• GoHome Professional
prodaja nepremičnin ljubljana do 610 m2 z atrijem - GoHome iskalnik nepremičnin
  • prodaja nepremičnin ljubljana do 610 m2 z atrijem - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnin ljubljana do 610 m2 z atrijem

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnin ljubljana do 610 m2 z atrijem" je bilo najdenih 18 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.992 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 580 m2 (malo manjši)
    • 640 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 320000 eur
    • do 400000 eur (povprečna cena)
    • do 480000 eur
    • do 4000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 620.000 €, 243,40 m2 cca 2550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-98 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Rudniku ob Dolenjski cesti posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše (enota dvojčka). Stavba je razdeljena na tri ločene stanovanjske enote, ki omogočajo bivanje treh družin. Objekt je bil zgrajen leta 1963. Skupne površine....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 580.000 €, 243,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

243,4 m2, dvojček, zgrajen l. 1963, adaptiran l. 1983, 673 m2 zemljišča, P+1+2+M, Hiša - dvojček na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 580.000,00 EUR Na Rudniku ob Dolenjski cesti posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše (enota dvojčka). Stavba je razdeljena na tri ločene stanovanjske....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 450.000 €, 188,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

188,8 m2, vrstna, zgrajena l. 1975, 149 m2 zemljišča, K+P+1+M, V mirnem in urejenem naselju vrstnih hiš v Zalogu prodamo vmesno vrstno hišo s funkcionalno razporeditvijo na štirih nivojih (klet, visoko pritličje, nadstropje, ostrešje). Hiša se nahaja na odlični lokaciji z razvito....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'prodaja nepremičnin ljubljana do 610 m2 z atrijem'
595.000 €
399.000 €
565.000 €
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 930.000 €, 168,00 m2 cca 5540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

168 m2, atrijska, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 2025, 422 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 930.000,00 EUR Vaše sanjsko bivanje: Popolnoma obnovljena atrijska hiša z neskončnimi možnostmi Popolnoma prenovljena in opremljena atrijska hiša s kakovostnimi materiali, ki se ne bo le odzivala....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 376.000 €, 110,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana Moste, zgrajeno l. 1900, obnovljena fasada in streha l. 1965, obnova oken l. 2015, stanovanje 110,90 m2, zemljišče 180,00 m2. Cena: 376.000,00 EUR. Na odlični lokaciji prodamo stanovanje z večjim lastniškim atrijem. Lokacija nudi hiter dostop do centra,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 569.000 €, 108,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

108,23 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1976, pritličje, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR Prostorno 4-sobno stanovanje z velikim atrijem – BS3 V mirnem in zelenem naselju BS3 prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno stanovanje z velikim atrijem, ki nudi veliko zasebnosti in stik z naravo.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 680.000 €, 107,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

107,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2011, adaptirano l. 2024, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR MODERNO 4-SOBNO ATRIJSKO STANOVANJE NA MIRNI LOKACIJI, 107,7 m², 2 PARKIRNI MESTI Na mirni in zeleni lokaciji na Vrhovcih prodamo prostorno, svetlo in opremljeno 4-sobno atrijsko stanovanje. Nahaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 319.000 €, 105,00 m2 cca 3040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – proizvodni/skladiščni/pisarna, Ljubljana Hrušica, zgrajeno l. 1960, prenovljeno l. 2000, P+1, vrstna stavba v industrijski coni, možnost bivanja, neto tlorisna površina 105,60 m2, 2x parkirno mesto, atrij 31,00 m2. Cena: 319.000 EUR. V industrijski coni tik ob Ljubljanici....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Posavje, 275.000 €, 103,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

103,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1925, Prijetno stanovanje za Bežigradom - Savlje, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR V mirni in priljubljeni soseski Ježica, na odlični lokaciji v Ljubljani, posredujemo pri prodaji izjemno prijetnega stanovanja v dvostanovanjski stavbi, ki združuje domačnost,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 465.000 €, 99,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2026.,

www.indomio.si

99,5 m2, 4-sobno, dupleks, zgrajeno l. 2002, 43 m2 zemljišča, pritličje, Eleganca bivanja v objemu narave - štirisobno duplex stanovanje v Nadgorici, Ljubljana, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR V eni izmed najbolj zaželenih in mirnih sosesk Ljubljane, v Nadgorici, je na voljo izjemno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 495.000 €, 79,00 m2 cca 6270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

79,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2022, adaptirano l. 2023, 45 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR ZA PRODAJO JE NA VOLJO MODERNO DUPLEKS STANOVANJE Z ATRIJEM Na izjemni lokaciji, v neposredni bližini vse pomembne infrastrukture, je na voljo čudovito zasnovano dupleks stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 376.329 €, 73,00 m2 cca 5160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2024.,

www.indomio.si

73,79 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2025, 121 m² zemljišča, pritličje, zanimiva priložnost za kakovostno bivanje v idiličnih Dobrunjah. Začela se je gradnja simetričnega dvojčka P+1+Po s štirimi stanovanji, dve pritlični 3 sobni stanovanji in dve 4 sobni stanovanji v nadstropju in mansardi....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 264.000 €, 70,20 m2 cca 3760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-146 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dvosobnega staromeščanskega stanovanja na Njegoševi cesti 6J, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1927, brez dvigala. Stanovanje obsega 70,2 m2 neto površine, od tega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Svetlo stanovanje, obrnjeno na južno stran. Izhod na atrij in pot do garaže, z razgledom na vrtove. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2000. Okna so bila menjana leta 2011, takrat je bil vgrajen prezračevalni sistem, ki skrbi za primerno vlažnost zraka. Ogrevanje na mestni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 309.000 €, 60,10 m2 cca 5140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega predsobo, kuhinjo z dnevno sobo, kopalnico, ločen wc, velik hodnik (atrij), manjši pregradni dnevni prostor oz. kabinet/otroška soba ter prostorno spalnico s pogledom na Slovensko cesto. Prostori so orientirani proti vzhodu (notranje dvorišče) in zahodu (Slovenska....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 295.000 €, 56,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

56 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2021, 373 m2 zemljišča, K+P, manjša stanovanjska hiša, dodatno gospodarsko poslopje oz. shramba, lep velik vrt oz. atrij s teraso, urejeni 2 spalnici, parkirno mesto, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Ljubljana - Vevče / Manjša stanovanjska....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 188.000 €, 42,00 m2 cca 4480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

42,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1932, 28 m2 zemljišča, PK/3 nad., 1 - sobno stanovanje - Polje, prodamo. Cena: 188.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 1-sobnega stanovanja, ki se nahaja v naselju Ljubljana Polje. Stanovanje je delno polkletno in nahaja v večstanovanjski stavbi zgrajeni....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-17 (od skupaj 17)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!