• GoHome Professional
prodaja nepremičnin ljubljana do 610 m2 najceneje - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • prodaja nepremičnin ljubljana do 610 m2 najceneje - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnin ljubljana do 610 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnin ljubljana do 610 m2 najceneje" je bilo najdenih 286 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.249 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 580 m2 (malo manjši)
    • 640 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 260000 eur
    • do 320000 eur (povprečna cena)
    • do 390000 eur
    • do 3200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 790.000 €, 154,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje – penthouse, Ljubljana Dravlje, zgrajeno l. 2009, 3./3. nad., bruto površina 154,20 m2, neto površina 85,30 m2, terasa/balkon 60,20 m2, klet 8,70 m2. Cena: 790.000 EUR. Na mirni in zelo iskani lokaciji v Dravljah prodamo izjemno prostoren, svetel in razgleden penthouse,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 790.000 €, 124,00 m2 cca 6370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

124,8 m2, 5 in večsobno, "penthouse", zgrajeno l. 2002, Ko razgled postane način življenja - duplex Bežigrad, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij za Bežigradom je na voljo prostorno in svetlo duplex stanovanje, ki združuje udobje sodobnega....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Jarše, 800.000 €, 651,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

651 m2, skladišče, zgrajeno l. 1921, 816 m2 zemljišča, skladišče s trgovino in parkirnimi mesti na območju bivše tovarne Saturnus, prodamo. Cena: 800.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 651 m2 velikega poslovnega prostora in parkirnih mest na 150 m2 zemljišča na območju bivše tovarne....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 825.000 €, 343,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

343 m2, kombiniran prostor, adaptiran l. 1998, 785 m2 zemljišča, parkirišče, prodamo. Cena: 825.000,00 EUR V Mostah, med Očesno kliniko in Zdravstvenim domom Moste, prodamo stavbo z dvema zemljiščema. Po podatkih geodetske uprave znaša bruto površina stavbe 343 m2, zemljišči skupaj....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 850.000 €, 359,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

359,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, 1.090 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR Le sreljaj iz centa Ljubljane, v neposredni bližini Ljubljanice in kopališča Vevče, se na res odlični lokaciji v Vevčah nahaja objekt,ki je v postopku spreminjanja gradbenega dovoljenja, zgrajen....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, 850.000 €, 276,00 m2 cca 3080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-162 Ogled oglasa na strani ponudnika LJUBLJANA OKOLICA, ZAPOTOK PRI LJUBLJANI - IG POSEST TER NADSTANDARDNA HIŠA NA ČUDOVITI LOKACIJI 20 MIN DO LJUBLJANE Novemu lastniku je na voljo čudovita hiša neto tlorisne površine 275,7 m2, na zemljišču 1.483 m2 v objemu....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Center, 864.800 €, 217,30 m2 cca 3980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vgrajeno je stavbno pohištvo višjega cenovnega razreda (Alu-les z Alu-senčili na električni pogon). Prostori so razporejeni v dveh etažah (P+1). PRITLIČJE je namenjeno dnevnemu bivanju: kabinet, dnevni prostor, kuhinja z jedilnico, shramba živil, dnevne sanitarije, utility (opc. kolesarnica),....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dolgi Most, 865.000 €, 312,00 m2 cca 2770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

312 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 846 m2 zemljišča, parkirišče, zelenica, prodamo. Cena: 865.000,00 EUR Na Viču v Ljubljani prodamo lepo urejeno in dobro vzdrževano samostojno družinsko hišo z zemljiščem 846 m2. Hiša je bila zgrajena leta 2007. V njej so urejene tri stanovanjske....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 870.000 €, 564,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2025.,

www.indomio.si

Dvostanovanjska hiša, Komenda – Moste, zgrajeno l. 1997, PK + VP + M, skupna površina 564,60 m2, bivalna površina 260,40 m2, površina parcele 810,00 m2, garaža 44,40 m2, shramba 35,60 m2, hodnik 30,9 m2, klet 136,70 m2, balkon 9,80 m2, terasa 77,70 m2. Cena: 870.000 EUR. OGLASU JE....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 885.000 €, 223,00 m2 cca 3970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

