Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "prodaja nepremičnine do 2660000 eur" je bilo najdenih 5 268 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.398 €/m2
Omeji iskanje
25.03.2025.,
www.indomio.si
136,12 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2000, adaptiran l. 2020, P/8 nad., Gostinskii lokal, Maribor, Center, Levi breg, Cankarjeva ulica, BR nepremičnine, nepremicnine, BR, trgovina, pisarne, ordinacije, poslovni prostor, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL NA ODLIČNI LOKACIJI....
06.06.2024.,
www.indomio.si
379 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1960, 10.906 m2 zemljišča, Parcela velikosti 10.906 m2 v industrijski coni Anhovo. Na parceli proizvodni prostor površine 262 m2 in pisarne površine 117 m2. Elektrika in vodovod priključena. Lahek dostop. V ceni ni vključen DDV, prodamo.....
Spremembe cen iz 500.000 € na 490.000 €
z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
22.02.2026 - 530.000 €
04.04.2026 - 500.000 €
21.04.2026 - 490.000 €
22.02.2026.,
www.indomio.si
155,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 1.552 m2 zemljišča, P+M, na izjemno mirni in sončni lokaciji, končna v ulici, ob potočku in gozdičku, prodamo kakovostno grajeno samostojno hišo, ki ponuja veliko zasebnosti ter neposreden stik z naravo, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR Hiša stoji....
06.05.2026.,
www.indomio.si
712 m2, skladišče, zgrajeno l. 2006, 97.258 m2 zemljišča, prodamo. Cena: do cca 490.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo skladiščni prostor ali delavnica za motorna vozila. cca 10 ha zemljišča Enormen gospodarski objekt s kar 712 m2 površine (1000m2 nove kritine), spodaj je bil včasih....
12.09.2025.,
www.indomio.si
10.000 m2, zazidljiva, stavbnega zemljišča cca10.000 m2, sprejet OPN za gradnjo samostojnih hiš, predvidenih 9 samostojnih hiš, blizu Celjski grad, center Celje, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo večje stavbno zemljišče za investicijo na odlični lokaciji v Celju, Zagrad, Stegujev....
Spremembe cen iz 465.000 € na 490.000 €
z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
cena zrasla
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
31.03.2026 - 465.000 €
05.05.2026 - 490.000 €
31.03.2026.,
www.indomio.si
134 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., V Zgornjih Škofijah prodamo svetlo in funkcionalno zasnovano 4-sobno stanovanje v celoti obnovljeno v dvostanovanjski hiši. Leta 2025 obnovljena celotna stavba. Stanovanje v 1. nadstropju obsega 91 m2 neto površine ter....
17.03.2026.,
www.indomio.si
203 m2, samostojna, zgrajena l. 1935, adaptirana l. 2010, 949 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR Tradicionalna kamnita kraška hiša, skrbno obnovljena, stoji okoli čudovitega notranjega dvorišča z razgledom na okoliško podeželje. Nahaja se v mirni vasici Gorjansko pri Komnu,....
26.10.2025.,
www.indomio.si
325 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2014, 850 m2 zemljišča, K+P+1+2+M, BRITOF, 325 m2, dvostanovanjska hiša, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2014,850 m2 zemljišča, K+P+1+2+M, 3 etaže+klet, dva ločena dovoza, uporabno dovoljenje, možnost gosp.dejavnosti, prodamo.....
20.08.2024.,
www.indomio.si
1.478,2 m2, kmetija, Sodobna piščančja farma s sončno elektrarno in spremljajočim zemljiščem, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR SODOBNA PIŠČANČJA FARMA V BLIŽINI SLOVENSKE BISTRICE Posedujemo pri prodaji sodobne piščančje farme. V prodajo je vključeno: - sodobna piščančja farma v izmeri....