• GoHome Professional
prodaja nepremičnine do 2408 m2 najdražje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • prodaja nepremičnine do 2408 m2 najdražje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnine do 2408 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnine do 2408 m2 najdražje" je bilo najdenih 4 336 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.648 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2290 m2 (malo manjši)
    • 2530 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 92000 eur
    • do 110000 eur (povprečna cena)
    • do 130000 eur
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, IZOLA, 430.000 €, 1741,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.07.2025.,

www.indomio.si

1.741 m2, zazidljiva, Na Šaredu prodamo zazidljivo parcelo s čudovitim in odprtim pogledom na morje. Za gradnjo dveh eno- ali dvostanovanjskih objektov. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Na Šaredu prodamo v celoti zazidljivo parcelo s čudovitim in odprtim pogledom....

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 430.000 €, 609,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.07.2025.,

www.indomio.si

609 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Na izjemni lokaciji v Strunjanu, v neposredni bližini hotela Salinera, posredujemo pri prodaji dveh parcel, skupne velikosti 609 m². Parceli se nahajata na mirnem in sončnem območju ter nudita čudovit pogled na morje.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Posavje, 430.000 €, 402,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

402 m2, zazidljiva, Ljubljana - Stožice, 402 m2, zazidljivo stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine Ne zamudite priložnosti. Na elitni lokaciji v Stožicah zraven hipodroma, smo prevzeli v posredovanje zazidljivo parcelo,....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 430.000 €, 343,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.07.2025.,

www.dom-in.si

343 m², samostojna, zgrajena l. 1996, adaptirana l. 2020, 1.643 m² zemljišča, K+P+1+M, Iščete investicijsko priložnost ali udoben dom na mirni in izjemni lokaciji? Predstavljamo vam samostojno hišo v bližini turističnega centra Rogaška Slatina, ki vas bo prepričala z razgledom, kakovostno....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 430.000 €, 343,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

343 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, adaptirana l. 2020, 1.643 m2 zemljišča, K+P+1+M, Iščete investicijsko priložnost ali udoben dom na mirni in izjemni lokaciji? Predstavljamo vam samostojno hišo v bližini turističnega centra Rogaška Slatina, ki vas bo prepričala z razgledom, kakovostno....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 459.000 € na 430.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Vič, 430.000 €, 203,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.10.2025 - 459.000 €
19.02.2026 - 430.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

203,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, adaptirana l. 2016, 231 m2 zemljišča, P+1/1 nad., stanovanjska hiša s 3 ločenimi stanovanjskimi enotami, možnost oddajanja 2eh enot v pritličju, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Ljubljana - Trnovsko predmestje / Večja stanovanjska hiša s 3 ločenimi....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 430.000 €, 166,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-47 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Pirana, le 3 min od morja se prodaja prikupna, izrednokvalitetno obnovljena hiša z vrtom in strešno teraso ter savno Hiša je bila zgrajena leta 1900 in popolonoma renovirana leta 2005. Ima 116 m2 stanovanjske površine....

 
 
 
 
-27%

Spremembe cen iz 590.000 € na 430.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SRGAŠI, 430.000 €, 149,10 m2 cca 2880 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 590.000 €
12.03.2026 - 430.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

V mirni istrski vasi Srgaši , le 8 km od Kopra , je naprodaj prenovljena končna vrstna hiša z velikim zemljiščem, ki ponuja izjemen potencial za bivanje ali investicijo. .

 
 
 
  Stanovanje, ROŽNA DOLINA, 430.000 €, 79,00 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

79,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1960, 188 m2 zemljišča, P/2 nad., obnovljeno, parkirišče, atrij, vrt, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 4-sobnega stanovanja v pritličju večstanovanjske hiše v zaželjeni ljubljanski soseski Rožna dolina. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 429.000 €, 334,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

334,7 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1949, adaptirana l. 2015, 483 m2 zemljišča, K+P+1+2+M, prodamo. Cena: cca 429.000,00 EUR MURSKA SOBOTA – VRHUNSKA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST BIVANJE + POSLOVNA DEJAVNOST + TAKOJŠEN PRIHODEK Na odlični in frekventni lokaciji v Murski Soboti prodamo....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 429.000 €, 250,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2018, 790 m2 zemljišča, V celoti obnovljena in opremljena hiša, na mirni in sončni legi v neposredni bližini Žalca, prodamo. Cena: 429.000,00 EUR Na prodaj prostorna hiša, kjer so urejene tri etaže in so vse tri bivalne. Vsaka etaža....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 479.000 € na 429.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOPER, 429.000 €, 129,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 479.000 €
24.04.2026 - 429.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

129,3 m2, vrstna, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 2024, ekskluzivna ponduba. v srcu kopra prodamo ljubko, prenovljeno vrstno hišo velikosti 129.3 m2 etažnosti (p+1+2+m), prodamo. Cena: 429.000,00 EUR Za ljubitelje avtohtone istrske arhitekture, ki iščejo sožitje tradicije in sodobnega....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, 428.000 €, 228,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

228 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2000, 654 m2 zemljišča, pritličje, Posredujemo pri prodaji opremljenega gostinskega lokala z utečeno dejavnostjo in večletno tradicijo na frekventni lokaciji na Primskovem, v občini Kranj. Gostinski lokal se prodaja skupaj z zemljiščem, na katerem....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 428.000 €, 88,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

88,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1834, adaptirano l. 1991, 2/3 nad., Na odlični lokaciji ob Celovški cesti prodamo 88,1 m2 enoto, ki je priložnost za dom ali investicijo. Stanovanje z naravno svetlobo ponuja urejanje po željah, ima garažo za 2 avta in podstrešje. Postopek spremembe namembnosti....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 799-812 (od skupaj 813)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!