223,6 m2, dvojček, zgrajen l. 1988, adaptiran l. 2025, 309 m2 zemljišča, popolnoma prenovljeno, opremljeno, garaža, prodamo. Cena: 885.000,00 EUR Vrhunsko prenovljen dom za tiste, ki iščejo kakovost brez kompromisov. Na mirni in urejeni lokaciji v Šentvidu posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 890.000 €, 156,00 m2 cca 5710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

156,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2009, prodamo. Cena: 890.000,00 EUR Izpostavljam redko priložnost za nakup prostornega štirisobnega penthousa na Viču, le streljaj od vsega, kar ponuja središče Ljubljane. Stanovanje se nahaja v najvišjem, četrtem nadstropju in je obdano s terasami na....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 895.000 €, 163,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.kumi.si

Hiša na edinstveni lokaciji v Ljubljani , zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 255m² , sama hiša pa 163m² . Moderna arhitekturna....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 899.000 €, 350,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2024.,

www.kumi.si

razporeditev: - pritličje - dve stanovanjski enoti + kurilnica - nadstopje - dve stanovanjski enoti po cca. 65m², ločen vhod - mansarda - 5 sobno stanovanje v skupni izmeri 140m² z balkoni skupno stopnišče, ki vodi v vsako enoto Uporabne površine 290m². Priključki/adaptacija: - KATV,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 930.000 €, 168,00 m2 cca 5540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

168 m2, atrijska, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 2025, 422 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 930.000,00 EUR Vaše sanjsko bivanje: Popolnoma obnovljena atrijska hiša z neskončnimi možnostmi Popolnoma prenovljena in opremljena atrijska hiša s kakovostnimi materiali, ki se ne bo le odzivala....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 950.000 €, 467,40 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Izjemna poslovna priložnost v Kodeljevem .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 970.000 €, 269,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1967, P+1, skupna površina 269,40 m2, bivalni prostor 149,30 m2, garaža 22,40 m2, klet 15,80 m2, odprta terasa 53,40 m2, zimski vrt 16,80 m2, zemljišče 535,00 m2. Cena: 970.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 980.000 €, 550,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2025.,

www.indomio.si

550 m2, kombiniran prostor, s prehrano, zgrajen l. 1982, 3.800 m2 zemljišča, pritličje, Na odlični lokaciji blizu centra mesta in blizu AC priključka se prodaja večjie zemljišče z več poslovnimim stavbami, ki predstavljajo delavnico, skladišča in pisarne.Pred stavbami je dovolj prostora....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 995.000 €, 350,00 m2 cca 2840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

350,3 m2, dvojček, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2007, 376 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 995.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji hiše dvojčka z vrtom za Bežigradom. Hiša je bila zgrajena leta 1962 in popolnoma adaptirana leta 2007. Stoji na parceli v izmeri 376m2. Obsega 350,3 m2 neto....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.050.000 €, 252,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2024.,

www.kumi.si

Dodaten opis: Hiša v izmeri 252m² etažnosti P+1 je bila zgrajena leta 2019 , s kvalitetnimi materiali ter izvajalci. Nahaja se na zemljišču velikosti 2732m² , del zemljišča je zazidljiv, del pa predstavlja kmetijsko zemljišče. Hiša je zadnja v ulici, kar omogoča veliko zasebnosti.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.097.000 €, 350,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.12.2025.,

www.indomio.si

350,3 m2, dvojček, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2007, 376 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.097.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji hiše dvojčka z vrtom za Bežigradom. Hiša je bila zgrajena leta 1962 in popolnoma adaptirana leta 2007. Stoji na parceli v izmeri 376m2. Obsega 350,3 m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.236.500 €, 465,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor - kombiniran prostor/delavnica, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1977, pritličje/P, skupna površina 465,00 m2. Cena: 1.236.500 EUR. Na odlični in lahko dostopni lokaciji za Bežigradom posredujemo pri prodaji poslovnih prostorov. V bližini je vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 1.390.000 €, 458,00 m2 cca 3040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor z izložbo – lokal/prodajalna, Ljubljana Center – Vila Urbana, zgrajeno l. 2008, prenovljeno l. 2015, medetaža v poslovno-stanovanjski stavbi, površina 458,10 m2. Cena: 1.390.000 EUR + DDV. Na frekventni lokaciji v neposredni bližini tržnice prodamo poslovni prostor....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

