• GoHome Professional
prodam stanovanje - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • prodam stanovanje - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodam stanovanje

  • Za iskalni niz "prodam stanovanje" je bilo najdenih 1 057 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.010 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 270000 eur (povprečna cena)
    • do 330000 eur
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 254.000 €, 50,00 m2 cca 5080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

50,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2008, 1/1 nad., V centru Kopra prodamo svetlo 2-sobno stanovanje v 1. nadstropju zgodovinske palače, z dodatnim dostopom do podstrešja (27,4 m2) - možnost združitve s stanovanjem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 254.000,00 EUR....

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 258.620 €, 118,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2025.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Pomurska – Radenci, novogradnja, drugo nadstropje (2/6) v stanovanjski soseski treh blokov, skupna površina 118,84 m2, površina stanovanja 72,65 m2 + 41,82 m2 balkona v enoti C. Stanovanju pripada še samostojna in zaprta shramba površine 4,37 m2 in parkirno mesto....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

130,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1938, 2/2 nad., prodamo. Cena: 260.000,00 EUR REDKOST V PONUDBI - meščansko stanovanje na izjemni lokaciji ! Na odlični lokaciji v CENTRU MESTA se prodaja stanovanje, ki obsega CELOTNO ETAŽO in ima izjemen pogled na reko Krko in Kapitelj. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 70.000 €, 66,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-177 Ogled oglasa na strani ponudnika Na obrobju Šmarja pri Jelšah je naprodaj prenovljeno pritlično stanovanje v izmeri 65,70 m2 površine. Če želite živeti nekoliko odmaknjeni od mesta v mirnem okolju s prečudovitim razgledom, je to stanovanje za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 319.000 €, 88,00 m2 cca 3630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

88,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno mestno stanovanje, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem centru Kamnika,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno, komfortno .

 
 
 
  Stanovanje, RADOVLJICA, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dve sobi, centralni hodnik, kopalnica in kuhinja z jedilnim kotom .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinjo. Dve velike spalnice +ena manjša. Kopalnica + posebej wc. in dve utility sobe. Potleh mahagoni. Poleti za hlahenje klima mitsubisci electric top. protivlomna vrata. Smo v pritličju. Blok ima novo fasado in novo streho. Ima tudi dvigalo + kleti. V mirni soseski. .

 
 
 
  Stanovanje, DRAVOGRAD, 27.000 €, 20,60 m2 cca 1310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je bilo v celoti obnovljeno leta 2009.Garsonjera je opremljena in vseljiva takoj. .

 
 
 
 
-24%

Spremembe cen iz 288.000 € na 220.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, AJDOVŠČINA, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2025 - 288.000 €
16.04.2026 - 220.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., prestižno stanovanje z urbano eleganco, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR V srcu mesta, le korak od njegovega živahnega utripa, se nahaja prefinjeno prenovljeno 3-sobno stanovanje, ki združuje brezčasno eleganco in sodobno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji. Primerno za manjšo družino. V odličnem stanju. Ima klet. Ima ogrevanje. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 569.000 €, 108,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

108,23 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1976, pritličje, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR Prostorno 4-sobno stanovanje z velikim atrijem – BS3 V mirnem in zelenem naselju BS3 prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno stanovanje z velikim atrijem, ki nudi veliko zasebnosti in stik z naravo.....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 124.000 €, 98,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, otroška soba, spalnica, sanitarije, velika terasa. Stanovanju pripada klet ter dva parkirna mesta. Nad stanovanjem je še neizdelana mansarda. .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 45.700 €, 25,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Primerna za vikend, za študente .

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 50.000 €, 45,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje, ki je svetlo in redno vzdrževano s pripadajočim balkonom, ter takoj vseljivo. Pogoj urejena kurjava (mestni plinovod, CK), ter urejena ZK. Ker ne živim v Prekmurju, bi lepo prosila za slike stanovanj, ki jih prodajate, če jih posredujete na moj mail - simona.b6@gmail.com....

