• GoHome Professional
prodaja nepremičnin ljubljana do 670 m2 čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • prodaja nepremičnin ljubljana do 670 m2 čim manjše - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnin ljubljana do 670 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnin ljubljana do 670 m2 čim manjše" je bilo najdenih 282 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.212 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 640 m2 (malo manjši)
    • 700 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 250000 eur
    • do 310000 eur (povprečna cena)
    • do 370000 eur
    • do 3100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina naj bo v Ljubljani. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Garsonjere izključene. Če ni dvigala kupim le od 1. do 3. nadstropja. Centralno ogrevanje. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 197.000 €, 50,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na mirni lokaciji v naselju Smrjene prodamo parcelo v velikosti 600m2. Na njej so sadovnjak, lesena brunarica z gradbenim dovoljenjem velikosti 5 x 5 m v dveh etažah in vrtna lopa. Brunarica ima hišno številko in je bila zgrajena leta 1994. Primerna je za vikend ali za bivanje. V....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za gotovino. Takoj. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 289.000 €, 51,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.indomio.si

51,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., Svetlo in popolnoma prenovljeno 3-sobno stanovanje v BS3, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji obnovljenega, svetlega in prostornega 3 sobnega stanovanja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 239.000 €, 51,00 m2 cca 4690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-220 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 1s stanovanja novogradnja LJUBLJANA - DOLGI MOST - CESARJEV GAJ Stanovanje ter blok je v fazi gradnje, predviden prevzem konec leta 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju novozgrajenega bloka in....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 125.000 €, 51,50 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

I D oglasa: 490391008-518 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju Trgovskega centra WTC, na Dunajski cesti 158. Prostor je opremljen za pisarniško dejavnost. Zaradi lege v pritličju je primeren tudi za različne....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Vič, 120.000 €, 52,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.indomio.si

52,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1981, 2/2 nad., prodamo. Cena: 120.000,00 EUR V poslovni stavbi Gruda na Tržaški 132 prodamo svetel, urejen in lično opremljen pisarniški prostor s pripadajočim parkirnim mestom. Prostor je s stekleno steno pregrajen na dve ločeni pisarni ter s pisarniškim....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 310.000 €, 52,00 m2 cca 5960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

52,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, 3/5 nad., v celoti prenovljeno, z balkonom, pogled na zelenico in drevje, prodamo. Cena: 310.000,00 EUR Prodamo stanovanje v bloku v bližini Gasilske brigade. Stanovanje je bilo v celoti kvalitetno prenovljeno leta 2010: novi estrihi, vse cevi od....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-6 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v pritličju dobro vzdrževane stanovanjsko-poslovne stavbe v Ljubljanskem Trnovem, zgrajene leta 1992. Trenutno v prostorih deluje čisto pravi Irish Pub - z dobro vpeljanim poslom lahko....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 222.000 €, 54,70 m2 cca 4060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-13 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 2,5-sobnega stanovanja na Viču, v neposredni bližini centra Ljubljane. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju stanovanjske stavbe, zgrajene l. 1961. Stanovanju pripada tudi prostorna in svetla garaža v....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 300.000 €, 55,00 m2 cca 5460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

55,7 m2, vrstna, zgrajena l. 1978, 126 m2 zemljišča, P+M, Pritlična Hiša Polje, Ljubljana, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Na prodaj je čudovita hiša v Polju, Ljubljana, ki ponuja idealno priložnost za mestno življenje, investicijo ali upokojitev. Nahaja se na mirni lokaciji z dobro....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 209.000 €, 55,90 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391016-9 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji trosobnega stanovanja, ki se nahaja v večstanovanjskem bloku v Šiški, zgrajenem leta 1961. Objekt leži v mirni ulici in je obdan z zelenimi površinami in drevesi. V bližini se nahaja vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je lahko v prvotnem stanju z nizkimi obratovalnimi stroški. Ponudbe s fotografijami pošljite na abc.cibic@siol.net , ali SMS na 031337639. Posrednikom ne nudimo provizije. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 295.000 €, 56,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

