• GoHome Professional
prodaja nepremičnin ljubljana do 580 m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • prodaja nepremičnin ljubljana do 580 m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnin ljubljana do 580 m2 padla cena

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnin ljubljana do 580 m2 padla cena" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.743 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 550 m2 (malo manjši)
    • 610 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 270000 eur
    • do 340000 eur (povprečna cena)
    • do 410000 eur
    • do 3400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-18%

Spremembe cen iz 790.000 € na 650.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Golovec, 650.000 €, 529,00 m2 cca 1230 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.04.2026 - 790.000 €
07.05.2026 - 650.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

529 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 7.531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Samostojna hiša (529 m2) z velikim zemljiščem Parcela v izmeri 7.531 m2 (od tega 1.200 m2 stavbenih) ima naslednje priključke: elektriko in vodo iz lastne vrtine. Hiša ni priključena na kanalizacijo....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 520.000 € na 490.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 490.000 €, 313,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 520.000 €
25.03.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Odlična lokacija dvignjena nad Ljubljanskem barjem je na voljo hiša na Rudniki v bližini gozda in odprtim pogledom iz balkona na Krim, Ljubljansko barje, čudovita sončna J lega. Hiša ponuja zelo praktično lokacijo in super prometne povezave. Do LPP je 250m , AC pa je oddaljena minuto....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 460.000 € na 440.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 440.000 €, 239,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 460.000 €
07.05.2026 - 440.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

239,41 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1969, adaptiran l. 2010, prodamo. Cena: 440.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST - Naprodaj je gostinski lokal v dveh etažah z velikim potencialom, ki se nahaja na eni najbolj frekventnih lokacij v centru - ob Dunajski cesti v Bežigradu. Število sedišč....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'prodaja nepremičnin ljubljana do 580 m2 padla cena'
330.000 €
372.000 €
295.000 €
 
-6%

Spremembe cen iz 459.000 € na 430.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Vič, 430.000 €, 203,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.10.2025 - 459.000 €
19.02.2026 - 430.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

203,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, adaptirana l. 2016, 231 m2 zemljišča, P+1/1 nad., stanovanjska hiša s 3 ločenimi stanovanjskimi enotami, možnost oddajanja 2eh enot v pritličju, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Ljubljana - Trnovsko predmestje / Večja stanovanjska hiša s 3 ločenimi....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 309.000 € na 279.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 279.000 €, 95,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 348.000 €
16.10.2025 - 309.000 €
19.02.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

95 m², ordinacija, zgrajena l. 1996, P/2 nad., prodaja se poslovni prostor v pritličju, neposredni dostop iz ulice, v 2 etažah, ki ima vsaka svoj WC, spodaj 58 m² + galerija 37 m² trenutno je notri gostinski lokal, prostor je namenjen za različne dejavnosti; trgovina, ambulanta, kozmetični....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 309.000 € na 279.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 348.000 €
16.10.2025 - 309.000 €
19.02.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

95 m², gostinski lokal, zgrajen l. 1996, VP/2 nad., gostinski lokal/bar, v obratovanju, z redimi gosti se nahaja v 2 etažah v skupni izmeri 95 m² +14 m² kleti-shrambe, zunaj mu pripada tudi terasa v izmeri 30 m² (9 miz), kompletno opremljen, vseljiv, dobro delujoč, delovni čas od....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 375.000 € na 348.000 € z dne 16.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 348.000 €, 66,00 m2 cca 5270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 375.000 €
16.03.2026 - 348.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1973, 11/14 nad., Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 348.000,00 EUR Stanovanje, kjer Ljubljana postane panorama! Bratovševa ploščad 8, Ljubljana. Pogled na Ljubljano. Dve parkirni mesti. 66,2m² + balkon + klet....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 349.000 € na 340.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 340.000 €, 64,30 m2 cca 5290 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.04.2026 - 349.000 €
25.04.2026 - 340.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.mp-projekt.si

DOLENJSKA CESTA – popolnoma prenovljeno 3‑sobno stanovanje (64,3 m²) s parkiriščem Na prodaj je izjemno prijetno, svetlo in moderno prenovljeno stanovanje v tri stanovanjskem objektu na Rudniku. Stanovanje je bilo leta 2023 v celoti obnovljeno z materiali višjega kakovostnega razreda....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 349.000 € na 340.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 340.000 €, 64,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 369.000 €
09.04.2026 - 349.000 €
30.04.2026 - 340.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

64,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1935, adaptirano l. 2025, VP/1 nad., povsem prenovljeno, opremljeno, prostorno, parkirno mesto, loža, shramba, funkcionalna razporeditev, vpisano v ZK, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Ljubljana - Rudnik / Povsem prenovljeno 3-sobno stanovanje / Pripadajoče....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 268.000 € na 258.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 258.000 €, 42,00 m2 cca 6140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.05.2026 - 268.000 €
14.05.2026 - 258.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

42 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1958, 1. nad., prodamo. Cena: 258.000,00 EUR ODLICNA LOKACIJA – VAŠE ZAVETJE V SREDISCU MESTA Redka priložnost za tiste, ki jim lokacija pomeni vse! Predstavljamo vam dvosobno stanovanje (42 m²) na Taboru – kosu mesta, kjer utrip prestolnice diha skupaj....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 85.000 € na 83.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 83.000 €, 29,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 85.000 €
14.05.2026 - 83.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, pritličje, Opremljen gostinski prostor skupaj s teraso, takoj na razpolago za delovanje. Primeren za vse letne čase zaradi notranjega odprtega prostora in zunanje terase, prodamo. Cena: 83.000,00 EUR Poslovni prostor – Opremljen gostinski lokal....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 144.990 € na 139.990 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 139.990 €, 23,00 m2 cca 6090 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.05.2026 - 144.990 €
14.05.2026 - 139.990 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

23,24 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, 2/4 nad., prodamo. Cena: 139.990,00 EUR Zelo lepa delno opremljena in adaptirana garsonjera v Štepanjskem naselju, vpisana ZK, vsi priključki. Kupec prevzame del placuia za posredovanje v višini 3% + DDV od dogovorjene cene. .

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 35.000 € na 33.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Garaža, LJUBLJANA, Vič, 33.000 €, 10,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.01.2026 - 38.000 €
29.01.2026 - 35.000 €
19.02.2026 - 33.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

10,8 m2, garaža, zgrajena l. 1973, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR VIČ, nasproti Spara, 10,8 m2, garaza v triplexu na odlicni lokaciji. Garaža se nahaja v zgornji etaži, je prostorna, svetla, z novimi garažnimi vrati. Pogoj lastnika za sklenitev posla: kupec plača davek na promet nepremičnin....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 14)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr