• GoHome Professional
prodaja nepremičnin ljubljana do 578 m2 zadnjih 7 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • prodaja nepremičnin ljubljana do 578 m2 zadnjih 7 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnin ljubljana do 578 m2 zadnjih 7 dni zadnjih 14 dni do 4400 eur/m2 najdražje

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnin ljubljana do 578 m2 zadnjih 7 dni zadnjih 14 dni do 4400 eur/m2 najdražje" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.398 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 550 m2 (malo manjši)
    • 610 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 4100 eur/m2 (malo cenejši)
    • 4600 eur/m2 (malo dražje)
    • do 380000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.499.000 €, 388,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

388,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 613 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.499.000,00 EUR V Bežigradu prodamo samostojno hišo V mirni ulici v Bežigradu prodamo izjemno samostojno, družinsko hišo, ki združuje vrhunsko kakovost gradnje, sodobne tehnološke rešitve in premišljeno razporeditev....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 885.000 €, 223,00 m2 cca 3970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

223,6 m2, dvojček, zgrajen l. 1988, adaptiran l. 2025, 309 m2 zemljišča, popolnoma prenovljeno, opremljeno, garaža, prodamo. Cena: 885.000,00 EUR Vrhunsko prenovljen dom za tiste, ki iščejo kakovost brez kompromisov. Na mirni in urejeni lokaciji v Šentvidu posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 690.000 €, 164,00 m2 cca 4210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

164,4 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1983, 8/9 nad., dupleks s savno, teraso in izjemnimi razgledi v eni najbolj zaželenih sosesk, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega 5-sobnega stanovanja v trnovskih blokih - eni najbolj zaželenih sosesk v Trnovem. Nahaja....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'prodaja nepremičnin ljubljana do 578 m2 zadnjih 7 dni zadnjih 14 dni do 4400 eur/m2 najdražje'
475.000 €
470.000 €
400.000 €
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 565.000 €, 133,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

133,4 m2, dvojček, zgrajen l. 2008, prodamo. Cena: 565.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvojčka v Ljubljani (Rudnik) Za prodajo je na voljo prijeten in moderen dvojček, ki združuje prostornost, funcionalnost in domačnost. Dvojček nahaja se na odlični in mirni lokaciji na obrobju....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 398.000 €, 86,00 m2 cca 4630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

86 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 1980, 522 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST – SODOBNA HIŠA V IDILIČNI LOKACIJI MOSTE - ZALOG –delno obnovljena hiša (2025) s 412 m² parcele in 86,5 m² stanovanjske površine. Predstavljamo vam delno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 376.000 €, 88,00 m2 cca 4270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

88,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1932, adaptirano l. 2020, 1/3 nad., prodamo. Cena: 376.000,00 EUR Za Bežigradom - Fondovi bloki, se prodaja svetlo 2-sobno meščansko stanovanje. Obsega 88,3 m2 in se nahaja v prvem nadstropju od treh. Bivalne površine je 70 m2. Stanovanju pripada še večja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 370.000 €, 95,00 m2 cca 3900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

95,23 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 370.000,00 EUR Na prodaj je trisobno mansardno stanovanje površine 87,3 m2, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje obsega tri sobe, spalnico, veliko dnevno sobo z jedilnico....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 300.000 €, 151,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

151,3 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2000, 1/1 nad., prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega in svetlega 4,5 sobnega stanovanja v hiši na mirni lokaciji. Stanovanje je sestavljeno iz vstopnega hodnika s stopniščem, velike dnevne sobe z izhodom....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 295.000 €, 64,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

64,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 289.000 €, 79,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

79 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 2. nad., Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejeni večstanovanjski hiši v mirnem in urejenem naselju Šentvid, v Občini Ljubljana. Stanovanju pripada parkirišče in lastniška garaža za parkiranje dveh manjših vozil, prodamo. Cena: 289.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Posavje, 275.000 €, 103,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

103,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1925, Prijetno stanovanje za Bežigradom - Savlje, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR V mirni in priljubljeni soseski Ježica, na odlični lokaciji v Ljubljani, posredujemo pri prodaji izjemno prijetnega stanovanja v dvostanovanjski stavbi, ki združuje domačnost,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-12 (od skupaj 12)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!