56 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2021, 373 m2 zemljišča, K+P, manjša stanovanjska hiša, dodatno gospodarsko poslopje oz. shramba, lep velik vrt oz. atrij s teraso, urejeni 2 spalnici, parkirno mesto, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Ljubljana - Vevče / Manjša stanovanjska....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 294.000 €, 56,00 m2 cca 5250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

56,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/4 nad., stan. je delno opremljeno, vseljivo takoj, brez bremen hipotek, delno obnovljeno 2024 (vsa okna in balkonska vrata), spalnica in kuhinja gledata na severozahod, dnevna soba na jugovzhod, iz dnevne sobe je prehod na balkon, ki ima čudovit....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Jarše, 257.000 €, 56,00 m2 cca 4590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

56,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1952, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., Želite kupiti nepremičnino na dobri lokaciji v manjšem objektu zase ali z namenom oddajanja? Tu je enkratna priložnost za vas, prodamo. Cena: 257.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja, predelanega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 231.600 €, 56,30 m2 cca 4110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191133-11 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega, obnovljenega 2-sobnega stanovanja v Šiški, ki po podatkih GURS-a meri 56,3 m2 neto tlorisne površine, od tega 47,7 m2 uporabne površine, balkon 4 m2 in shramba 4,6 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 319.000 €, 58,00 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

58,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, 3/9 nad., Na odlični lokaciji blizu centra mesta je naprodaj izjemno svetlo dvosobno stanovanje z zelo dobrim tlorisom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Nahaja se v večstanovanjskem objektu Plava laguna, kjer je vsa potrebna infrastruktura dosegljiva....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 229.000 €, 58,00 m2 cca 3950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

58,8 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1984, P/8 nad., odlična, frekventna lokacija nasproti fakultet, tik ob Dunajski cesti, možnost parkiranja tik za lokalom, utečen in delujoč gostinski lokal, z vsem inventarjem (vključen v ceno), prostor je primeren tudi za druge storitvene dejavnosti,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 306.000 €, 58,00 m2 cca 5280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

58,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2020, 2/2 nad., prodamo. Cena: 306.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito 2-sobno stanovanje s teraso, ki se nahaja na odlični lokaciji v Črnučah. Stanovanje je del manjšega večstanovanjskega bloka in se nahaja na vrhu stavbe, v 2.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 299.000 €, 58,00 m2 cca 5160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

58,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR To svetlo in dobro razporejeno dvosobno stanovanje se nahaja na odlični lokaciji na Viču, blizu obvoznice in le nekaj minut vožnje iz mestnega središča. Stanovanje ima funkcionalen tloris, saj so vsi prostori dostopni....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Dravlje, 46.960 €, 58,70 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.mp-projekt.si

Ljubljana – Dravlje, na odlični in lahko dostopni lokaciji, tik ob obvoznici, v poslovni stavbi oddamo poslovni prostor v izmeri 58,7m 2 . Kompletno opremljen. Razporeditev prostorov: hodnik, WC, večji pisarniški prostor z mini kuhinjo, ločena sejna soba. Stanje poslovnega prostora:....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 229.000 €, 58,80 m2 cca 3900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.gradex.si

Pogoj prodaje: kupec plača 2% DPN od zneska prodajne cene. BREZ AGENCIJSKE PROVIZIJE!! Vljudno vabljeni na ogled... .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 255.000 €, 59,00 m2 cca 4320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

59,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2012, P/2 nad., V Šentvidu se na odlični lokaciji prodaja stanovanje oziroma lokal primeren za frizersko, kozmetično dejavnost, trgovino ali pisarrna se nahaja v bližini vse infrastrukture in je trenutno prazen. Stanovanje je glede na lego primerno za....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 287.000 €, 59,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.visa.si

R E Z E R V I R A N O ! .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo 2-3 sobno stanovanje v Centru ali bližini centra. Cena do 120000€. Zasebna ponudba. Hitro placilo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

