• GoHome Professional
prodaja nepremičnin ljubljana vsaj 550 m2 čim večj - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • prodaja nepremičnin ljubljana vsaj 550 m2 čim večj - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnin ljubljana vsaj 550 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnin ljubljana vsaj 550 m2 čim večje" je bilo najdenih 63 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 506 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 520 m2 (malo manjši)
    • 580 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 15000 eur
    • do 19000 eur (povprečna cena)
    • do 23000 eur
    • do 195 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LJUBLJANA, 230.000 €, 1036,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-128 Ogled oglasa na strani ponudnika V Notranjih Goricah posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, velikosti 1036m2. Vsi priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Posavje, 265.100 €, 964,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

964 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V neposredni bližini Konjeniškega kluba Ljubljana Stožice prodamo stavbno zemljišče, namenjeno pretežno za večstanovanjske površine, delno pa za športne centre, Št. parc. je 491, 1735 k.o. Stožice, parcela je brez bremen, pridobljena je tudi....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 1.900.000 €, 950,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Izjemna poslovna priložnost v Kodeljevem .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 141.670 €, 914,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zazidljiva parcela 914 m2 na Novi poti 136 v Vnanjih Goricah, 1,5 km od postaje LPP. Parcela je ravna, sončna, poplavno varna, na njej je hiša iz l. 1950 v izmeri 10,9 m x 9,6 m. Možna obnova, nadomestna gradnja ali rušitev. OPN dovoljuje gradnja eno- ali dvostanovanjskih hiš. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 29.865 €, 905,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

905 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 905 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Golovec, 349.000 €, 800,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, Bizovik, stavbno zemljišče, primerno za INVESTITORJE, neposredna bližina gozda, 5 km iz centra Ljubljane in v bližini obvoznice, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji, 5 km od središča Ljubljane in obvoznice, ter v neposredni bližini gozda,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Bežigrad, 155.000 €, 796,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

lepa, rahlo nagnjena, pobočje obrnjeno na južno stran, odprt pogled, sončna, vsi priključki, cesta do parcele, v urejenem naselju, dobra prometna povezava, vpisana v ZK. Z 80% dokončanim projektom za pridobitev gradbenega dovoljenja, pridobljena vsa soglasja. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, 390.000 €, 786,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za navedeni objekt imam gradbeno dovoljenje za izgradnjo stanovanjske hiše s poslovnimi prostori za gostinsko dejavnost na zemljišču parc. Št. 1082/4 K.O. Podgorica, Ljubljana. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 900.000 €, 700,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V MIRNEM IN DOSTOPNEM DELU. LASTNO PARKIRIŠČE. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šiška, 86.970 €, 669,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

669m2, elektrika, voda, kanalizacija, telefon .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Jarše, 800.000 €, 651,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

651 m2, skladišče, zgrajeno l. 1921, 816 m2 zemljišča, skladišče s trgovino in parkirnimi mesti na območju bivše tovarne Saturnus, prodamo. Cena: 800.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 651 m2 velikega poslovnega prostora in parkirnih mest na 150 m2 zemljišča na območju bivše tovarne....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 48.000 €, 600,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zazidljiva parcela v izmeri 600 m2 ob občinski javni poti, vodovod na parceli, električni priključek zagotovljen. Mirna zatišna lega ob gozdu. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 180.000 €, 600,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V LJUBLJANI KUPIM POSLOVNI PROSTOR Z IZLOŽBO ALI BREZ /NEŽIVILSKA TRGOVINA/. VEL. CCA 400-600 M2. DOSTOP Z TOVORNJAKOM, ZAŽELENA PARKIRIŠČA. V STANOVANJSKEM NASELJU ALI NAKUPNIH CENTRIH OB GLAVNI CESTI ALI VPADNICI. ATRAKTIVNA IN LAHKO DOSTOPNA LOKACIJA, MOSTE-POLJE,FUŽINE. Ponudbe....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 413.000 €, 590,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam polovico parcele kot nadomestno gradnjo za postavitev montažnega, energetsko varčnega dvojčka. Na parceli stoji stara hiša z popolno in kompletno komunalno urejenostjo. Cena, izvedba in vse ostalo po dogovoru. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, Po dogovoru, 590,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvostanovanjska hiša z gospodarskim poslopjem, vsi priključki: voda, elektrika, kanalizacija, CTV, telefon, mestni plin .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 870.000 €, 564,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2025.,

www.indomio.si

Dvostanovanjska hiša, Komenda – Moste, zgrajeno l. 1997, PK + VP + M, skupna površina 564,60 m2, bivalna površina 260,40 m2, površina parcele 810,00 m2, garaža 44,40 m2, shramba 35,60 m2, hodnik 30,9 m2, klet 136,70 m2, balkon 9,80 m2, terasa 77,70 m2. Cena: 870.000 EUR. OGLASU JE....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 980.000 €, 550,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2025.,

www.indomio.si

550 m2, kombiniran prostor, s prehrano, zgrajen l. 1982, 3.800 m2 zemljišča, pritličje, Na odlični lokaciji blizu centra mesta in blizu AC priključka se prodaja večjie zemljišče z več poslovnimim stavbami, ki predstavljajo delavnico, skladišča in pisarne.Pred stavbami je dovolj prostora....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 790.000 € na 650.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Golovec, 650.000 €, 529,00 m2 cca 1230 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.04.2026 - 790.000 €
07.05.2026 - 650.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

529 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 7.531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Samostojna hiša (529 m2) z velikim zemljiščem Parcela v izmeri 7.531 m2 (od tega 1.200 m2 stavbenih) ima naslednje priključke: elektriko in vodo iz lastne vrtine. Hiša ni priključena na kanalizacijo....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.980.000 €, 509,00 m2 cca 3890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

509,3 m2, hiša, adaptirana l. 2022, 632 m2 zemljišča, P+1+2+M, Na odlični prestižni zelo zaželeni četrtni lokaciji LJ-Bežigrad se prodaja prostorna, popolnoma prenovljena moderna hiša dvojček z bazenom in stabilnim prihodkom od najema. Hiša s površino cca. 509 m2 s parcelo velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Center, 595.000 €, 507,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-140 Ogled oglasa na strani ponudnika Si želite zgraditi svoj dom v neposredni bližini centra Ljubljane? Potem je ta priložnost idealna za vas. Predmet prodaje je polovica celotnega zemljišča velikosti 1002m2 (torej okoli 500m2 na enoto) za gradnjo ene enote dvojčka,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 125.000 €, 500,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Začnite z gradnjo vaše hiše že »jutri«. Vsa zemljišča v velikosti od cca.460m2 do cca.600m2 imajo vso komunalno ureditev, asfalt do parcele, vsi prkiljučki že na parceli (voda,elektrika,plin ). Vsa zemljišča v novem naselju Dragočajna v sklopu 57hiš, ležijo na povsem ravni in sončni....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-63 (od skupaj 63)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!