458,1 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2008, adaptiran l. 2015, 1. nad., prodamo. Cena: 1.390.000,00 EUR Poslovni prostor, kombiniran prostor, leto izgradnje 2008, prenovljen leta 2015, se nahaja v samem centru mesta. Poslovno stanovanjski objekt je umeščen na izjemno dostopni lokaciji....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.499.000 €, 388,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

388,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 613 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.499.000,00 EUR V Bežigradu prodamo samostojno hišo V mirni ulici v Bežigradu prodamo izjemno samostojno, družinsko hišo, ki združuje vrhunsko kakovost gradnje, sodobne tehnološke rešitve in premišljeno razporeditev....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 1.500.000 €, 450,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

450 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1980, pritličje, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR Na dobri lokaciji, v poslovni stavbi Emona, se prodaja poslovni prostor (450 m2). Poslovni prostor je sedaj urejen kot plesna dvorana, nudi pa tudi potencial za dejavnosti, ki bodo izkoristile lokacijo....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 1.500.000 €, 379,00 m2 cca 3960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2024.,

www.indomio.si

379 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 1.489 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR HIŠA S ČUDOVITIM VRTOM IN DELAVNICO - ZADOBROVA/LJUBLJANA OSNOVNE PREDNOSTI: izjemno lepa parcela na robu naselja zelo prostorna hiša in čudovit vrt delavnice in skladiščni prostorI mirna....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.600.000 €, 298,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

298,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1933, 761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.600.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba - Vila z zgodovino in dušo na prestižni bežigrajski lokaciji. Predstavljamo vam izjemno priložnost za osvojitev avtentične, samostojne vile iz leta 1933, ki združuje čar preteklosti....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Posavje, 1.690.000 €, 380,00 m2 cca 4450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

380 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 567 m2 zemljišča, K+P+1, V Savljah prodamo izjemno dovršeno vilo z enkratnimi, nezastrtimi pogledi na zelene površine. Vljudno vabljeni na ogled, prodamo. Cena: 1.690.000,00 EUR V Savljah prodamo sodoben objekt, ki prepriča z moderno zasnovo,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 1.790.000 €, 326,80 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.kumi.si

Na voljo hiša (dve enoti dvojčka) edinstveni lokaciji v Ljubljani, zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 470m² , hiša pa....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 1.856.800 €, 464,20 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Ekskluzivna vila ob reki Savi – dolgoročni najem .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.980.000 €, 509,00 m2 cca 3890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

509,3 m2, hiša, adaptirana l. 2022, 632 m2 zemljišča, P+1+2+M, Na odlični prestižni zelo zaželeni četrtni lokaciji LJ-Bežigrad se prodaja prostorna, popolnoma prenovljena moderna hiša dvojček z bazenom in stabilnim prihodkom od najema. Hiša s površino cca. 509 m2 s parcelo velikosti....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, Po dogovoru, 590,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvostanovanjska hiša z gospodarskim poslopjem, vsi priključki: voda, elektrika, kanalizacija, CTV, telefon, mestni plin .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, Po dogovoru, 85,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Menjam za večje stanovanje v centru Ljubljane z doplačilom. .

 
 
 
  Apartma, LJUBLJANA, Po dogovoru, 62,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

JEFTINI LUX NOVI APARTMANI U BEOGRADU, DEDINJE, GARAZA, PARKING, VLASNIK DIREKTNO, DOGOVOR! APARTMANI BEOGRAD ZA DNEVNI ODMOR SMESTAJ I PRENOCISTE U BEOGRADU Apartmani se nalaze u najekskluzivnijem i najbezbednijem delu Beograda, na Dedinju (diplomatska zona), udaljeni 100m od kapije....