 
 
 
  Stanovanje, PRADE, 280.000 €, 360,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-51 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje z vrtom v Pradah pri Kopru s sončno lego in možnostjo samooskrbe je odlična izbira za tiste, ki želijo živeti v mirnem okolju blizu narave in hkrati izkoristiti sončno energijo za lastno oskrbo s električno energijo....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 117.000 €, 47,30 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se 2-sobno stanovanje na Ptuju v skoraj neposredni bližini zdravstvenega doma, avtobusne in železniške postaje ter cca 10 minut hoje iz centra mesta. Stanovanje je bilo v celoti prenovljeno leta 2009 - nova okna - MIK Celje, kompletno obnovljena kopalnica (dodatna stropna....

 
 
 
  Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 34.900 €, 64,20 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo dvosobno stanovanje v Koprivni na naslovu Koprivna št. 5, 2393 Črna na Koroškem. Stanovanje obsega: 1. Soba 19,30 m2 2. Kuhinja z jedilnico 16,85 m2 3. Kabinet 1 8,75 m2 4. Kabinet 2 (neobdelan) 9,25 m2 5. Kopalnica z WC 4,70 m2 6. Hodnik 5,35 m2 7. Klet 7,15 m2 SKUPAJ 71,35....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191112-3 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega trisobnega stanovanja v centru Sežane. Stanovanje je v petem nadstropju večstanovanjske stavbe (5/6), zgrajene leta 1967. Stanovanje obsega 61,6 m2 neto površine, od tega 49,4 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 174.000 €, 65,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

65 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1990, adaptirano l. 2004, 4/4 nad., prodamo. Cena: 174.000,00 EUR 2,5-sobno stanovanje z balkonom in razgledom na Pohorje – Borštnikova ulica, Maribor Iščete prijeten dom v mirnem okolju, a hkrati blizu vse potrebne infrastrukture? Predstavljamo vam izredno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 128.000 €, 43,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno. Klimatska naprava, CK plin, CTV, internet, klet (2 kv. m.), zastekleni balkon, protivlomna vrata, novi radijatorji in inštalacije. .

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 95.000 €, 66,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse informacije na simonavracko@gmail.com .

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 155.000 €, 126,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

126 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 1/2 nad., prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V stanovanjski stavbi prodamo dve opremljeni stanovanji. Vhod v stavbo je skupen za manjše stanovanje v 1. etaži in večje stanovanje v 2. etaži. Prostori v 1. etaži: kuhinja, soba, kopalnica....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 288.091 €, 127,31 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-158 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Kompleks Sončni Golovec je dialog moderno zasnovanih objektov. Razgledi, ki ponujajo pravo razkošje, dodajajo vrednost arhitekturni zasnovi objekta.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 233.000 €, 120,60 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-21 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji poslovno - stanovanjskega objekta. Objekt se nahaja v strogem centru Maribora (peš cona - Vetrinjska ulica). Zgradba ima 3 enote, in sicer 2 poslovna lokala v pritličju in stanovanje v 1.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 70,60 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje zajema dnevno sobo z zaprtim balkonom, ki je izkoriščen za relax in računalniški prostor; dnevna soba je povezana z jedilnico, ki ima direkten, odprt prehod v kuhinjo. Stanovanje ima dve spalnici, eno večjo in eno manjšo. Iz hodnika je vhod tudi v shrambo. Stanovanje ima....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 175.000 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

