m²) s parkiriščem Na prodaj je izjemno prijetno, svetlo in moderno prenovljeno stanovanje v tri stanovanjskem objektu na Rudniku. Stanovanje je bilo leta 2023 v celoti obnovljeno z materiali višjega kakovostnega razreda....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 295.000 €, 64,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

64,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje 64 m2 v VI nadstropju komplet obnova 2015 .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Savsko Naselje, 350.000 €, 64,00 m2 cca 5470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Ljubljana - Savsko naselje, zgrajeno l. 1957, VP./5. nad. v večstanovanjski stavbi, neto tlorisna površina 64,80 m2, bivalni prostor 64,80 m2. Cena: 350.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Na izredno priljubljeni....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 349.000 € na 340.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 340.000 €, 64,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 369.000 €
09.04.2026 - 349.000 €
30.04.2026 - 340.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

64,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1935, adaptirano l. 2025, VP/1 nad., povsem prenovljeno, opremljeno, prostorno, parkirno mesto, loža, shramba, funkcionalna razporeditev, vpisano v ZK, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Ljubljana - Rudnik / Povsem prenovljeno 3-sobno stanovanje / Pripadajoče....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 275.000 €, 63,20 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.novdom.si

Na zelo zaželjeni lokaciji na Viču, ob Tržaški cesti, je naprodaj funkcionalno in svetlo 3-sobno stanovanje , ki predstavlja odlično priložnost tako za bivanje kot tudi za investicijo. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

63,3 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1974, polklet, LJ. BEŽIGRAD, Plava laguna, gostinski lokal, 63,3 m2, zgrajen l. 1974, polklet, priljubljena lokacija, prodamo. Cena: 150.000,00 EUREnerg. razred: C(35 - 60 kWh/ m2a), prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Dodaten opis Posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 230.000 €, 63,00 m2 cca 3650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

na atraktivni lokaciji,v obratovanju, možnost prehrane, gostinski vrt, garažni boks, zmljiška knjiga .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Svetlo stanovanje, obrnjeno na južno stran. Izhod na atrij in pot do garaže, z razgledom na vrtove. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2000. Okna so bila menjana leta 2011, takrat je bil vgrajen prezračevalni sistem, ki skrbi za primerno vlažnost zraka. Ogrevanje na mestni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 268.000 €, 61,60 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.gradex.si

V prijetnem, zelenem in vse bolj zaželenem delu Ljubljane , v Zalogu, je naprodaj svetlo, prostorno in skrbno vzdrževano 2,5-sobno stanovanje , ki s svojo funkcionalno razporeditvijo, delnimi prenovami in prijetno atmosfero predstavlja odlično priložnost za ustvarjanje udobnega doma,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 324.000 €, 61,20 m2 cca 5290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.visa.si

V Lj- Šentvidu na mirni lokaciji umaknjeni od hrupa je naprodaj funkcionalno dvosobno stanovanje v izmeri 62,10m² s kletno shrambo v izmeri ca 4m², ki se nahaja v 1. nadstropju nizkega urejenega in redno vzdrževanega stanovanjskega objekta. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Viču v neposredni bližini Interspara prodamo 2-sobno stanovanje, 3 nadstropje, urejen lepo vzdrževan blok, brez dvigala, vsi priključki. Vseljivo po dogovoru (lahko tudi takoj) .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 268.000 €, 61,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

61,6 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 3/4 nad., delno prenovljeno, svetlo, optimalna razporeditev, balkon z odprtim pogledom na okolico, odlična lokacija, bližina infrastrukture, prodamo. Cena: 268.000,00 EUR V prijetnem, zelenem in vse bolj zaželenem delu Ljubljane, v Zalogu, je....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 419.000 €, 72,60 m2 cca 5770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.visa.si

REZERVIRANO ! .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 309.000 €, 60,10 m2 cca 5140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega predsobo, kuhinjo z dnevno sobo, kopalnico, ločen wc, velik hodnik (atrij), manjši pregradni dnevni prostor oz. kabinet/otroška soba ter prostorno spalnico s pogledom na Slovensko cesto. Prostori so orientirani proti vzhodu (notranje dvorišče) in zahodu (Slovenska....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo 2-3 sobno stanovanje v Centru ali bližini centra. Cena do 120000€. Zasebna ponudba. Hitro placilo. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 285)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

Vezana iskanja

  • nepremičnine LJUBLJANA