60,87 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2019, polklet, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR PRODAJA 3-SOBNEGA STANOVANJA – LJUBLJANA, BEŽIGRAD Na odlični lokaciji v Bežigradu je naprodaj prostorno in svetlo polkletno 3-sobno stanovanje v izmeri 60,80 m². Stanovanju pripada še....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

gotovina .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 309.000 €, 60,10 m2 cca 5140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega predsobo, kuhinjo z dnevno sobo, kopalnico, ločen wc, velik hodnik (atrij), manjši pregradni dnevni prostor oz. kabinet/otroška soba ter prostorno spalnico s pogledom na Slovensko cesto. Prostori so orientirani proti vzhodu (notranje dvorišče) in zahodu (Slovenska....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Viču v neposredni bližini Interspara prodamo 2-sobno stanovanje, 3 nadstropje, urejen lepo vzdrževan blok, brez dvigala, vsi priključki. Vseljivo po dogovoru (lahko tudi takoj) .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 268.000 €, 61,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

61,6 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 3/4 nad., delno prenovljeno, svetlo, optimalna razporeditev, balkon z odprtim pogledom na okolico, odlična lokacija, bližina infrastrukture, prodamo. Cena: 268.000,00 EUR V prijetnem, zelenem in vse bolj zaželenem delu Ljubljane, v Zalogu, je....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 324.000 €, 61,20 m2 cca 5290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.visa.si

V Lj- Šentvidu na mirni lokaciji umaknjeni od hrupa je naprodaj funkcionalno dvosobno stanovanje v izmeri 62,10m² s kletno shrambo v izmeri ca 4m², ki se nahaja v 1. nadstropju nizkega urejenega in redno vzdrževanega stanovanjskega objekta. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 268.000 €, 61,60 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.gradex.si

V prijetnem, zelenem in vse bolj zaželenem delu Ljubljane , v Zalogu, je naprodaj svetlo, prostorno in skrbno vzdrževano 2,5-sobno stanovanje , ki s svojo funkcionalno razporeditvijo, delnimi prenovami in prijetno atmosfero predstavlja odlično priložnost za ustvarjanje udobnega doma,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Svetlo stanovanje, obrnjeno na južno stran. Izhod na atrij in pot do garaže, z razgledom na vrtove. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2000. Okna so bila menjana leta 2011, takrat je bil vgrajen prezračevalni sistem, ki skrbi za primerno vlažnost zraka. Ogrevanje na mestni....

 
 
 
  Apartma, LJUBLJANA, Po dogovoru, 62,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

JEFTINI LUX NOVI APARTMANI U BEOGRADU, DEDINJE, GARAZA, PARKING, VLASNIK DIREKTNO, DOGOVOR! APARTMANI BEOGRAD ZA DNEVNI ODMOR SMESTAJ I PRENOCISTE U BEOGRADU Apartmani se nalaze u najekskluzivnijem i najbezbednijem delu Beograda, na Dedinju (diplomatska zona), udaljeni 100m od kapije....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 230.000 €, 63,00 m2 cca 3650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

na atraktivni lokaciji,v obratovanju, možnost prehrane, gostinski vrt, garažni boks, zmljiška knjiga .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

63,3 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1974, polklet, LJ. BEŽIGRAD, Plava laguna, gostinski lokal, 63,3 m2, zgrajen l. 1974, polklet, priljubljena lokacija, prodamo. Cena: 150.000,00 EUREnerg. razred: C(35 - 60 kWh/ m2a), prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Dodaten opis Posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje 64 m2 v VI nadstropju komplet obnova 2015 .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Savsko Naselje, 350.000 €, 64,00 m2 cca 5470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Ljubljana - Savsko naselje, zgrajeno l. 1957, VP./5. nad. v večstanovanjski stavbi, neto tlorisna površina 64,80 m2, bivalni prostor 64,80 m2. Cena: 350.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Na izredno priljubljeni....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 349.000 € na 340.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 340.000 €, 64,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 369.000 €
09.04.2026 - 349.000 €
30.04.2026 - 340.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

64,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1935, adaptirano l. 2025, VP/1 nad., povsem prenovljeno, opremljeno, prostorno, parkirno mesto, loža, shramba, funkcionalna razporeditev, vpisano v ZK, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Ljubljana - Rudnik / Povsem prenovljeno 3-sobno stanovanje / Pripadajoče....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 283)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si