77,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2021, 3/5 nad., Predstavljamo vam prostorno 4-sobno stanovanje, ki se nahaja v urejenem okolju Lenarta. Stanovanje je odlična priložnost za različne profile kupcev, saj je primerno za mlade pare, samske zaposlene, manjše družine ali....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 169.000 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parkiranje je možno za objektom ali v osvetljeni garaži, stanovanje je opremljeno z vsemi priključki in vseljivo takoj. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje v Zupančičevi jami - novi del. Vsaj 65m2 bivalne površine z balkonom in kletno garažo. Zaželeno višje nadstropje. Lahko v prvotnem stanju. Ponudbe na zupjama@gmail.com. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 239.000 €, 51,00 m2 cca 4690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-220 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 1s stanovanja novogradnja LJUBLJANA - DOLGI MOST - CESARJEV GAJ Stanovanje ter blok je v fazi gradnje, predviden prevzem konec leta 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju novozgrajenega bloka in....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 79.900 €, 60,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 11,35m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 170.000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje zajema 2x spalnico od tega ena z galerijo, shrambam, predprostor,kopalnica s tušem, dnevna soba z jedilnico, kuhinja. vse informacije na tel 031 281 727 .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 107.000 €, 70,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupujem stanovanje bivalne površine od 60m2 do 80m2 to pomeni 2,5 sobno ali 3 sobno. .

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 760.000 €, 117,00 m2 cca 6500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2023.,

www.indomio.si

117,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1775, adaptirano l. 2015, prodamo. Cena: 760.000,00 EUR Lepo staromeščansko stanovanje se nahaja v 2. nadstropju odlične, urejene staromeščanske hiše v neposredni bližini Prešernovega trga. Stanovanje je bilo prenovljeno leta 2015 in obsega: prostoren....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Svetlo stanovanje, obrnjeno na južno stran. Izhod na atrij in pot do garaže, z razgledom na vrtove. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2000. Okna so bila menjana leta 2011, takrat je bil vgrajen prezračevalni sistem, ki skrbi za primerno vlažnost zraka. Ogrevanje na mestni....

 
 
 
  Stanovanje, ŠENTILJ, 152.900 €, 137,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

5 in večsobno stanovanje v dvostanovanjski hiši, Podravska - Šentilj, grajena l. 1964, obnovljena streha l. 2008, K+P, neto tlorisna površina 137,40 m2, od tega bivalni prostor 128,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 156,00 m2. Cena: 152.900 EUR. Na prijetni in mirni lokaciji....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 184.000 €, 85,00 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-79 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Nove Gorice na razpolago 3-sobno stanovanje neto tlorisne površine 85,3 m2 Bivalni prostor 76,8 m2 klet 2,3 m2 balkon/loža 6,0 m2 nerazp.prostor 0,2 m2 Stanovanje je starejše, potrebno obnove. Objekt je opremljen z....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 63.000 €, 49,80 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima francosko teraso,centralno ogrevanje-v kopalnici je talno gretje, pred kratkim obnovljena streha. V bližini se nahaja vrtec, šola, trgovina, UKC MB. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 379.000 €, 118,60 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-41 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v Ljubljani na Funtkovi ulici, ki se nahaja v prvem nadstropju dvostanovanjske stavbe zgrajene 1929. Stanovanje obsega 118,6 m2 bruto površine, od tega 116,4 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENJ GRADEC, 220.000 €, 305,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281035-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prostornega in svetlega stanovanja v Radušah. Stanovanje neto tlorisne površine 305 m2 obsega pritličje in mansardo. V pritličju je garderobni prostor, shramba, sanitarije in velik komunikacijski prostor....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 180.000 €, 73,30 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večstanovanjska hiša, zelo svetlo, stalna temperatura, poleti hladno, pozimi toplo, atrij, parkirišče, klet, opremljeno, mirno in lepa lokacija, zraven park, blizu morje in center, vsa infrastruktura, zk papirji urejeni .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 355.000 €, 112,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

112 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1937, 3/3 nad., V središču Maribora, na priljubljeni Slovenski ulici, posredujemo pri prodaji svetlega in prostorno zasnovanega 3-sobnega stanovanja. Nahaja se v 3. nadstropju lepo vzdrževane staromeščanske stavbe in omogoča prijetno bivanje z odlično....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 253-294 (od skupaj 831)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!