• GoHome Professional
prodam stanovanje do 2100 eur/m2 čim večje padla c - GoHome iskalnik nepremičnin
  • prodam stanovanje do 2100 eur/m2 čim večje padla c - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodam stanovanje do 2100 eur/m2 čim večje padla cena

  • Za iskalni niz "prodam stanovanje do 2100 eur/m2 čim večje padla cena" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.635 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2200 eur/m2 (malo dražje)
    • do 180000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-24%

Spremembe cen iz 340.000 € na 260.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, JESENICE, 260.000 €, 359,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.12.2025 - 340.000 €
19.02.2026 - 260.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.suvak.com

Poslovno stanovanjski objekt obsega pritličje v izmeri 219 m2 in prvo nadstropje v izmeri 140 m2 .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 274.669 € na 265.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, GORNJA RADGONA, 265.000 €, 212,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.11.2024 - 290.175 €
11.01.2025 - 274.669 €
15.04.2026 - 265.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2024.,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, Pomurska – Gornja Radgona, zgrajeno l. 1933, popolnoma prenovljeno l. 2023, 1. nadstropje, neto tlorisna površina 193,09 m2, bivalni prostor 133,89 m2, dva pokrita parkirna prostora vključena v ceno. Cena: 265.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'prodam stanovanje do 2100 eur/m2 čim večje padla cena'
249.000 €
139.900 €
165.000 €
 
-10%

Spremembe cen iz 150.000 € na 135.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 165,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2026 - 150.000 €
13.03.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, Zasavska - Trbovlje, zgrajeno l. 1935, prenovljeno l. 2005, 2./2. nadstropje, neto tlorisna površina 165,70 m2. Cena: 135.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V neposredni bližini centra Trbovelj posredujemo pri prodaji....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 379.000 € na 354.900 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVA GORICA, 354.900 €, 160,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 379.000 €
26.03.2026 - 354.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in urejeni lokaciji prodamo prostorno, svetlo dupleks stanovanje v prvem nadstropju novejšega objekta, s samostojnim vhodom , ki ga deli le z enim sosedom – popolna kombinacija zasebnosti in udobja! .

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 229.000 € na 210.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 210.000 €, 102,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 229.000 €
24.03.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

102,5 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 2025, 10 m2 zemljišča, 3/3 nad., Tabor- 2S oprem. stan., 2 balkona, garaža, atrij, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izredno zanimivega dvosobnega stanovanja. Stanovanje je kompletno obnovljeno,....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 158.000 € na 135.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 135.000 €, 68,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 175.000 €
14.02.2026 - 158.000 €
25.04.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

68,2 m2, 2-sobno, adaptirano l. 2025, M/1 nad., prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu, na Kandijski cesti, posredujemo pri prodaji stanovanja v velikosti 62,3 m2 in kleti 5,9 m2, skupaj 68,20 m2. Stanovanje se nahaja v mansardi, v starejšem poslovno stanovanjskem objektu. Lastnik....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 109.000 € na 99.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, HRASTNIK, 99.000 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.02.2026 - 119.000 €
18.03.2026 - 109.000 €
15.04.2026 - 99.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

62,52 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1939, 2/2 nad., prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V mirnem okolju kraja Brdce (Dol pri Hrastniku, Zasavje) je naprodaj 3-sobno stanovanje, ki ponuja prijetno bivanje v stiku z naravo. Po podatkih GURS je bila stavba zgrajena leta 1939. Stanovanje je starejše....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 50.000 € na 45.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 45.000 €, 62,00 m2 cca 730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.12.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 65.000 €
11.02.2026 - 50.000 €
11.04.2026 - 45.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2002, P/1 nad., Prodaja stanovanja z lastnim vhodom - Cerovec pri Šmarju, Šmarje pri Jelšah, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR V mirnem in zelenem naselju Cerovec pri Šmarju je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v vzdrževani vrstni stanovanjski....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 135.000 € na 129.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 129.000 €, 60,80 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.01.2026 - 135.000 €
16.04.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.halodom.com

MURSKA SOBOTA – DVOETAŽNO STANOVANJE (DUPLEKS) S PARKIRNIM MESTOM .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 135.000 € na 129.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 129.000 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

03.02.2026 - 135.000 €
16.04.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

60,8 m2, 2-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1952, adaptirano l. 2015, 2/2 nad., murska sobota - dvoetažno stanovanje (dupleks) s parkirnim mestom, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Na voljo je stanovanje za tiste, ki si želijo nekaj drugačnega – dvoetažni dom z arhitekturnim značajem in toplim....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 110.000 € na 106.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 106.000 €, 53,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 110.000 €
03.04.2026 - 106.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

53 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2000, P/8 nad., Pritlično stanovanje v centru mesta, primerno tudi za invalide in starejše osebe, odlična lokacija, vse na dosegu v 5 minutah, možna enostavna predelava in pridobitev še ene sobe. Cenovno ugodna priložnost. Možna zamenjava....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 111.000 € na 105.600 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 105.600 €, 53,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.01.2026 - 111.000 €
06.05.2026 - 105.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

53,4 m2, apartma, adaptiran l. 2024, 3/4 nad., Črna na Koroškem je idealna priložnost za vlagatelje, ljubitelje narave in vse, ki iščejo mir v objemu neokrnjene lepote, prodamo. Cena: 105.600,00 EUR Predstavljamo vam 1,5-sobno stanovanje, ki se nahaja v tretjem nadstropju objekta....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 71.000 € na 69.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PREVALJE, 69.000 €, 47,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.02.2026 - 72.000 €
13.03.2026 - 71.000 €
06.05.2026 - 69.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

47,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2006, P/2 nad., Manjše 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR V starejši večstanovanjski stavbi se prodaja 3 sobno stanovanje v pritličju. Po GURS podatkih je neto kvadratura stanovanja 37.5 m2 in kleti 10 m2. Realna NETO....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 97.051 € na 92.198 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 92.198 €, 45,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 97.051 €
06.05.2026 - 92.198 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

45,9 m2, 1,5-sobno, adaptirano l. 2024, 1/4 nad., v ceno je vključen 22% DDV, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 92.198,00 EUR V centru Črne na Koroškem je na voljo za prodajo stanovanje/apartma z oznako A6, skupne neto tlorisne površine 45,9 m², od tega 40,1 m² bivalne površine ter 5,8....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 97.164 € na 92.198 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

29.07.2025 - 97.051 €
09.08.2025 - 97.164 €
06.05.2026 - 92.198 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.07.2025.,

www.indomio.si

45,9 m2, apartma, adaptiran l. 2024, P/4 nad., prodamo. Cena: 92.198,00 EUR Predstavljamo vam 1,5-sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju objekta Apartmaji KRNES. Stanovanje obsega predprostor, dnevno-bivalni prostor s kuhinjsko nišo, kopalnico in spalnico. V ceno je vključeno....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 97.051 € na 92.198 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 97.051 €
06.05.2026 - 92.198 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

45,9 m2, 1,5-sobno, adaptirano l. 2024, P/4 nad., pritlično stanovanje, cena vključuje 22 % DDV, prodamo. Cena: 92.198,00 EUR V centru Črne na Koroškem je na voljo za prodajo stanovanje/apartma z oznako A3, skupne neto tlorisne površine 45,9 m², od tega 40,1 m² bivalne površine ter....